Can Yapan thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey’in CEO’su oldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Can Yapan thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey’in CEO’su oldu
27 Temmuz 2018, Cuma 14:26:30
Can Yapan thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey’in CEO’su oldu
Can Yapan thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey CEO’su olarak atandı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye, thyssenkrupp için büyüme gösteren çok önemli bir pazardır. Gayri Safi Yurtiçi Hasıla’nın (GSYİH) çeyreğinden fazlası enerji, madencilik, çelik, petrokimya ve çimento gibi endüstriyel sektörlere dayanmaktadır. Bu nedenle endüstriyel tesislerin, sistemlerin mühendisliği ve inşası için küresel bir ortak olan thyssenkrupp Industrial Solutions’un faaliyet alanlarına uygunluk göstermektedir.

Can Yapan, thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey CEO’su: “Türkiye, thyssenkrupp Industrial Solutions’a çok önemli büyüme fırsatları sunmaktadır. Bölgedeki varlığımızı güçlendirerek gelecekte müşterilerimize daha yakın olmayı ve daha hızlı ve daha iyi hizmet sunmayı hedefliyoruz.“ Dr. Çetin Nazikkol, thyssenkrupp Türkiye, Orta Doğu ve Afrika CEO'su: “Can Yapan gibi stratejik, müşteri odaklı bakış açısını, operasyonel sağlamlık ve ülkeye olan güçlü bağlılığıyla birleştirebilen birinin, Türkiye’de thyssenkrupp Industrial Solutions faaliyetlerine liderlik edeceği için çok memnunuz“.

Can Yapan, lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde Endüstri Mühendisliği ve lisansüstü eğitimini Berlin Teknik Üniversitesi’nde Küresel Üretim Yönetimi bölümlerinde tamamladı. 2016 yılında Türkiye Bölge Ofisi Yöneticisi olarak katıldığı thyssenkrupp ailesinde, thyssenkrupp'un aktif olduğu tüm faaliyet alanlarında bölgenin gelişimi için kapsamlı bir stratejik yol haritası geliştirdi. thyssenkrupp ailesine katılmadan önce Siemens, P&G, PwC, Dupont şirketlerinde Operasyon Yöneticisi, Strateji ve İş Geliştirme gibi çeşitli pozisyonlarda 12 yıldan fazla tecrübeye sahip oldu.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım622 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Can Yapan, GSYİH, thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Can Yapan thyssenkrupp Industrial Solutions Turkey’in CEO’su oldu


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Yeşil Duvar, Vestel Beyaz, Sarayburnu, ErcanUyan, Majesty, DigicomGrup, Uzman Arsa, PremiumOfisBeylerbeyi, Vizyoline, EcoStruxure ADMS3.8, Emre ÇOLAK, Terraco Yapı Malzemeleri, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Turgut Erkeskin, Kurköy, Yeşil İş - Green Business Konferansı 2012, Magic Walls, Türk çelik sektörü, AlparslanBayraktar, Mirage Bahçe Konutları, Isıtma Sistemlerinde Enerji Verimliliği, Gülsa-Bay Yapı, Nordic Serisi , “Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri Asya Pasifik En İyi Otel Mimarisi Ödülü”, "Remanucfacturing" , Park Residences Cadde’, NovadaOutletSöke, Bank of America Merrill Lynch, Global Traniee, TFF,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.