Limak Enerji’den “Sizinle Aydınlanıyoruz” Projesi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Limak Enerji’den “Sizinle Aydınlanıyoruz” Projesi
12 Temmuz 2018, Persembe 09:46:35
Limak Enerji’den “Sizinle Aydınlanıyoruz” Projesi
Limak Enerji, müşteri deneyimini ölçerek müşteri memnuniyetini artırmayı hedefliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Limak Enerji, hizmet verdiği bölgede memnuniyeti en üst düzeye çıkarmak amacıyla müşteri deneyimini ölçümleyerek, geliştirme çalışmalarına başladı. Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, müşteri işlem merkezlerinden işlem yapan müşterilere SMS yoluyla anket uygulayacaklarını belirterek, “Müşterilerimizin deneyim paylaşımlarıyla ilgili geri bildirimlerini alıyoruz. Bu proje ile 15 günde yaklaşık 90 bin müşterinin deneyimi ölçümlendi. Yapılan anketten elde edilen ilk sonuçlara göre memnuniyet oranı yüzde 88 olarak belirlendi” diye konuştu.

Limak Enerji’nin hizmet verdiği bölgede çeşitli nedenlerle öneri-şikayet bildiren ve yüzde 12 gibi bir oranı temsil eden müşteri profili için, düzeltici ve önleyici planlar hazırlandığını belirten Aytac, projenin amacına uygun olarak elde edilen geri bildirimler sayesinde yüzde 100 müşteri memnuniyeti hedeflediklerini kaydetti.

MÜŞTERİ GERİ BİLDİRİMLERİ ÇOK DEĞERLİ

Müşteri memnuniyetini etkileyen faktörlerin etki ve performansını ölçümlemek için bağımsız araştırma kuruluşları ile çalıştıklarını da belirten Aytac, “Müşteri memnuniyet seviyesini en üst düzeye taşımak için planlarımızı ve süreçlerimizi bu doğrultuda tasarlıyoruz. Kalite ve yönetim yaklaşımları doğrultusunda kurumsal mükemmellik anlayışıyla benimsediğimiz EFQM Mükemmellik Modeli ile de sürekli iyileşme çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, projeye ilişkin şunları söyledi: “Müşterilerimizin bizimle temas ettiği fiziki mekan, elektronik ortam, işlem süreleri ve iletişim gibi tüm süreçler memnuniyeti açısından önem arz ediyor. Abonelik işlemleri, tahsilat, kampanyalar, güvence bedelleri, online işlemler, mobil uygulama, müşteri işlem merkezleri gibi tüm konularda müşteri geri bildirimlerini titizlikle inceliyoruz. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için müşteri deneyimi çalışmasını SMS üzerinden hayata geçirdik. “Sizinle Aydınlanıyoruz” müşteri deneyimi çalışmasıyla yenilikçi bir uygulamaya imza atmış olduk”.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım848 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Limak Enerji Uludağ Elektrik, Ali Erman Aytac,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Limak Enerji’den “Sizinle Aydınlanıyoruz” Projesi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
2007 Deprem Yönetmeliği, Luna, Milli Savunma Bakanı, Tanju Özalpay, Tüprag, KGM, AkıllıŞehirlereDönüşümHareketi, Tohum Otizm Vakfı, ıfa, LEADConsultingGroup, Saykapı, İFOFuarcılık, Koşuyolu Konakları, Kavanya Koru, BTSO, DengeYapı, YapıTasarımÖdülleri , Tekniksat, Harbiye Askeri Müzesi, Ali Osman Özaydemir, D45 İnterkom Sistemi, ZKLD Aydınlatma, Fikret İnan, Ali Soyer, Tola, KOANN VIKOREN SKRZYNIARZ , Detek Deniz Teknolojileri, 2010 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Yarışması, EDDA Architecture, Marble İzmir Fuarı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.