"Yapısal reformların en büyük destekçisi olacağız" | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
"Yapısal reformların en büyük destekçisi olacağız"
11 Temmuz 2018, Carsamba 10:08:31
GYODER Başkanı Yetgin, "Yeni sistemin getireceği avantajlarla ekonomik istikrar devam edecek. Ekonomimizin çok daha güçlü hale getirilmesi için gerçekleştirilecek yeni yapısal reformların en büyük destekçisi olacağız" dedi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) Başkanı Feyzullah Yetgin, yeni sistemin getireceği avantajlarla ekonomik istikrarın devam edeceğini belirterek, "Ekonomimizin çok daha güçlü hale getirilmesi için gerçekleştirilecek yeni yapısal reformların en büyük destekçisi olacağız." ifadesini kullandı. Yetgin, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin yürürlüğe girmesiyle Recep Tayyip Erdoğan'ın yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı olduğunu ve yeni açıklanan kabine ile tüm belirsizliklerin ortadan kalktığını kaydetti.

Yeni sistemin getireceği avantajlarla ekonomik istikrarın devam edeceğini belirten Yetgin, ekonominin çok daha güçlü hale getirilmesi için gerçekleştirilecek yeni yapısal reformların en büyük destekçisi olacaklarını vurguladı.

Yetgin, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da tam bir kararlılık içinde koşmaya, üretmeye devam edeceklerini aktararak, "Sektörün tüm alt açılımlarını aynı çatı altında toplayan Türkiye'nin gayrimenkul platformu olarak, yeni dönemde birlik ve beraberlik içinde güçlenerek çok daha büyük başarılara ulaşacağımızdan hiç şüphe duymuyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na Emlak Konut GYO Genel Müdürü ve GYODER Yönetim Kurulu Üyesi Murat Kurum'un atanmasına değinen Yetgin, "Bugüne kadarki bilgi birikimi ve tecrübesi ile sektörde önemli bir yere sahip olan ve aynı zamanda yönetim kurulumuzun değerli üyesi Kurum'un, ülkemizdeki gayrimenkul sektörünün gelişmesinde başarılı çalışmalarına devam edeceğine ve ülkemizin kendi şehir kültürünü ihya edecek atılıma imza atacağına inancımız tamdır" ifadelerini kullandı.

KAYNAK: Dünya943 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, GYODER, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

"Yapısal reformların en büyük destekçisi olacağız"


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Serhan Bayık, Sayka Mimarlık, Enerji Takımı, Zeytinburnu, REIDINEmlakEndeks, Sarıyer İstinye Mahallesi, Hicabi Keleş, “Teknoloji Liderliği”, Dumankaya Miks, ÇukurovaBölgeselHavalimanı , Eclips, Stadyum Meydanı, (SOTCA), BTSO, Bosch Elektrikli El Aletleri , Oğuzhan Demirhan, MelihGökçek, Airfel’in Digifel Premix Yoğuşmalı Kombi, Şanslı Evler, Sky Terrace, Oğuz Odabaşı, Kamu İhale Kurumu, Aremas Gayrımenkul, Turkuaz , Salbetim, Temelli, “Çelik Sektörü Ar-Ge ve İnovasyon Merkezi”, StillİstanbulAdoria, Gökhan Bal, Olacaksa SEREL Olsun,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.