Evlerde Beyazın Asaleti; Viko Meridian Serisi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Evlerde Beyazın Asaleti; Viko Meridian Serisi
25 Temmuz 2018, Carsamba 15:02:30
Evlerde Beyazın Asaleti; Viko Meridian Serisi
Yaşam alanınız ne renk olursa olsun, beyazın asil güzelliği ile kombinleyerek bambaşka bir stil yaratabilirsiniz. Bütün renklerle uyum sağlayabilen beyaz, tamamlayıcı ve dengeleyici etkisi ile her zaman trend olmayı başarıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yaşam alanınız ne renk olursa olsun, beyazın asil güzelliği ile kombinleyerek bambaşka bir stil yaratabilirsiniz. Bütün renklerle uyum sağlayabilen beyaz, tamamlayıcı ve dengeleyici etkisi ile her zaman trend olmayı başarıyor. Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin VİKO markası altında satışa sunduğu Meridian serisi; yalın tasarımı, beyaz renk alternatifi ile yaşam alanlarına uyum ve tarz katıyor.

Sadeliğe tarz katan tasarım… 

Renklerin mekanlar üzerindeki etkisi yadsınamaz. Evinizdeki oturma odanızın ya da iş yerinizdeki çalışma ortamınızın duvarlarındaki ve eşyalarındaki hakim renkler algınızı ve ruh halinizi de etkiliyor. Bu nedenle, renk seçimi yaparken bunları da göz önünde bulundurmak ve kullanılan mekanın ruhuna uygun renkler seçmek gerekiyor. Beyaz işte bu yüzden her mekanda mutlaka bulunması gereken renkler arasında yer alıyor. Bütün renkleri içerisinde barındıran, saflığın ve temizliğin de simgesi olan beyazın, huzur ve güven verdiği, ayrıca düşünce gücünü artırıcı etki gösterdiği ifade ediliyor. VİKO’nun Meridian serisi, abartısız şıklık kavramını kendi tarzında yorumlayan beyaz rengiyle, dekorasyonunuz için kusursuz bir alternatif oluşturuyor. Meridian serisi; güvenli kullanıma sahip, tasarruf ve enerji verimliliği için çalışan seçenekleriyle hemen her noktada çözüm üretiyor. Ayrıca İkili, üçlü, dörtlü, beşli, altılı, yatay ve dikey çerçeveleriyle de farklı ve çoklu kullanımlar için alternatiflere sahip bulunuyor.

Geniş ürün yelpazesi…

Meridian serisi, internet ve uydu prizleri dahil günümüzün zorunlu gereksinimlerine karşılık veriyor. Energy saver, ısı kontrolü, jaluzi açma kapama ve hareket sensörleriyle konfor ve tasarruf, Meridian serisinde tasarımdan ödün vermeden ön plana çıkıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım663 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Viko, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Evlerde Beyazın Asaleti; Viko Meridian Serisi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
LaLorraine, Kuzu Grup, Leh Hastanesi, Antplato, Rant Vergisi, Divan Residence at G Tower, Areva, Konut Satış İstatistikleri, Salıpazarı-Karaköy, ICCI2014, EnergyChallenge, Malatya Belediyesi, keleş, AliPandır, KYK Yapı, AvrasyaTüneliProjesi, Atilla Kuzu, Re:, OsmanKipoğlu, KuzeyMarmaraOtoyolu, SMD, AksaJeneratör, Kentsel Strateji Doğrultusunda Akıllı Şehirler ve Binalar, çelik kapı, Yale Alarm Merkezi, SalihKuzu, Firuzhan Kanatlı, Soğutma Kulesi, Entek Isı Sistemleri, Çobanoğlu İnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.