Hotpoint derin dondurucularla yaz sebzelerini saklamanın tam zamanı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Hotpoint derin dondurucularla yaz sebzelerini saklamanın tam zamanı
10 Temmuz 2018, SALI 14:30:19
Hotpoint derin dondurucularla yaz sebzelerini saklamanın tam zamanı
Dört mevsim tazelik vadeden Hotpoint derin dondurucular, sebzeleri yazdan saklayıp kışın aynı lezzetinde yemek isteyenler için en ideal çözümü sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Hotpoint’in farklı ihtiyaçlara cevap verecek çeşitli hacim ve boyutlarda sunduğu derin dondurucular dört mevsim tazelik sağlarken, tüketicilere yaz sebzelerini mevsiminde saklayarak uzun süre taze tutma ve bu sebzelerle kışlık lezzetler hazırlama kolaylığı getiriyor. Taze domatesler, bamyalar, fasulyeler ve daha pek çok yaz lezzetini kış aylarına taşıyan Hotpoint derin dondurucular, sofraları ziyafete çeviriyor.

Üstün teknolojili dikey dondurucular

Tamamen elektronik kontrol paneli ile dondurucu sıcaklığını daha hassas ayarlayarak gıdaları daha sağlıklı muhafaza eden dikey dondurucular, geniş hacimli çekmeceleri sayesinde mükemmel kapasite çözümü sunuyor ve büyük miktarlarda yiyecek saklanmasını sağlıyor. No frost özelliği ile buzlanmayı engelleyen ve böylece defrost (buz çözme) işlemi gerektirmeyen dondurucular, çevre dostu olmasıyla da dikkat çekiyor.

Sandık tipi dondurucularda kullanım kolaylığı

Kullanıcı beklentileri doğrultusunda tasarlanan Hotpoint sandık tipi derin dondurucular, gıdaları organize etmeyi çok daha kolay hale getiriyor. 3 kademeli raf sistemi ile sepetler dikey ya da yatay olarak ihtiyaca göre hareket ettirilebiliyor. Modüler sepet sisteminin fonksiyonel yapısı ile en alt raftaki yiyeceklere de en üst kattaki kadar rahat ulaşmak mümkün oluyor. Bu sırada özel menteşe sistemi dondurucu kapağının güvenli şekilde sabit kalmasını sağlıyor ve beklenmeyen kapanmaları önlüyor.

Hotpoint sandık tipi donduruculardaki buz kontrol sistemi sayesinde nemli hava daha soğutucuya girmeden nemini kaybediyor, böylece dondurucunun iç kısmındaki buz oluşumu kontrol altına alınıyor. 4 yıldızlı dondurma sistemi ile gıdalar uzun süre sağlıklı ve ilk günkü tazeliğinde saklanabilirken, hızlı dondurma fonksiyonu gıdaların besin değerlerinin korunmasına yardımcı oluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım942 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Hotpoint,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Hotpoint derin dondurucularla yaz sebzelerini saklamanın tam zamanı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Isparta İnşaat Mühendisleri Odası, Sedna, MegaKarmaProjesi, Thierry Dreyfus, kar, Papatya Park Residence, ZehnderCharleston, MustafaAkaydın, Ali Koç, Danfoss A/S, Tevfik Güngör, Torkam İnşaat, Hayat Tepe Suites, EinsparRadgeber, TokatTeknoparkAŞ, Tanju Bilgen, Sütlüce, TKFE, ALUTEAM, SRC Yapı A.Ş, Kingdom Centre, golf akademisi, Yeşil Ekonomi ve Yeşil Dönüşümün Finansal Modelleri, AlligatorLegno, Varyap Yalıkavak Evleri, Toyota, Ferroli, Bellona, Kayalıköy, Noyan Gençoğlu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.