Can Yapan thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey’in CEO’su oldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Can Yapan thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey’in CEO’su oldu
27 Temmuz 2018, Cuma 14:26:30
Can Yapan thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey’in CEO’su oldu
Can Yapan thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey CEO’su olarak atandı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye, thyssenkrupp için büyüme gösteren çok önemli bir pazardır. Gayri Safi Yurtiçi Hasıla’nın (GSYİH) çeyreğinden fazlası enerji, madencilik, çelik, petrokimya ve çimento gibi endüstriyel sektörlere dayanmaktadır. Bu nedenle endüstriyel tesislerin, sistemlerin mühendisliği ve inşası için küresel bir ortak olan thyssenkrupp Industrial Solutions’un faaliyet alanlarına uygunluk göstermektedir.

Can Yapan, thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey CEO’su: “Türkiye, thyssenkrupp Industrial Solutions’a çok önemli büyüme fırsatları sunmaktadır. Bölgedeki varlığımızı güçlendirerek gelecekte müşterilerimize daha yakın olmayı ve daha hızlı ve daha iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz.“ Dr. Çetin Nazikkol, thyssenkrupp Türkiye, Orta Doğu ve Afrika CEO'su: “Can Yapan gibi stratejik, müşteri odaklı bakış açısını, operasyonel sağlamlık ve ülkeye olan güçlü bağlılığıyla birleştirebilen birinin, Türkiye’de thyssenkrupp Industrial Solutions faaliyetlerine liderlik edeceği için çok memnunuz“.

Can Yapan, lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği ve lisansüstü eğitimini Berlin Teknik Üniversitesi’nde Küresel Üretim Yönetimi bölümlerinde tamamladı. 2016 yılında Türkiye Bölge Ofisi Yöneticisi olarak katıldığı thyssenkrupp ailesinde, thyssenkrupp'un aktif olduğu tüm faaliyet alanlarında bölgenin gelişimi için kapsamlı bir stratejik yol haritası geliştirdi. thyssenkrupp ailesine katılmadan önce Siemens, P&G, PwC, Dupont şirketlerinde Operasyon Yöneticisi, Strateji ve İş Geliştirme gibi çeşitli pozisyonlarda 12 yıldan fazla tecrübeye sahip oldu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1025 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Can Yapan, GSYİH, thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Can Yapan thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey’in CEO’su oldu
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Datagate, TREDER, Dice Kayek, Kiptaş Fuaye Süreyyapaşa, devlet desteği, Frost&Sullivan, Atlas Halı, TurgutUyar, InfraMed Infrastructure, MyVia, Ege Turizm, Ralf Christian, Sn. Lutz Reuter, Serdar Plastik A.Ş, Bosch, SİT alanı, Adnan Bali, Sedat Yazıcı, İzmir Hatıra Ormanı, MehmetBabacan , Barut Grubu, Konya Beğen Bahar Evleri, Zelmer, MaviBahçe, DAP İzmir, Shak Shuka, çeyrek altın, Siyasi Gelişmeler Rosatom, Bahçekent Emlak Konutları, Minart Dekor ürünleri,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.