Daikin'den merkezi sistemde çevreci yaklaşımlar | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Daikin'den merkezi sistemde çevreci yaklaşımlar
12 Temmuz 2018, Persembe 10:26:02
Daikin'den merkezi sistemde çevreci yaklaşımlar
Çevreci ve üstün verimlilikteki R-32’yi ısı pompaları, split ve ticari klimalardan sonra şimdi de merkezi sistemler soğutma gruplarında kullanmaya başlayan Daikin, sektöründe bir ilke daha imza attı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünya iklimlendirme devi Daikin, yenilikçi ürünlerini peş peşe tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor. Daikin'in iklimlendirme sektörüne kazandırdığı ve ozon tabakasına zarar vermeyen devrim niteliğindeki R-32 soğutucu akışkanı, şimdi de Daikin'in merkezi sistemler için geliştirdiği “Scroll Kompresörlü Soğutma Grubu”nda kullanılıyor.  

Daikin Scroll Kompresörlü Soğutma Grubu; enerji verimliliği, yüksek performansı ve akıllı teknolojileri ile dikkat çekiyor.  Bulut tabanlı saha platformuyla tam uyumlu olarak çalışan bu yeni seri; uzaktan takip, sistem optimizasyonu ve önleyici bakım ve “akıllı soğutma grubu yönetimi” (Intelligent Chiller Manager) gibi çok sayıda gelişmiş fonksiyona da sahip. R-32 kullanılan bu yeni seri ile merkezi sistemli soğutmalarda tasarruf sağlanırken, çevresel faktör konusunda da en yüksek seviyede koruma sağlanacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım870 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Daikin, Scroll Kompresörlü Soğutma Grubu,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Daikin'den merkezi sistemde çevreci yaklaşımlar


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kuyumcukent, Lunna, yurtdışı, eski Cumhuriyet Gazetesi, Üçüncü havaliman, BUSKİ, EmreÖzer, Can Aynagöz, Sır Yemek Odası, Kuzeykent , VILLA KORE, Dieter Wohlfarth, Magis Haaz, 7W GU10 MASTER LED, TGS, Radisson Red, Hattat Termik Santrali, Via Green, İzmirFolkart, Can Güven, ServiceNow, 2. Murat, MuratUzun, ITOCHU, GAİB, Resim İstanbul Orman, ÖzgürSert, Mehmet Ali Aydınlar, NOLTE, SuruçOvası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.