İç Ortam Havalandırmasında Tam Hijyen İçin Çözüm BOREAS’tan | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İç Ortam Havalandırmasında Tam Hijyen İçin Çözüm BOREAS’tan
25 Temmuz 2018, Carsamba 14:57:42
İç Ortam Havalandırmasında Tam Hijyen İçin Çözüm BOREAS’tan
İklimlendirme sektörünün lider markası BOREAS, hijyen klima santralleri ile ortam havasının hijyenik olmak zorunda olduğu hastaneler, laboratuarlar, temiz oda uygulamaları, ilaç ve gıda üretim tesislerinin havalandırmasında çözümler sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

BOREAS; ameliyathane, yoğun bakım üniteleri, laboratuarlar, ilaç ve gıda üretim tesisleri gibi hijyenin ve sterilizasyonun zorunlu olduğu alanlar için iklimlendirme çözümleri sunuyor. BOREAS’ın DIN 1946, VDI 6022 ve EN 1886 standartlarına göre yapılan testler sonucu gerek hijyen için ürün yapısal özellikleri gerekse sızdırmazlık (L1) ve ısı köprüsüzlük (TB1) değerlerinin standartların gereklerini fazlasıyla karşılıyor. BOREAS klima santralleri yuvarlatılmış iç kenar ve köşeleriyle temizliği kolay yapılan, toz ve kir birikimine izin vermeyen yapısıyla hijyen klima santrallerinin en önemli koşulunu karşıladığı gibi bakım maliyetini de düşürüyor.

Yüzde 75’e varan enerji geri kazanım çözümleri sunan, yüksek verime sahip, uzun ömürlü BOREAS hijyen klima santralleri, en kritik iklim şartlarında bile enerji kaybına neden olmadan sorunsuz bir şekilde çalışıyor. BOREAS hijyen klima santrallerinde gerekli miktardaki havanın dolaşımını sağlamak için kullanılan plug fanlar, yüksek verim ve kolay temizleme imkanı sağlıyor. Santrallerde kullanılan batarya lamelleri, epoksi kaplı çerçeveleri, paslanmaz sac ve kolektörleri standart olarak bakır malzemeden üretiliyor.

Santrallerde bulunan otomasyon sistemi, yaygın olarak kullanılan iletişim protokolleriyle uyumlu olduğu için farklı özellikteki bina otomasyon sistemleri (BMS) ile haberleşebiliyor. Gerektiğinde klima santraline, prosese özel yazılım yüklenerek sistem üzerinde tam kontrol de sağlanabiliyor. BOREAS hijyen klima santrallerinde isteğe bağlı olarak güç ve kontrol panosu santral gövdesi içerisinde konumlandırılabiliyor. Panonun projelendirilmesi ve imalatındaki tüm yöntem ve uygulamalar, CE direktiflerine uygun şekilde yapılıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


744 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BOREAS,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İç Ortam Havalandırmasında Tam Hijyen İçin Çözüm BOREAS’tan
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Adnan Aslan, Prof. Dr. Sabit Kalfagil, Fleming Family & Partners, Kuveyt Gayrimenkul Fuarı, LeedGoldSertifikası, Simon Xavier Guerrand-Hermès, “Ytong Isı Yalıtım Plağı, Ottawa Koleksiyonu, SwissôtelResortBodrumBeachOtel, ILO, İhracatın Yıldızları Ödülleri, Bosna Hersek Bursa Fahri Konsolosu Muzaffer Çilek, SabihaGökçen, Ev sahibi, International Green Roof Association, Boğaziçi Elektrik Dağıtımı A.Ş. , gayrimenkul sektörü, 35 bin lira, Abdurrahman Sürücü, BRN Mimarlık, İstanbul Cami ve Eğitim-Kültür Hizmet Birimleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği, İnovasyon, Stone & More, Meriç Bebitoğlu, KuzeyKent Projesi, ABD, Gala Gecesi, Binnaz Dinçer, 36 Ay Vade Dönemi , Allure Brilliant,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.