İnşaat patronlarının Murat Kurum'un Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na atanmasına ilişkin görüşleri | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat patronlarının Murat Kurum'un Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na atanmasına ilişkin görüşleri
12 Temmuz 2018, Persembe 09:51:27
İnşaat patronlarının Murat Kurum'un Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na atanmasına ilişkin görüşleri
İnşaat sektörünün önde gelen temsilcileri, Murat Kurum'un Çevre ve Şehircilik Bakanlığı görevine getirilmesini değerlendirdi:
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tamer Özyurt / Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı: “Sektördeki sorunları çözecek bir isim”

Tarihi bir seçim sürecinin ardından belirlenen yeni kabine öncelikle herkese hayırlı uğurlu olsun. Murat Kurum, sektörün içerisinden işin mutfağından gelen biri. Kendisi en son uzun yıllar Emlak Konut GYO Genel Müdürlüğü yaptı ve başarılı işlere imza attı. Aynı başarıyı yeni görevi Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nda da sergileyeceğini ve güzel hizmetlerde bulunacağına yürekten inanıyorum. Özellikle gayrimenkul sektöründe olan tüm sorunların kısa sürede çözüleceği inancındayım.

Abdüssamet Bahadır / Bahaş Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı: “Sektör daha hızlı mesafe kazanacak”

Sayın Murat Kurum, sektörden tanıdığımız bir isim. Sektörü bilen, sektörün sorunlarını çok iyi tespit etmiş ve çözüm odaklı çalışan bir bürokrat. Emlak Konut’ta çok başarılı işler yapmış birisi. O nedenle bu makama en uygun isim olduğu kanaatindeyim. Gayrimenkul sektöründe hızlı karar almak ve uygulamaya geçirebilmek çok önemli. Kendisinin tecrübesi ve dinamikliği nedeniyle önümüzdeki dönemde sektör olarak hızlı mesafe kat edeceğimizi düşünüyorum. Yeni dönemin herkese hayırlı olmasını diliyorum.

İhsan Çulhalık / İnsay Yapı Yönetim Kurulu Başkanı: “Kentsel dönüşüm hızlanacaktır”

Sayın Murat Kurum'un Çevre ve Şehircilik Bakanı görevine getirilmesinin son derece doğru olduğu görüşündeyim. Gayrimenkul sektörünün yapılanmaya ihtiyacı var ve sektörü bilen ve bizleri anlayacak birinin göreve gelmesi bizi mutlu etti. Kendisi sektörün artılarını ve eksilerini çok iyi bilen bir bürokrat. Ayrıca kentsel dönüşüm sürecini ve işleyiş konusunda çok ciddi birikim ve alt yapısı bulunuyor. Kentsel dönüşüm ve imar barışı konusunun hızlanması için de gereken çalışmaları en doğru şekilde gerçekleştirecektir. Kendisinin bizlerin taleplerini anlayarak sorunların çözümü için var gücüyle çözüm üreteceği kanısındayım. 

İsmail Ekşi / İkiel Grup Yönetim Kurulu Başkanı:  “Planlı kentleşme konusunda da katkısı olacaktır”

Yeni yönetim sistemi ve yeni kabine ülkemiz için hayırlı olsun. Murat Kurum’un Çevre ve Şehircilik Bakanı olması sektör adına umut verici bir gelişme. Sektörün içinden gelen, tüm detaylara hakim ve donanımlı bir isim. Yüksek öngörüsü kararlı ve dinamik icraatlarını yakından gördük. Hem kampanyaları hem de planlı kentleşme çalışmalarını takip ettik. Bundan sonra sadece gayrimenkul sektörü değil, ülkenin planlı kentleşme konusunda da büyük katkısı olacaktır. Bu konularda tecrübeli olması büyük kazanç. Kendisini tebrik ediyor sektöre katkılarının devamı konusunda başarılar diliyorum. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım992 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Murat Kurum, Tamer Özyurt, Abdüssamet Bahadır, İhsan Çulhalık, İsmail Ekşi ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İnşaat patronlarının Murat Kurum'un Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na atanmasına ilişkin görüşleri


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Erenköy , Ankara Köşe Takımları, Üsküdar - Sancaktepe Metro, Nissa 02 Residence, Sif , Dr. Veysel Yayan, Tamer Tunbiş, Ford Otosan İnönü Fabrikası, FormVRFSistemleri, Hüseyin Toğay, Sahilyolu, AKG Gazbeton, Orhan Özyurt, Borsa İstanbul A.Ş., www.bosch.com.tr, Azel Kule, Mr. Rob Van BANNING, The Istanbul EDITION, EkinEndüstriyel , “Women Connected” , bilim ve teknoloji, Cornerlife Güneşli, İstanbul İl Jandarma Komutanlığı , KuleliEvleriPoyraz, Erdem Başçı, Makedonya Cumhuriyeti, Elbistan, The European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies , Emir Invest, BumerangKartal,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.