Doğanın tüm samimiyeti Decovita ile yaşam alanlarına taşınıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Doğanın tüm samimiyeti Decovita ile yaşam alanlarına taşınıyor
10 Temmuz 2018, SALI 14:45:55
Doğanın tüm samimiyeti Decovita ile yaşam alanlarına taşınıyor
Decovita Seramik, yeni serisi Forest ile ağaç gövdesinin büyüleyici güzellikteki dokularını seramik kalitesiyle bütünleştiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Decovita Seramik, yeni serisi Forest ile ağaç gövdesinin büyüleyici güzellikteki dokularını seramik kalitesiyle bütünleştiriyor. Farklı yüzey seçenekleriyle hem iç, hem de bahçe, havuz kenarı gibi dış alanlarda kullanılabilen seri, sıcak ve samimi mekanlar oluşturarak doğallığı hissetmek isteyenleri mutlu ediyor.

Doğadan aldığı ilhamı, trendleri belirleyen tasarımlarla buluşturan Decovita Seramik, yeni serisi Forest ile ormandaki ağaçların zengin dokusunu yaşam alanlarına taşıyor. Ahşap hissini birebir yansıtan seramik karoları, etkileyici renk seçenekleri ile buluşturan Decovita, dört mevsim doğayla iç içe yaşamanın sırrını veriyor.

Ağaçların gövdesindeki çizgilerden ince yarıklara, kesitlerindeki değişkenlikten damarlarındaki güçlü karaktere kadar doğal şekilleri ve kusursuz renk seçeneklerini bir tablo güzelliğiyle yansıtan seri, seramik sanatının en zarif örneklerini sunuyor. Decovita Seramik’in tüm ürünlerinde olduğu gibi hem yer hem de duvar karosu olarak kullanılabilen Forest serisi, 20x180’den 60x120 cm’ye uzanan farklı ebatlarıyla her mekana eşsiz uyum sağlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım896 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Decovita Seramik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Doğanın tüm samimiyeti Decovita ile yaşam alanlarına taşınıyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hasan Çubukçu, NcaddeBusiness, Çukurambar, Tarlabaşı 360, Birel İnşaat, EVÜDP, Rixos Hotels, NefAtaköy, Bticino Axolute serisi, Esat Şahin, Aselsan, Manning Residence, Murat Özdağ, Kadri Mert, güneş paneli, Demsa Group, TuREFF, ttaGayrimenkulAŞ, KırkıncıoğluGrup, Papaya&Timo, St. Petersburg Batı Otoyolu, pazarlama zorlukları, Bitcoin, Mia san mia, Günsan, Grossmarket, Lejant, Erol Hacıoğlu, UşakBelediyesi, Zorlu Levent Ofis İstanbul,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.