Yaşam alanlarına klasik bir detay Vanessa’dan evlere ‘Brooklyn’ dokunuşu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Yaşam alanlarına klasik bir detay Vanessa’dan evlere ‘Brooklyn’ dokunuşu
06 Agustos 2018, Pazartesi 11:41:48
Yaşam alanlarına klasik bir detay Vanessa’dan evlere ‘Brooklyn’ dokunuşu
Vanessa, vintage görünümlü Chester koltuk serisi ‘Brooklyn’ ile geçmişin izlerini evinize taşıyor. Evinde 1700 yılların gizemli dünyasını yaşatmak isteyenler için özel olarak tasarlanan ‘Brooklyn’, yaşam alanınızdaki klasik bir detay olarak konuklarınızı karşılıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yaklaşık 400 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Chester koltuk modelleri Vanessa ile yaşam alanlarında yeniden hayat buluyor. Vanessa tasarımcıları tarafından özel olarak tasarlanan ‘Brooklyn’, evinizdeki klasik bir detay olarak konuklarınızı karşılıyor. 

Geçmişin görkemini çağdaş tasarımla buluşturan Vanessa’nın Brooklyn Chester koltuk modeli, vintage stilinin en mükemmel örneğini yaşam alanınıza taşımanıza eşlik ediyor. Tarihin içinden gelen bir tasarımın deri ile buluşmasından ortaya çıkan Brooklyn, üçlü ve ikili koltuk seçenekleriyle evinizdeki en özel parça oluyor. Vanessa, Chester koltuk modellerindeki benzersiz tasarımları ile dikkat çekerken yaşam alanlarınıza şıklık katıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1964 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Vanessa, Brooklyn,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yaşam alanlarına klasik bir detay Vanessa’dan evlere ‘Brooklyn’ dokunuşu
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
“22 Mart Dünya Su Günü”, Global Liman, Assan Panel, Zafer Işık, FERKO, BaşYapı, ı Milli Emlak Genel Tebliği, “Oyun Dünyası” , TİKAV, Glossmax, Gayrimenkul Borsası, Sarıyer Belediyesi, Architectural Review Dergisi, Aktif Evler, Finansal Analiz ve Raporlama Müdürü, Kaliningrad, Dumankaya Grubu, Kuyaş Gayrimenkul, Swiss Otel, BizimMahalle, Mustafa Cevizci, stanbul Büyükşehir Belediyesi, ZehnderCornwall, Interlight 2011 Fuarı, RDE, Point Bornova Alışveriş ve Yaşam Merkezi, AjansPress, Uskumruköy, Xanadu Resort, “Metal Eşya”,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.