Kaliteli ve ekonomik bir şıklık için Ateco Zemin’den Balance Echo karo halı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Kaliteli ve ekonomik bir şıklık için Ateco Zemin’den Balance Echo karo halı
01 Agustos 2018, Carsamba 11:28:56
Kaliteli ve ekonomik bir şıklık için Ateco Zemin’den Balance Echo karo halı
Üstelik şimdi indirim fırsatıyla Zemin sektörünün önde gelen firmalarından Ateco Zemin’in Balance Echo serisi, ofislerde sıklıkla tercih edilen karo halı modellerinden biri olmaya devam ediyor. Siyah renk ve 50x50 cm ebatlı Balance Echo, metrekaresi 20 Euro’dan 16 Euro’ya düşen fiyatıyla alıcılarını bekliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Günümüzde hızla kullanım alanı artan karo halılar, genel mekanlar için ideal bir seçenek olmaya devam ediyor.  Mekanların dekorasyonlarında modern çizgiler oluşturmak için ideal bir seçim olan karo halılar, uygun maliyetleriyle de işverenlerin ilk tercihlerinden birini oluşturuyor. Ateco Zemin Malzemelerinin İngiltere’den ithal ettiği Balance Echo halılar, polyamid iplikten oluşan dokusuyla siyahın asaletini ofislere taşıyor. Ayrıca renkli ve mat karo halılarla tasarım yapma avantajı sağlayan Balance Echo halılar, yaşam alanlarını estetikle buluşturuyor. Dokusu sayesinde yürüme kolaylığı sağlayan bu halılar aynı zamanda ses absorbe etme özellikleriyle yaşam alanlarında yapılan işlerden alınan verimi artırıyor. Siyah renk ve 50x50 cm ebatlı Balance Echo, metrekaresi 20 Euro’dan 16 Euro’ya düşen fiyatıyla alıcılarını bekliyor.

Işık: “Kaliteli ve ekonomik bir şıklık için karo halı tercih edebilirsiniz”

Antistatik özellikteki karo halıları yorumlayan Ateco Zemin Malzemeleri Kurulu Başkanı Zafer Işık, Balance Echo’nun tercih edilmesinin nedenlerine dair açıklamalarda bulundu. Uzun süre kullanım sağlayan Balance Echo karo halıların asil görünüşü ile ofisleri daha şık bir görünüme kavuşturduğunu dile getiren Işık; ayrıca ses absorbe yeteneklerinin bu halıların seçiminde önemli olduğunu vurguladı. Karo halının kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan birinin  kullanılan ipliğin türü olduğunu söyleyen Işık, “ Farklı yaşam alanları için farklı hav yüksekliğindeki halıları tercih etmek kullanım rahatlığı bakımından oldukça önemli bir unsur oluyor. Karo halılar ofisler için uygun hav yükseklikleriyle ve tasarım yapımına olanak tanıyan özellikleriyle ofis zeminlerini şık ve desenli bir yüzey ile buluşturuyor. Sesi yutma özelliği yüksek bu halılar, kalabalık işyerlerinde insanlar tarafından oluşacak gürültüyü minimize ederek verimi arttırıyor bu nedenle de işverenler tarafından tercih ediliyor. Bu halılar yerinden sökülüp başka mekanlarda da kullanılabilme avantajıyla da çok fazla tercih ediliyor. Temizlik ve hijyen bakımından da yaşamı kolaylaştıran karo halılar için biz Ateco, ürünlerimizin çoğunda Polyamid (PA) iplik kullanıyoruz. Çünkü biliyoruz ki Polyamid, yıpranmaya karşı son derece dayanıklı olmasıyla leke ve kirlerin kolaylıkla temizlenmesine olanak tanıyor” dedi.  

Karo halı döşerken; doğru karo halı modelinin ve ölçüsünün belirlenmesinin, zeminin düzgün olmasının, zemindeki farklılıkların düzeltilmesinin, zemine yapıştırıcı sürülmesinin ve karo halıların yerleştirme düzeninin önemli kriterler olduğunun altını çizen Ateco, ISG sertifikalı uygulama personelleriyle bu hizmeti eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor. Ofis için uygun olacak bu karo halılara indirimli fiyatlarıyla sahip olmak isteyen herkesi Ateco Zemin Malzemeleri, İstinye’deki mağazalarına davet ediyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1279 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ateco Zemin, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kaliteli ve ekonomik bir şıklık için Ateco Zemin’den Balance Echo karo halı
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ünal Pala, Prof. Dr. Murat Yülek, Çevre Koruma, Ras Al Khaimah, Fethiye Yatch Boutique Otel, Polin serisi, Conrad İstanbul Bosphorus Hotel, cari açık, Barış Proje, fotoğrafyarışması, Business Office, AkasyaAcıbadem, MahmutOkka, YKS, İnşaat&KonutKonfreransı, Olimpia Splendid Secco, Yiğit Akü, Bulvar İstanbul Cadde, GürselBaran, Kuşadası Limanı, Didem Erendil Tüzer, Mark Pearce, HesKablo, SabahcıHolding, weber.tecSuperflex D2, BaumitAkademi, ProLine, Mojito Workshop, Brick, (SEDAŞ),
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.