Yaşam alanlarına klasik bir detay Vanessa’dan evlere ‘Brooklyn’ dokunuşu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Yaşam alanlarına klasik bir detay Vanessa’dan evlere ‘Brooklyn’ dokunuşu
06 Agustos 2018, Pazartesi 11:41:48
Yaşam alanlarına klasik bir detay Vanessa’dan evlere ‘Brooklyn’ dokunuşu
Vanessa, vintage görünümlü Chester koltuk serisi ‘Brooklyn’ ile geçmişin izlerini evinize taşıyor. Evinde 1700 yılların gizemli dünyasını yaşatmak isteyenler için özel olarak tasarlanan ‘Brooklyn’, yaşam alanınızdaki klasik bir detay olarak konuklarınızı karşılıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yaklaşık 400 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan Chester koltuk modelleri Vanessa ile yaşam alanlarında yeniden hayat buluyor. Vanessa tasarımcıları tarafından özel olarak tasarlanan ‘Brooklyn’, evinizdeki klasik bir detay olarak konuklarınızı karşılıyor. 

Geçmişin görkemini çağdaş tasarımla buluşturan Vanessa’nın Brooklyn Chester koltuk modeli, vintage stilinin en mükemmel örneğini yaşam alanınıza taşımanıza eşlik ediyor. Tarihin içinden gelen bir tasarımın deri ile buluşmasından ortaya çıkan Brooklyn, üçlü ve ikili koltuk seçenekleriyle evinizdeki en özel parça oluyor. Vanessa, Chester koltuk modellerindeki benzersiz tasarımları ile dikkat çekerken yaşam alanlarınıza şıklık katıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım502 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Vanessa, Brooklyn,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yaşam alanlarına klasik bir detay Vanessa’dan evlere ‘Brooklyn’ dokunuşu


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Gençlik ve Spor Bakanlığı, geri dönüşüm, GoldResidenceUrkay, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği, TOBB- İTO, MNazımYavuz, Su. Aşkın Gözyaşları Gibi, Kartallife, Filiz Bulutlar , Bahattin Gümüş, Doğtaş Kelebek, Serpil Yılmaz, CevizlidereCaddesi, OKOTowers, Dubleks Kral Dairesi, Halk GYO, İGSAŞ, Karcher buharlı temizlik makineleri, KuzeyKent Projesi, atık, Zümrüt Doyran, ExpoTurkeybyQatar, ElysiumSerenityKandilli, Mehmet Çiftçi, Gayrimenkul AŞ, BoraSoykut , VitrA Flush, Cumhuriyet Deposu, Bocchi, Aydın Belediyesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.