Miele Bağımsız Ürün Değerlendirmelerinde Farkını Ortaya Koyuyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Miele Bağımsız Ürün Değerlendirmelerinde Farkını Ortaya Koyuyor
10 Temmuz 2018, SALI 14:37:30
Miele Bağımsız Ürün Değerlendirmelerinde Farkını Ortaya Koyuyor
Miele ürünleri yurtdışındaki saygın kurumlar ve otoriteler tarafından test ediliyor ve değerlendiriliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Miele ürünleri yurtdışındaki saygın kurumlar ve otoriteler tarafından test ediliyor ve değerlendiriliyor. Üstün Alman mühendisliği ile üretilen ürünlerinin dayanıklılığı, kalitesi, tasarımı ve kullandığı akıllı teknolojileri test edilen Miele, ortaya çıkan başarılı sonuçlar anlamında farkını ortaya koyuyor. 

Consumer.org sitesi Miele Buharlı Fırın değerlendirmesi:  Ürün karşılaştırmaları ve yorumları ile dünyanın en önemli sitelerinden olan Consumer.org Miele buharlı fırının içinde olduğu 4 farklı marka fırını deneyimleyerek fikirlerini paylaştı.  MIELE H 6260 BP fırın ile pişirme performansı açısından da oldukça yüksek bir puana sahip oldu. 

Miele’yi diğer markalardan ayrıştıran özellikler pirolitik temizlik ve teleskopik raf rayları olduğunu belirtildi. Pirolitik temizlik fırın iç temizliğini kolaylaştırıyor. Fırın cam kapağının içini temizledikten ve tel rafları, rafları ve tepsileri çıkardıktan sonra pirolitik temizliği başlatılıyor. Fırın yaklaşık 500 °C sıcaklığa ısınarak, yemek kalıntılarını, tamamen soğuduktan sonra silerek alabileceğiniz küle dönüştürüyor. Teleskopik raf rayları ise fırın raflarının sağlam durmasına ve daha kolay bir şekilde itilip çekilebilmesine yardımcı oluyor. Ancak tüm metal raylar gibi temizlemesi zor olabilir diye belirtiyor. Miele Buharlı Fırının öne çıkan özellikleri şöyle sıralanıyor: 

Mükemmel pişirme özelliği

Mükemmel ızgara özelliği

Kullanım kolaylığı

Kullanımı kolay elektronik düğmesi ve dokunmatik kumanda tuşları 

Ön ayarlanabilir ve kolayca değiştirilebilir pişirme fonksiyon sıcaklıkları

Kızartma ve pişirme için "Nem ilavesi" özelliği 

Kolayca temizlenebilmesi için indirilebilir ızgara elemanı

Pirolitik kendi kendine temizleme özelliği 

Yapışmaz kaplamalı Fırın tepsileri ve ızgara rafı

Kolay temizlenebilir Cam ve paslanmaz çelik dış yüzey 

Çocuk kilidi 

Miele Davlumbazlar… 

Miele’nin DA 6096 W, PUR 97 W ve DA 3466 modellerinin içinde bulunduğu çok sayıda davlumbazla yapılan değerlendirmelere göre Miele ürünleri en iyi performansa sahip ürünler olarak öne çıkıyor. Model, donanım ve fonksiyon anlamında birçok teste tabi tutulan ürünlerde çekim gücünün yanında sessiz çalışma özelliği de değerlendirildi. Değerlendirme sonucunda bu üç davlumbaz kendi gruplarının en iyisi olarak farkını ortaya koydu.  Bu davlumbazlarla yemek buharı, hem baca bağlantılı hem de baca bağlantısız işletimde iyi bir şekilde çekiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


2044 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Miele, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Miele Bağımsız Ürün Değerlendirmelerinde Farkını Ortaya Koyuyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
WINEURASIAAutomation, Interzum Fuarı, GES Enerji AŞ, dolandırıcılık, Tatvan, AFUMEX, Mir Holding Yön. Krl. Bşk. İbrahim Mirmahmutoğulları, yüksek verimli kollektör, İskanRuhsatı, Niğde Bor Karma Organize, DAKA, inşaat yatırım, Meşe Harbour Plank, SALT Galata , ERDODER, Maxx Royal Kemer Resort Spa Otel, ATA Stroy, The Food Hotel , Cevahir Holding, Evalparkİstanbul, Securitas, Prof. Dr. Nuh Bilgin, Coloration 2014, Halil Tamer Öztoygar, Polsa İnşaat, Papa, BakyapıİstanbulPrestijPark , Golden Park Evleri, Koray Çalışkan, BA Grup,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.