Evlerde Beyazın Asaleti; Viko Meridian Serisi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Evlerde Beyazın Asaleti; Viko Meridian Serisi
25 Temmuz 2018, Carsamba 15:02:30
Evlerde Beyazın Asaleti; Viko Meridian Serisi
Yaşam alanınız ne renk olursa olsun, beyazın asil güzelliği ile kombinleyerek bambaşka bir stil yaratabilirsiniz. Bütün renklerle uyum sağlayabilen beyaz, tamamlayıcı ve dengeleyici etkisi ile her zaman trend olmayı başarıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yaşam alanınız ne renk olursa olsun, beyazın asil güzelliği ile kombinleyerek bambaşka bir stil yaratabilirsiniz. Bütün renklerle uyum sağlayabilen beyaz, tamamlayıcı ve dengeleyici etkisi ile her zaman trend olmayı başarıyor. Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin VİKO markası altında satışa sunduğu Meridian serisi; yalın tasarımı, beyaz renk alternatifi ile yaşam alanlarına uyum ve tarz katıyor.

Sadeliğe tarz katan tasarım… 

Renklerin mekanlar üzerindeki etkisi yadsınamaz. Evinizdeki oturma odanızın ya da iş yerinizdeki çalışma ortamınızın duvarlarındaki ve eşyalarındaki hakim renkler algınızı ve ruh halinizi de etkiliyor. Bu nedenle, renk seçimi yaparken bunları da göz önünde bulundurmak ve kullanılan mekanın ruhuna uygun renkler seçmek gerekiyor. Beyaz işte bu yüzden her mekanda mutlaka bulunması gereken renkler arasında yer alıyor. Bütün renkleri içerisinde barındıran, saflığın ve temizliğin de simgesi olan beyazın, huzur ve güven verdiği, ayrıca düşünce gücünü artırıcı etki gösterdiği ifade ediliyor. VİKO’nun Meridian serisi, abartısız şıklık kavramını kendi tarzında yorumlayan beyaz rengiyle, dekorasyonunuz için kusursuz bir alternatif oluşturuyor. Meridian serisi; güvenli kullanıma sahip, tasarruf ve enerji verimliliği için çalışan seçenekleriyle hemen her noktada çözüm üretiyor. Ayrıca İkili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı, yatay ve dikey çerçeveleriyle de farklı ve çoklu kullanımlar için alternatiflere sahip bulunuyor.

Geniş ürün yelpazesi…

Meridian serisi, internet ve uydu prizleri dahil günümüzün zorunlu gereksinimlerine karşılık veriyor. Energy saver, ısı kontrolü, jaluzi açma kapama ve hareket sensörleriyle konfor ve tasarruf, Meridian serisinde tasarımdan ödün vermeden ön plana çıkıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2253 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Viko, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Evlerde Beyazın Asaleti; Viko Meridian Serisi
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Venedik Bienali 14. Uluslararası Mimarlık Sergisii, Jean-Pierre Ducournau, Tunçmatik, Ortadoğu Enerji, Suat Hacisalihoğlu, Design District, İstanbul Cami ve Eğitim Kültür Hizmetleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği , Getac, Norma Kanepe, Soyak Siesta Oxygen, Kitchen Fuar, Beyhan Özdemir, Bticino Living Light, WIN EURASIA, The Plaza Hotel, Baumax Yapı, Airfel Hermetik Şofben , KSÜ, Mesut Yiğit, GentleSpace, Oslo, TheWaterStudio, Makyol İnşaat Gayrimenkul ve Turizm, Gül Yapı Gayrimenkul, Pawex Pompa, Muhsin Özdemir, BEC, Ergin KAYA, KuzeyBahçeşehir, Tema Holding,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.