Beko Derin Dondurucular Dondurup Saklasın, Ne Varsa Taze Kalsın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Beko Derin Dondurucular Dondurup Saklasın, Ne Varsa Taze Kalsın
31 Temmuz 2018, SALI 10:49:59
Beko Derin Dondurucular Dondurup Saklasın, Ne Varsa Taze Kalsın
Beko, geniş hacim ve farklı boyut seçenekleri sayesinde dilediğiniz kadar yiyeceği saklama imkanı sunan derin dondurucuları ile sezonunda topluca aldığınız yiyecekleri ilk günkü gibi taze tutuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Avrupa’nın öncü beyaz eşya markası Beko, her ihtiyaca uygun farklı boyut ve hacimlerdeki derin dondurucularını tüketicilerle buluşturuyor. Boyutlarını uygun alanınıza göre seçebileceğiniz Beko derin dondurucular dondurup saklıyor, ne varsa taze kalıyor.

Sezonunda meyve sebze, et ve balıkları topluca alıp bütün bir sene boyunca ilk günkü tazeliğiyle tüketmek isteyenlere uygun seçenekler sunan Beko, enerji verimli ürünleriyle cebinizi de düşünüyor.

İki seçenekli kapak açılma yönüyle farklı alanlara konumlandırılabilen Beko dikey derin dondurucular; hızlı dondurucu bölmesi ile zaman kazandırırken, çekmeceleri ile kullanım kolaylığı sağlıyor. Farklı hacim ve boyutlardaki Beko Derin Dondurucular 799 TL’den başlayan fiyatlarla… 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım514 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Beko, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Beko Derin Dondurucular Dondurup Saklasın, Ne Varsa Taze Kalsın


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Aker A.Ş., Düfa Boya, ChrisHeller, Arma Kontrol AVM, Queen Central Park, KültürveTurizmBakanlığı, Viatrans – Meydanbey, Villa Liman , Petroleum Istanbul, Erdinç Varlıbaş, Gayrimenkul Hukuku Derneği, Horasan Rezevi, Yeşil Ekonomi ve Yeşil Dönüşümün Finansal Modelleri, RadissonBluOttomareHotel, Mülkiyeti Büyükşehir Belediyesi, Ek Cami ve Sosyal Tesisler Projesi, Eco-Label, Selimoğlu – Pana Ortaklığı, Eric Danziger, Levent Ürkmez, Al-ZamilGayrimenkul, ViaMarin, Traçim, TAVHavalimanları, MESAKOZA , İbisOtelMoskova, Elit Pipe, Sabri Ateş, Filiz Bıldır, Innovia Beylikdüzü,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.