Dünyanın En Yenilikçi Şirketleri Açıklandı, Kone 8. Kez Listede Yer Aldı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Dünyanın En Yenilikçi Şirketleri Açıklandı, Kone 8. Kez Listede Yer Aldı
12 Temmuz 2018, Persembe 10:00:40
Dünyanın En Yenilikçi Şirketleri Açıklandı, Kone 8. Kez Listede Yer Aldı
Asansör, yürüyen merdiven ve insan erişimi çözümleri alanında yenilikçi ürünlerle sektörün geleceğini şekillendiren KONE, bir kez daha FORBES’un en inovatif şirketler listesinde yer almayı başardı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Asansör, yürüyen merdiven ve insan erişimi çözümleri alanında yenilikçi ürünlerle sektörün geleceğini şekillendiren KONE, bir kez daha FORBES’un en inovatif şirketler listesinde yer almayı başardı. Finlandiya'da kurulan ve 1910 yılından bu yana dünyada olduğu gibi ülkemizde de asansör pazarının önde gelen isimlerinden olan KONE, bu başarısını 8. kez tekrarlamış oldu. 

KONE, uluslararası ekonomi dergisi FORBES tarafından belirlenen 2018 listesinde de dünyanın en yenilikçi firmaları arasında gösterildi. FORBES dergisinin “Dünyanın En Yenilikçi Şirketleri” listesi, yatırımcıların büyük yenilikler sunma potansiyelini göz önünde bulundurdukları şirketlerden oluşuyor. KONE, dünyanın en yenilikçi 100 şirketi listesinde üst üste 8 yıldır yer alıyor. Bu yıl listeye 59. sıradan giren KONE, aynı zamanda listedeki tek asansör ve yürüyen merdiven şirketi olma özelliğini ise devam ettiriyor. KONE Türkiye Genel Müdürü Haldun Ulusoy, “FORBES dergisinin her sene düzenlediği dünyanın en inovatif 100 şirketi sıralamasında 8 senedir yer alan tek asansör ve yürüyen merdiven şirketi konumunda olmak bizler için gurur verici. Erişim çözümlerimize akıl katan yapay zeka çalışmalarımızla sektöre yenilikler katmaya devam edeceğiz.” diyor.    

KONE yakın zamanda geliştirdiği, konuşan asansörler olarak da ifade edilen 7/24 Bağlı Hizmetler teknolojisi ve bina içi kolay erişim, ziyaretçi yönetimi ile bilgi iletimi alanında teknolojinin gücünü ortaya koyan Residential Flow çözümüyle adından söz ettirmişti. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


849 kez okunmuştur.


ETİKETLER : KONE, FORBES, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Dünyanın En Yenilikçi Şirketleri Açıklandı, Kone 8. Kez Listede Yer Aldı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
En Başarılı Gönüllülük Programı ödülü, Kuyaş Gayrimenkul, Orhan Geniş, Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Linens, Mozaik, 12. Kırmızı Ödülleri, e-Motion sistemi, Trakya Cam Sanayii A.Ş, “Banka Websitesi Ödülleri” , GE (General Electric :NYSE), DOORFAIRTURKEY, RoyalMarinBusinessCenter, GROHE F-digital, Fatih Erdoğan, Plastonella, “Onur Ülkesi”, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, KoleksiyonFinans, Akın Akçalı, Kemalpaşa Lojistik Merkezi, Derya Baykal, SRC Yapı A.Ş, Hakan Timur, İstanbul Expo Center, Av. Boray Köknel, Mehmet Tüzüm Kızılcan, Yıldız, Blanche Serisi, Roketsan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.