İZODER, ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin 5.'sini Elazığ’da gerçekleştiriyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İZODER, ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin 5.'sini Elazığ’da gerçekleştiriyor
26 Temmuz 2018, Persembe 15:59:35
İZODER, ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin 5.'sini Elazığ’da gerçekleştiriyor
İZODER (Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği), Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliği ile Elazığ’da ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri’ düzenliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yalıtım sektörünün çatı örgütü olarak bu yıl Anadolu’ya yöneldiklerini belirten İZODER Başkanı Levent Pelesen, “Beşincisini Elazığ’da gerçekleştireceğimiz seminerle amacımız, yalıtım sektörünün tüm bileşenlerini ve taraflarını bir araya getirerek, yalıtım bilincini artırmak ve farkındalık yaratmaktır” dedi.

‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri’, Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Mustafa Pirinççi, İZODER Başkanı Levent Pelesen, öğretim üyeleri, mimar, mühendis, kamu ve sektör temsilcilerinin yanı sıra STK temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilecek. Megaboard partnerliğinde, Bonus, Mardav, Ode, Ravaber, Terrawool ve Saint-Gobain Weber sponsorluğunda, 2 Ağustos Perşembe günü Windy Hill Hotel’de düzenlenecek seminerde güncel bilgi ve değerlendirmeler paylaşılacak.

Tüm gün sürecek seminer boyunca, ‘Su Yalıtımı Yönetmeliği Neler Getiriyor’, ‘Su Yalıtımı Uygulamaları’, ‘Yangın Yalıtımı ve Yangın Güvenliği Tedbirleri’, ‘Ses Yalıtımı Yönetmeliği Neler Getiriyor’, ‘Ses Yalıtımı Uygulamaları’, ‘Enerji Verimliliği Mevzuatları’, ‘Enerji Verimliliği İçin Isı Yalıtım Uygulamaları’, ‘Yapı Sektöründe Denetim’ başlıklı oturum ve sunumlar yapılacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım612 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İZODER, Levent Pelesen,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İZODER, ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin 5.'sini Elazığ’da gerçekleştiriyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bahçeşehir Hayat , BNP Paribas, Teknik Eğitim Bölümü, Kei Uruma, ATO, MID, DGG International , Viento Butik Otel, Cherry, Fatih Akbulut, ESAİnşaat, Wome Deluxe Otel, TRT, My World Ataşehir , ASTAŞ Holding, Bahçe dekorasyonu, Kutsi, Mahall Ankara, Cephe Sistem, DGK Y 20 PRMX LCD kombi, Özhan Akçalı, BTMU, Rixos Hotels Türkiye, Saray Grup kurucusu Ahmet Saraylı, Slovakya, EBRDTürkiye, AkzoNobelMarshall, İz evler, Reflection, Haliç Metro Köprüsü,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.