Viko’dan Karre Style Serisi, Yaşam Alanlarına Yaz Enerjisi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Viko’dan Karre Style Serisi, Yaşam Alanlarına Yaz Enerjisi
12 Temmuz 2018, Persembe 10:28:52
Viko’dan Karre Style Serisi, Yaşam Alanlarına Yaz Enerjisi
Yazın güneşin yüzünü göstermesi ve doğanın canlanması hayata da bambaşka bir enerji katıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yazın güneşin yüzünü göstermesi ve doğanın canlanması hayata da bambaşka bir enerji katıyor. Elbette dekorasyon trendleri ve yaşam alanları da bu güzel değişimden etkileniyor. Elektrik anahtarı ve priz sektörünün lider kuruluşu Panasonic Eco Solutions Türkiye, küçük dokunuşlarla dekorasyonlarına yazın enerjisini taşımak isteyenlere birbirinden keyifli 2 farklı koleksiyon sunuyor. VİKO markası altında satışa sunulan VİKO Artline imzalı Karre Style serisinin “Çizgiler” ve “Renkler” koleksiyonları, yaşam alanlarının tarzını değiştiriyor. 

Hayata modern bir çizgi… 

Karre Style serisinin “Çizgiler” koleksiyonu, dekorasyonlarına minimal tasarım ve modern çizgiyi taşımak isteyenlerin tercihi oluyor. Elektrik anahtarı, komütatör ve kapaklı topraklı prizden oluşan koleksiyonda, kırmızı ve siyah çizgilerden oluşan desenler fark yaratıyor. Koleksiyon, yeri geliyor dekorasyonlardaki büyük bir boşluğu kapatıyor, yeri geliyor yaşam alanlarının tüm görüntüsünü değiştiriyor. Tasarım, teknoloji ve kalite, bu koleksiyonda yaşam alanlarının enerjisini yükselten bir ayrıcalığa dönüşüyor.

Güçlü tasarım ve yazın renkleri…

VİKO’nun en renkli serilerinden biri olan Karre Style “Renkler” koleksiyonu, kullanıldığı her alanın tarzını canlandıran sıra dışı bir etkiye sahip. Farklı renklerin yan yana gelmesi ile adeta yazın neşesini yansıtan koleksiyonda elektrik anahtarı, komütatör ve kapaklı topraklı priz tasarımları dikkat çekiyor. Yaşam alanlarının güzelliğini kendine has stili ile tamamlayan Karre Style, keskin hatlı tasarımıyla şıklığı hayatın bir parçası haline getiriyor. Güçlü tasarımı ile koleksiyon, sadece yaşam alanlarına değil hayata da renk katıyor.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1939 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VİKO,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Viko’dan Karre Style Serisi, Yaşam Alanlarına Yaz Enerjisi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 

GebzeOrhangaziİzmirOtoyoluProjesi, Trans-Sibirya Demiryolu, TCDD Genel Müdürlüğü, ASCOT HOTEL & ASCOT HOUSE, Gmarin, “Bodrum Contemporary Art Campus”, Özdilek Park Antalya AVM, i20 Crossover, Orhan Güner, Northland , Aydın Nezih Doğan, 10 Karaköy A Morgans Original Karaköy, Banyo ve Mutfak Fuarı, Zehnder Nobis Radyatör, Ford Cargo İnşaat Serisi, Natural Stone 10. Uluslararası Mermer, Sarıyer Park, Aşçıoğluİnşaat, Erkan Tuğral, TÜrk İmzası, Alp Taşkent, EsnaŞimşek, BAE, Riva Del Mar Koleksiyonu, Sanatkarlar Genel Müdürlüğü, CandanKafalı, Peli Parquet, Değirmenköy , Rolls-Royce, ISO-9001:2008,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.