Atmaca Gayrimenkul Haziran 2018 Konut Satış İstatistikleri Değerlendirmesi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Atmaca Gayrimenkul Haziran 2018 Konut Satış İstatistikleri Değerlendirmesi
23 Temmuz 2018, Pazartesi 10:38:21
Atmaca Gayrimenkul Haziran 2018 Konut Satış İstatistikleri Değerlendirmesi
Ulusal Kampanya sayesinde sektörümüz yeniden şahlandı. Son iki aylık dönemde bir yandan yatırımcılarımızın yüzünü güldürürken diğer yandan ekonomiye sağladığımız katma değeri de artırmayı başardık. Mayıs ayı itibariyle yükseliş eğilimine giren konut satışları haziran rakamlarında da etkisini gösterdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ulusal Kampanya sayesinde sektörümüz yeniden şahlandı. Son iki aylık dönemde bir yandan yatırımcılarımızın yüzünü güldürürken diğer yandan ekonomiye sağladığımız katma değeri de artırmayı başardık. Mayıs ayı itibariyle yükseliş eğilimine giren konut satışları haziran rakamlarında da etkisini gösterdi. Bu dönem hem yatırımcılarımız hem de biz sektör temsilcileri için yeni bir dönemin başlangıcı oldu. KDV ve tapu indirimleriyle başlayan bu süreç, yılın sonuna kadar sürecek bir dönem için ciddi bir yatırım fırsatı sunuyor. 

Ulusal Kampanya’nın yarattığı hareketlilik bizim de satışlarımıza yansıdı. Kampanyanın sağladığı yüzde 20 indirime ilaveten yüzde 10 indirim daha sunarak, Bahçeşehir Park projemizde indirim tutarını yüzde 30’a çıkardık. Bununla da yetinmedik kampanya sona ermesine rağmen biz kendi içimizde kampanyamızı ekim sonuna kadar uzattık. Kampanyaya en büyük desteklerden birini vererek sektördeki canlılığı diri tutma konusunda kararlıyız. Ekim sonuna kadar ciddi bir satış performansı sergilemeyi hedefliyoruz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


819 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Atmaca Gayrimenkul Haziran 2018 Konut Satış İstatistikleri Değerlendirmesi
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, KBR, Moment stanbul, AnkaraBüyükşehirBelediyesi, İshak Alaton, Başakşehir Belediyesi, CE Belgeli Dow - Shapemate IB, Yeni Nişantaşı’nın mimarı, Padua-Vigodarzere, Ganjlik Mall , ÇED toplantısı, YDA, Eczacıbaşı Yapı Ürünleri Grubu, Cömert Varlık, Cape Bodrum , Arte, Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği, Kadir Aydın, Trade Fair for Stone Design and Technology Fuarı, Sur Çelik Kapı, Suruç Tüneli, Hüseyin Hasançebi, 53 santral , Shape Mimarlık, İbrahim Tuza, Sista, Tarman Grup, Nurettin Kaldırımcı, Fehrenbach, Erdil Yaşaroğlu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.