Viko’dan Karre Style Serisi, Yaşam Alanlarına Yaz Enerjisi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
Viko’dan Karre Style Serisi, Yaşam Alanlarına Yaz Enerjisi
12 Temmuz 2018, Persembe 10:28:52
Viko’dan Karre Style Serisi, Yaşam Alanlarına Yaz Enerjisi
Yazın güneşin yüzünü göstermesi ve doğanın canlanması hayata da bambaşka bir enerji katıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yazın güneşin yüzünü göstermesi ve doğanın canlanması hayata da bambaşka bir enerji katıyor. Elbette dekorasyon trendleri ve yaşam alanları da bu güzel değişimden etkileniyor. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider kuruluşu Panasonic Eco Solutions Türkiye, küçük dokunuşlarla dekorasyonlarına yazın enerjisini taşımak isteyenlere birbirinden keyifli 2 farklı koleksiyon sunuyor. VİKO markası altında satışa sunulan VİKO Artline imzalı Karre Style serisinin “Çizgiler” ve “Renkler” koleksiyonları, yaşam alanlarının tarzını değiştiriyor. 

Hayata modern bir çizgi… 

Karre Style serisinin “Çizgiler” koleksiyonu, dekorasyonlarına minimal tasarım ve modern çizgiyi taşımak isteyenlerin tercihi oluyor. Elektrik anahtarı, komütatör ve kapaklı topraklı prizden oluşan koleksiyonda, kırmızı ve siyah çizgilerden oluşan desenler fark yaratıyor. Koleksiyon, yeri geliyor dekorasyonlardaki büyük bir boşluğu kapatıyor, yeri geliyor yaşam alanlarının tüm görüntüsünü değiştiriyor. Tasarım, teknoloji ve kalite, bu koleksiyonda yaşam alanlarının enerjisini yükselten bir ayrıcalığa dönüşüyor.

Güçlü tasarım ve yazın renkleri…

VİKO’nun en renkli serilerinden biri olan Karre Style “Renkler” koleksiyonu, kullanıldığı her alanın tarzını canlandıran sıra dışı bir etkiye sahip. Farklı renklerin yan yana gelmesi ile adeta yazın neşesini yansıtan koleksiyonda elektrik anahtarı, komütatör ve kapaklı topraklı priz tasarımları dikkat çekiyor. Yaşam alanlarının güzelliğini kendine has stili ile tamamlayan Karre Style, keskin hatlı tasarımıyla şıklığı hayatın bir parçası haline getiriyor. Güçlü tasarımı ile koleksiyon, sadece yaşam alanlarına değil hayata da renk katıyor.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2565 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VİKO,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Viko’dan Karre Style Serisi, Yaşam Alanlarına Yaz Enerjisi
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sivas Arena, InnbyRadisson, Deprem Bölgelerinde Sürdürülebilir Yapı Kavramları, Eric Fajole, Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, BR8700 modeli, NovellaS, Modern Şehircilik ve Kentsel Dönüşüm Zirvesi, TAVHavalimanlar, GüneydoğuAnadoluBölgesi, Tacettin Pekgüzel, Dr. Muammer Yıldız , TSKB Gayrimenkul Değerleme Değerleme, MICE fuarı, Gürsoy Yatırım, TAEK, Buka Sofa, İpekKağıt, Enerji İle İlgili Ürünlerin Çevreye Duyarlı Tasarımına İlişkin Yönetmelik, Zağnos Vadisi, “İstanbul’un Planlanmasının ve Gelişmesinin Öyküsü”, “Colours & Texture Design Centre”, OdekPlywood, Zaffiro, Aylin Gezgüç, ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, Indesit klimalar, Grohtherm 2000 , Pioppo Gelato, İstanbul Üniversitesi Yenileme ve Restorasyon Projeleri,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.