Ravena Yeni Koleksiyonu More ile desen dünyasına keyifli yolculuklar | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Ravena Yeni Koleksiyonu More ile desen dünyasına keyifli yolculuklar
13 Temmuz 2018, Cuma 10:27:51
Ravena Yeni Koleksiyonu More ile desen dünyasına keyifli yolculuklar
Özgün tasarımların trend renklerle buluştuğu Ravena’nın yeni koleksiyonu More, sizleri etkileyici bir yolculuğa çıkarıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İlk iki koleksiyonu Mysia ve 360°’dan sonra üçüncü koleksiyonu ile portföyünü genişletmeye devam eden Ravena her yeni koleksiyonunda bir öncekinden daha kaliteli, daha inovatif ve daha tasarım odaklı duvar kağıtları üretiyor.

Özgün tasarımların trend renkler ile buluştuğu Ravena'nın üçüncü koleksiyonu More, hayatın içindeki objelerden, doğanın güzelliklerinden, eskinin içinde barındırdığı enerji ve hikayeden esinlenerek tasarlandı. Ravena dizayn ekibinin özverili ve yoğun çalışmaları ile her bir noktanın adım adım desene dönüştüğü koleksiyonda modern ve klasik desenler ince bir denge ile sunuluyor. Bu sayede her tasarım hem modern dekorasyona hem de klasik dekorasyona uyum sağlayabilme iddiasında.

Koleksiyonda kıvrımlı formlu damasklar, geometrik şekiller, vintage konseptli desenler ile doğayı betimleyen tasarımlar dikkat çekiyor. Desenlere soft renklerin yanında kırmızı, yeşil, mavi, kahve ve füme gibi iddialı renklerde düz duvar kağıtları da eşlik ediyor. More koleksiyonunu incelerken tatlı bir yolculuğa çıkacaksınız…Sessiz, gizemli bir ormanda yürürkenağaçları hissedecek ve dökülen yapraklara dokunmanın keyfini sürerken aniden bir kuş tüyü süzülerek önünüze düşüverecek…. More bazen de sizi zaman yolculuğuna çıkaracak… Koleksiyonda yer alan vintage konseptli ürünler yıllara meydan okuyan, sarsılsa da yorulsa da ayakta durmaya devam eden, kolay yıkılmayan duvarları tasvir ediyor. Uzun yıllar çeşitli hikayelere tanıklık etmiş, olduğu yerde pek çok bitişin acısını ve yeniden başlangıcın heyecanı ve sevincini yaşamış, tanıklık ettiği duygularla şekillenmiş duvarlardan doğan desenler sizi çok eskilere götürecek.

Yüksek kaliteli üretim anlayışı ile üretilen, eşsiz tasarım ve renklere sahip Ravena Duvar Kağıtları temizlenebilme, güneş ışığına dayanıklı olma gibi özelliklerinin yanı sıra %100 su bazlı boyalarla üretilmesi sayesinde ekolojiktir, dolayısıyla insan sağlığına ve çevreye zarar vermez.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1038 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ravena, More,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ravena Yeni Koleksiyonu More ile desen dünyasına keyifli yolculuklar


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Novathermowood, Ömer Akmanşen, Özlem Kolege, ETİKA 2013, Kenan Evren Lisesi, Van-Başkale karayolu, Cigs, Onur Çimento Yapı, Nissara AVM, LED aydınlatma, kayseri, gümrük, Beylikdüzü Tap, Deluxe Marbles, Gül İnşaat, Gamze Saraçoğlu, KoçsaGrup, Kış bahçeleri, Mehmet Barış Kılınç, BatıAnadoluGrubu , Baymak, Çankırı-Çerkeş-Karalar, ERAIntERActive, İki Design, Ömer Selçuk Baz ve Arman Akdoğan, Marc Faber, Metro Point , Orhan Tan, EgeCansen, MYVIA 414,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.