Gizli sürme kapılar ile 8 metrekare alan açın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Gizli sürme kapılar ile 8 metrekare alan açın
26 Temmuz 2018, Persembe 12:22:10
Gizli sürme kapılar ile 8 metrekare alan açın
Mekana özel çözümler sunarak, yaşam alanlarını çok daha kullanışlı hale getiren ürünlere imza atan Artella Ahşap Kapı Sistemleri, “gizli sürme kapılar” ile ortalama 8 metrekare fazladan kullanım alanı sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Son 10 yıldır, özellikle İstanbul’da 1+1 ve 2+1 şeklinde dairelerin daha fazla ön plana çıkmaya başlaması, yaşam alanlarını şekillendiren sektörleri de özel çözümler üretmeye yönlendiriyor. Markalı konut ve kentsel dönüşüm projelerine sunduğu kapı, mutfak ve banyo çözümleriyle adından söz ettiren Aslandağ Grubu, kendi markaları Artella Ahşap Kapı Sistemleri ile yaşam alanlarındaki dezavantajları ortadan kaldıracak inovatif ürünler geliştiriyor. Kapı yüzünden kaybedilen yaşam alanlarını geri kazandırmak amacıyla “gizli sürme kapılar”ı üreten Artella, ortalama 100 metrekare bir alana sahip evde yaklaşık 8 metrekare fazladan kullanım alanı yaratıyor. Yaşam alanlarımıza rahatlık ve fonksiyonellik getiren bu tasarım sayesinde kapıyı kullanmadığımız zaman duvar içerisinde gizli kalarak alan tasarrufu sağlıyor. Özellikle yer kazancının daha önemli olduğu banyo, mutfak, çamaşır odası, ardiye ve kiler gibi yerler için “gizli sürme kapılar” tam da aradığınız ürün değil mi? Ev eşyalarının, mutfak dolaplarının ve banyo ekipmanlarının yerleştirilmesinde kısıtlayıcı rol oynayan mevcut kapıların oluşturduğu sıkıntıları "Artella Gizli Sürme Kapılar" ile rahatlıkla ortadan kaldırabilirsiniz.

Açılıp kapanması son derece sessiz ve kolay olan bu kapılar, konutların yanı sıra restoran, otel, ofis vb. birimlerde de kullanılabiliyor.  Kendine özel geliştirilen "kilit ve kulp sistemleri" ile kolayca kilitleniyor ve kapı açıldığında kilit sistemi ve kulplar kapıyla beraber duvar içerisinde kayboluyor. Yaşam alanlarınızı daha kullanışlı hale getirmek ve metrekarelerinizi özgür bırakmak için Etiler ve Caddebostan’daki  4A Collection Konsept mağazalarına uğramanız yeterli.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1077 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Artella Gizli Sürme Kapılar,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Gizli sürme kapılar ile 8 metrekare alan açın
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
gaz beton, Moodys ve Fitch, Kadir Topbaş, Mavi Gezegenimiz için Yeşil Teknoloji, YıldızTeknikÜniversitesi, Gebze- İzmir Otoyol Projesi, IMM Köln 2013 Fuarı, Sekura ve Ronda Duş Panelleri, Butterfly , Sheikh Zayed Caddesi, Yap-İşlet-Devret, Mehmet Ali Akben, Torunlar GYO, 110. yıl, Panavia Suites, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Hilltown AVM, Allison, Hager I Berker, kurma iskele, CODEİSTANBUL, NT, ByOtell Flora Residence, Creavit Nava, MESA Çubuklu 28, Nero, Mobilike, oğuz yalım, Bileşim Yayıncılık, Güneşli Park,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.