Termo Teknik Genel Müdürlüğü Maslak’a taşındı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Termo Teknik Genel Müdürlüğü Maslak’a taşındı
25 Temmuz 2018, Carsamba 14:59:49
Termo Teknik Genel Müdürlüğü Maslak’a taşındı
Termo Teknik Genel Müdürlüğü, Yenibosna’dan Maslak Plazalar Bölgesi’nde yer alan Park Plaza’ya taşındı. Yeni Genel Müdürlük Ofisi, Termo Teknik’in verimliliğinin artmasına katkıda bulunacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İngiltere merkezli ısıtma sistemleri devi Stelrad Radiators Group’un (SRG) Türkiye’deki iştiraki olarak  faaliyet gösteren ve Çorlu’da Dünyanın en büyük panel radyatör fabrikasına sahip olan Termo  Teknik, Genel Müdürlük Ofisi’ni Yenibosna’dan, Maslak Park Plaza’ya taşıdı. Sanayi, ticaret ve bankacılık sektörünün  saygın şirketlerinin yer aldığı merkezi  bir lokasyonda yer alan yeni ofis  Termo Teknik’in verimliliğini artıracak.

Termo Teknik çalışanlarına en iyi ofis ortamını sunmak amacıyla geçtiğimiz Şubat ayından Haziran ayına kadar, en ince detaylar düşünülerek tadilat yapıldı. Termo Teknik yönetimi Maslak Park Plaza’ya taşınma kararını alırken  çalışan mutluluğu ve kurum imajı gibi faktörleri   göz önüne aldı.

Türkiye’de 50 yılı aşan süreden bu yana faaliyet gösteren Termo Teknik Çorlu’da bulunan fabrikasında dekoratif panel radyatör serileri  TermoStyle, TermoDesign ve Silüet  ile klasik Termolux serisini üretiyor. İç piyasada beğenilerek kullanılan Termo Teknik  panel radyatörleri dünyanın dört bir yanına ihraç ediliyor. Termo Teknik’in, 2005 yılından bu yana toplam 9 kez ihracat şampiyonluğu ve ödülleri bulunuyor.

İngiltere’de 110 yıllık tecrübe ve 6 Sigma ile üretilen, yüzde 109’a varan enerji verimliliğine sahip olan LOGIC Premix Yoğuşmalı Kombi,  İngiltere iş dünyasının en prestijli ödülü “The Queen’s Award” sahibi duvar tipi yoğuşmalı kazan EVOMAX  ve yer tipi yoğuşmalı kazan serisi IMAX XTRA EL Türk kullanıcısına Termo Teknik  tarafından sunuluyor. 

Termo Teknik 100’ün üzerinde bayi ve yaklaşık 500 satış noktası ile Türkiye’nin tamamında tüketiciye kolay bir şekilde ulaşarak etkili satış, servis ve bakım desteği sunuyor.

Sürdürülebilir olarak sağlıklı bir şekilde büyüme hedefine sahip olan Termo Teknik,  bir yandan ürünlerini dünya kalite ve standartlarına uygun olarak üretmeye devam ederken, tüketiciye sağladığı kullanım kolaylıklarını arttırıyor, bayileri ile kurduğu güven ilişkisini geliştiriyor. Termo Teknik markası ve ürünleri hakkında daha fazla bilgiyi  www.termoteknik.com adresinden almak mümkün.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım829 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Termo Teknik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Termo Teknik Genel Müdürlüğü Maslak’a taşındı
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TurcasDerince, Univa Öğrenci Evi Kampüsleri, Venezia, Dumankaya Modern Collection, KleemannAsansör, Taha Mimarlık, Ömer Kumova, i İstanbul Ulaşım A.Ş, 5 Kıta, Türkiye Cumhuriyeti Dubai Başkonsolosu Elif C. Ülgen, Prysmian Kabloları, Extreme Power SensorBagless™, Maltepe Piazza AVM, TheWaterStudio, Mehmet Siyam Kesimoğlu, Geofoam, 3000 Serisi™, İntegra gömme rezervuar, EFI, Vira Mutfak, Ayla Ağca , çelik mamulleri ihracatı, Deluxia Palace, Öncüoğlu+ACP Mimarlık, Ceylin Akdemir, Milas-Bodrum Hava Limanı Yeni Dış Hatlar Binası, Yusuf Katipoğlu , MuratDönmez, RecepAkdağ, Neo Yaşam,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.