Akkuş Grubu Gayrimenkulde Yaz Molası Vermiyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Akkuş Grubu Gayrimenkulde Yaz Molası Vermiyor
27 Temmuz 2018, Cuma 14:28:58
Akkuş Grubu Gayrimenkulde Yaz Molası Vermiyor
Akkuş Grup’ta konut satış kampanyası boyut değiştirdi. Alıcısına kolaylık sunmaya devam eden Akkuş Grup, birkaç ay önce lansmanını yaptığı Alya Grandis projesinde peşinat oranına göre 36 ay şirket bünyesinde vadelendirme uyguluyor. Şirket ayrıca Kavaklı’da başlayacağı yeni projesinin hazırlıklarını da sürdürüyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik daralmanın ancak çalışarak ve üreterek aşılabileceğine inanan Akkuş Grubu, gayrimenkulde yaz molası vermeden çalışmalarını sürdürüyor. Şirket, birkaç ay önce lansmanını yaptığı Alya Grandis projesinde konut alıcılarının nakden elini rahatlatmak için yeni bir kampanya başlatırken, bir yandan da Beylikdüzü Kavaklı bölgesinde yapacağı yeni projenin hazırlıklarını hızlandırdı.

Gelişmelerle ilgili bilgi veren Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş,  GYODER üyesi olarak yüzde 0.98 faiz kampanyasına katılarak sektöre ve konut alıcılarına destek olduklarını hatırlattı. Akkuş,  kampanyanın sona ermesinin ardından şirket olarak alıcılara sunabilecekleri imkanları masaya yatırarak yeni bir kampanyaya start verdiklerini açıkladı. Abdülkadir Akkuş, bu kampanya çerçevesinde verilecek peşinat oranına göre alıcılara kalan kısmı 36 aya varan vadelerde taksitlendirme imkanı sunduklarını belirtti.

Beylikdüzü Adnan Kahveci Bulvarında yükselmekte olan Alya Grandis’te geçerli kampanya çerçevesinde 3 ayrı ödeme planı oluşturuldu. Buna göre  % 20 peşin ödeyene kalanına 12 ay,  % 30 peşin ödeyenine kalanına 24 ay, %40 peşin ödeyenine kalanına 36 ay taksitlendirme yapılabiliyor.

Alya Grandis projesinde ortalama metrekare fiyatları 4 bin 250 TL seviyesinde bulunuyor ve konutların Eylül 2019 tarihinde teslim edilmesi planlanıyor. 100 daire ve 8 mağazadan oluşan proje, Akkuş Grup ortaklığındaki BOSS4 Gayrimenkul tarafından hayata geçirildi.

Kavaklı’da 2 Ay İçinde Satışlar Başlayacak

Şirketin aynı bölgede inşaatını gerçekleştirdiği Alya Penta projesinde ise yaşam başladı. Hemen teslim projedeki son 10 dairenin satışı gerçekleştirilirken, Akkuş Grup Beylikdüzü Kavaklı bölgesindeki arsasında yükselecek yeni proje için mimari çalışmaları başlattı. Yeni projede satışların 2 ay içinde başlaması bekleniyor.

Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş, bugüne kadar tüm zorlukları millet olarak birbirine inanarak ve çalışarak aşan Türk halkının bugünlerdeki sınavı da atlatacağını, yeni Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’a destek ve inancını sürdüren gayrimenkul sektörünün yeni hamlelerle dünyaya örnek başarı hikayeleri sunacağını ifade etti.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 329 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Akkuş Grup, Alya Grandis ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Akkuş Grubu Gayrimenkulde Yaz Molası Vermiyor


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Forum Bornova Alışveriş Merkezi, Bursa Modern, Terrace Doğa, Vefa, BlueLakeKüçükçekmece, Dr. Mahir Turan, Luxury Havlu Koleksiyonu, Bora Yıldırım, Avrupa’nın “En İyi Kentsel Yenileme”, Homoud Rashed Al-Sabah, Mavera Sarayları, Selçuk Uçar, Loca, OKOTowers, Ankara-İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu Genel Başkanı Tahir Tellioğlu, Topçu Kışlası, TEM Otoyolu, 3DAtölyeMimarlık, kör kalıp, www.soupertweet.com/legrand , SONOAFS, AzerbaycanEmlakFuarı, hastane inşaatı, Gaye İntepe, SignofTheCityAwards2016, Bera Oteller zinciri, AscendumMakina, Hendek Üretim Tesisi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Halk Eğitim Merkezi , UEMOA,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.