İZODER, ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin 5.'sini Elazığ’da gerçekleştiriyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İZODER, ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin 5.'sini Elazığ’da gerçekleştiriyor
26 Temmuz 2018, Persembe 15:59:35
İZODER, ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin 5.'sini Elazığ’da gerçekleştiriyor
İZODER (Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği), Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliği ile Elazığ’da ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri’ düzenliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yalıtım sektörünün çatı örgütü olarak bu yıl Anadolu’ya yöneldiklerini belirten İZODER Başkanı Levent Pelesen, “Beşincisini Elazığ’da gerçekleştireceğimiz seminerle amacımız, yalıtım sektörünün tüm bileşenlerini ve taraflarını bir araya getirerek, yalıtım bilincini artırmak ve farkındalık yaratmaktır” dedi.

‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri’, Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinççi, İZODER Başkanı Levent Pelesen, öğretim üyeleri, mimar, mühendis, kamu ve sektör temsilcilerinin yanı sıra STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek. Megaboard partnerliğinde, Bonus, Mardav, Ode, Ravaber, Terrawool ve Saint-Gobain Weber sponsorluğunda, 2 Ağustos Perşembe günü Windy Hill Hotel’de düzenlenecek seminerde güncel bilgi ve değerlendirmeler paylaşılacak.

Tüm gün sürecek seminer boyunca, ‘Su Yalıtımı Yönetmeliği Neler Getiriyor’, ‘Su Yalıtımı Uygulamaları’, ‘Yangın Yalıtımı ve Yangın Güvenliği Tedbirleri’, ‘Ses Yalıtımı Yönetmeliği Neler Getiriyor’, ‘Ses Yalıtımı Uygulamaları’, ‘Enerji Verimliliği Mevzuatları’, ‘Enerji Verimliliği İçin Isı Yalıtım Uygulamaları’, ‘Yapı Sektöründe Denetim’ başlıklı oturum ve sunumlar yapılacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım698 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İZODER, Levent Pelesen,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İZODER, ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin 5.'sini Elazığ’da gerçekleştiriyor
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Palmet Enerji, Hamit Yalçın, Easy9 , MercedesBenz , Moda City Yaşam Sokağı, Ufuk İstanbul Mesken, ECHO Square, Selçuk Ormancı, Prof. Dr. Bilal Arık, KartalKule, Sırça, Doç. Dr. Tansel Korkmaz, İAOSB, Ozan Balaban, Interni Edition, Enkaİnşaat, European Propert Awards, Instagram Kampanyası, Kazan & Kazan, Mimart Yapı, Peli Parquet, ‘Novella Capsence’, SUGESAM, ajwa, TagoArchitects, Schneider Electric OSB, AnkaraBüyükşehirBelediyesi, Terrace Tema Projesi, Zafer Eryurtlu, OptiSIS,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.