Boğaz ve Adalar’ı Büyükyalı’dan seyretmenin ayrıcalığını yaşayın… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Boğaz ve Adalar’ı Büyükyalı’dan seyretmenin ayrıcalığını yaşayın…
02 Agustos 2018, Persembe 16:08:52
Boğaz ve Adalar’ı Büyükyalı’dan seyretmenin ayrıcalığını yaşayın…
Boğaz’ı bir de Büyükyalı’dan seyredin!
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

“İyi Yaşam”ı merkezine alan Büyükyalı, penthouse daireleri ile tarihi surların Boğaz’a açıldığı noktada fark yaratmaya devam ediyor. Büyükyalı’nın özenle tasarlanan benzeri olmayan penthouse dairelerinin teraslarında yer alan özel yüzme havuzları ile daire sahiplerine eşsiz bir boğaz manzarası keyfi sunuluyor.

Tarihi surların Boğaz’a açıldığı Kazlıçeşme sahil bandında bir deniz semti olarak yükselen Büyükyalı, birbirinden farklı özellikleriyle sektörde öncü olmaya devam ediyor. “İyi yaşam”ın tüm avantajlarını sunmayı hedefleyen Büyükyalı’nın her bloğunun en üst katlarında yer alan penthouse daireler, İstanbul Boğazı, Marmara Denizi ve Adalar manzarasına hakim bir şekilde konumlandırıldı. 

Kesintisiz deniz keyfi…

125 metrekarelik teras alanları dışında 360 santimetrelik tavan ve 320 santimetrelik pencere yüksekliği ile ferah bir yaşam alanı sunan Büyükyalı penthouse dairelerinin her birinin terasında özel bir yüzme havuzu da yer alıyor. Tüm iklim şartlarına dayanıklı ahşap deck döşemeler kullanılan teraslarda, havuzun terasa bakan iç kısmında estetik yaklaşımın izlerini taşıyan tamamen şeffaf bir havuz duvarı da bulunuyor. Bu sayede havuzdan kesintisiz, deniz manzarasının keyfi sürülebiliyor.

Tüm Büyükyalı dairelerinde olduğu gibi A plus malzeme kullanılan penthouse’larda bacalı şömine altyapısı ile hizmetli ve N Suite oda çözümleri de sunuluyor. Projede yer alan penthouse daireler estetik ve lüksün kapılarını aralıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım945 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Büyükyalı, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Boğaz ve Adalar’ı Büyükyalı’dan seyretmenin ayrıcalığını yaşayın…


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Öyle Bir Geçer Zaman ki, Gümrük ve Ticaret Bakanı, Bemes Yapı, Eyüpsultan Belediyesi, Dr. Önder Halisdemir, Opel, Süleyman Çoruh, Haluk Okutur, Altınyağ Fabrikası, Cemil Kılınç, KatarCityscape , MercedesBenzTürk, 003740, ÇİZMECİ METROPARK, Dr. Özlem Döğerlioğlu Işıksungur, THG, DilekHolding, EgeYapı, TunaOfis, Bülent Özgümüş, Bergama OSB, Emax2, Arnavutköy Tayakadın, Assan Hanil Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB), ContemporaryIstanbul, Novella S Slider Dimmer, EN54-24 , Güneşli Home Aves, Christoph Michael Grosser,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.