Multitek Ailesinin Yeni Ürün Gamı Yangın Alarm Sistemleri İle Tanıştınız Mı? | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Multitek Ailesinin Yeni Ürün Gamı Yangın Alarm Sistemleri İle Tanıştınız Mı?
25 Temmuz 2018, Carsamba 14:51:05
Multitek Ailesinin Yeni Ürün Gamı Yangın Alarm Sistemleri İle Tanıştınız Mı?
Multitek olarak kullanıcılarımızın güvenliğini ve hayat standartlarını yükseltmeye çalışan bizler, konvansiyonel yangın alarm sistemleri ile yine çok önemli ve hayat kurtaran bir ürün gamını müşterilerimiz ile buluşturuyoruz!
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Multitek olarak kullanıcılarımızın güvenliğini ve hayat standartlarını yükseltmeye çalışan bizler, konvansiyonel yangın alarm sistemleri ile yine çok önemli ve hayat kurtaran bir ürün gamını müşterilerimiz ile buluşturuyoruz!

Bayilerimize interkom sistemleri, santral sistemleri yanında, yangın alarm sistemleri ile de destek vereceğiz ve projelerinde birden fazla alanda etkin olmalarını sağlayacağız. Multitek konvansiyonel yangın alarm sistemleri ürünlerinin hepsinde, ülkemiz için de bir zorunluluk olan, Avrupa standardı EN54 sertifikasyonu bulunmaktadır. 

4 Bölgeli ve 8 Bölgeli özelliği olan panellerimizin her bir bölgesine 32 adet dedektör ve alarm butonu bağlanabilmektedir. Dolayısı ile 4 bölgeli panelde 128 dedektör, 8 bölgeli panelde 256 adet dedektör bağlantısı ile küçük ve geniş ölçekli ihtiyaç aralığına hizmet edebilmekteyiz. Ayrıca paneller kullanıcı dostu, kolay yönetilebilir. Gösterge paneli her bölgenin ayrı ayrı alarm ve hata LED’lerine sahip olup, 24VDC 500mA besleme, 2 adet röle ve 2 adet siren çıkışı ile 50 adet siren bağlama imkânı vardır.

Siz değerli müşterilerimizin ürünün kalite ve özelliklerinden memnun kalıp projelerinizde bundan böyle Multitek yangın sistemlerini tercih edeceğinize inanıyoruz. EN54-7 Sertifikalı optik duman dedektörümüz, EMC ve LVD dayanıklılığını arttırmak için metal kafes ve özel koruma devre elemanları ile yanlış alarma neden olabilecek ani toz, duman vb. dış etmenleri elemine edecek özel yazılım algoritmalarına sahiptir.

EN54-5 Sertifikasına sahip ısı dedektörümüz doğru ve hassas sıcaklık ölçümlemesini sağlamak amacı ile 2 adet NTC ile tasarlanmıştır, dedektörümüz A2S sınıfında olup 55°c’de alarm vermektedir. 

EN54-7 ve EN54-5 Sertifikasına sahip kombine (Multi sensör) dedektörümüz optik duman ve ısı dedektörünün kombine edilmiş şekli olup bu dedektörlerin bütün özelliklerini içermektedir. 

EN54-11 Sertifikalı NC/NO seçilebilir Alarm butonlarımız tekrar kurulabilir özelliğine sahip olduğundan cam değişimine gerek kalmadan defalarca kullanılabilir. İstenirse şeffaf koruma kapağı takılarak yanlış alarmların önüne geçilebilir. (Örneğin küçük çocukların olduğu kreş gibi yerlerde) EN54-3 ve EN54-23 Sertifikaları ile uyumlu olan flaşörsüz ve flaşörlü yangın alarm sirenlerimiz IP21C koruma sınıfına haiz olup, UL94 yanmazlık özelliğinde ABS plastik malzemeden üretilmiştir.98 desibel ses seviyesine sahiptir. Duvar ve tavan montajına uygundur.

Konvansiyonel Alarm sistemimize yukarıdaki ürünlerin haricinde gaz dedektörü, ışın tipi yangın algılama dedektörleri de bağlanabilmektedir.

Yeni ürün gamımız olan yangın alarm sistemleri ile ilgili daha detaylı bilgiyi yetkili satış noktalarımızdan, bölge müdürlüklerimizden ve merkez fabrikadan alabilirsiniz. Adresli yangın alarm sistemlerimizi sertifikasyon işlemleri ardından siz değerli kullanıcılarımız ile buluşturmak için sabırsızlanıyoruz!

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


615 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Multitek,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Multitek Ailesinin Yeni Ürün Gamı Yangın Alarm Sistemleri İle Tanıştınız Mı?


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Cihan Akbulut, PrysmianGroup, SaltGalata, Bulvar, Yeşilyurt Polat Rönesans, FUYAO, IP 44, İncirköy, Kentsel Vizyon Platformu, Türkan Sabancı, Yeşil İş Konferansı, Albaraka, Anti-damping vergisi , Kalibel, EXPO 2016 Antalya,  GrandHotelLav&GrandMarinaLav, PrımeDevelopment, Şifa, Duvardan Duvara Ev Koleksiyonu, TolgaÇehreli, PwC Türkiye, Chapman Taylor , EvOfisEv, Mehmet Ali Durucan, Türk Serbest Mimarlar Derneği, Yeşil enerji, AVA Digital Awards, DemirRomance, Areon Boğaziçi Evleri, SolarTurkey,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.