Vaillant Club üyelerine Medline Sağlık Hizmeti ayrıcalığı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Vaillant Club üyelerine Medline Sağlık Hizmeti ayrıcalığı
31 Temmuz 2018, SALI 10:28:50
Vaillant Club üyelerine Medline Sağlık Hizmeti ayrıcalığı
Vaillant, kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklara Medline Acil Sağlık hizmetleri ile devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Vaillant, kullanıcılarına sunduğu ayrıcalıklara Medline Acil Sağlık hizmetleri ile devam ediyor. Medline ile yapılan işbirliği kapsamında Vaillant Club üyeleri, Medline’ın telefonla tıbbi danışmanlık, doktorlu kara ambulansı ve medikal bilgi köprüsü hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Isıtma ve soğutma sektörünün öncü kuruluşu Vaillant, sadakat programı Vaillant Club üyelerini ayrıcalıklarla buluşturmaya devam ediyor. Medline Acil Sağlık ile yapılan anlaşma kapsamında, Vaillant tarafından belirlenecek konutlara, 1 yıl boyunca yararlanabilecekleri, acil durumlarda 7/24 geçerli ücretsiz ve sınırsız acil sağlık hizmeti üyeliği verilecek.

İşbirliği ile Vaillant Club üyelerinin yanı sıra birlikte ikamet ettikleri tüm bireyler Medline’ın telefon ile tıbbi danışmanlık, doktorlu kara ambulansı ve medikal bilgi köprüsü hizmetleri başta olmak üzere birçok hizmetten ücretsiz faydalanabilecek. 32 parametre acil durumlar listesinde yer alan durumlarda ise evdeki misafirler de Medline hizmetlerinden ücretsiz yararlanabilecek.

Acil durum hizmetlerinin yanı sıra Vaillant Club üyeleri, beklenmedik durum ve zamanlarda ortaya çıkan sağlık sorunları için Medline doktorlarına günün her saati istedikleri soruları yönelterek telefon ile tıbbi danışmanlık hizmeti de alabilecek.

Vaillant kullanıcıları, Vaillant’ın web sitesinden Vaillant Club sekmesine giriş yaptıktan sonra hediye kataloğuna üyelik bilgilerini girerek sağlık hizmeti talebinde bulunarak bu ayrıcalıklardan yararlanabilecek.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


576 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Vaillant, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Vaillant Club üyelerine Medline Sağlık Hizmeti ayrıcalığı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Dr. Ulrich von Deessen, Phuket Adası , CVKHotels, Güz ve Tropik , Hattat Holding, Özyeğin Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, AykutEngin, JD544, Afyon, Jolly Tur, Martaş, Ege Tütün İhracatçıları Birliği, 2020, Beta Tek, Antcam, Wide Awake, Aynalı Geçit, Beton 2013 Hazır Beton Kongresi, Brilla, CODEİSTANBUL, Sultangazi Belediyesi, Dedeman Hotels&Resorts, dinlenme odası, Kemalpaşa Lojistik Merkezi, GCL 25 , Bülent Dündar, Parafudrlar, AycanGrup, Multi Development, Yatırım Destek Ofisi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.