Çimsa ‘Yaz Çocukları’ Projesi 8. Yılını Tamamladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Çimsa ‘Yaz Çocukları’ Projesi 8. Yılını Tamamladı
06 Agustos 2018, Pazartesi 12:29:53
Çimsa ‘Yaz Çocukları’ Projesi 8. Yılını Tamamladı
Çimsa, çocukların yaz tatilinde de eğitimlerine devam etmesi amacıyla yürüttüğü ‘Yaz Çocukları’ Projesi ile Niğde’de 8. yılını tamamladı. Bu yıl Kayseri ve Niğde’de gerçekleşen proje, toplamda 863 çocuğun fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimine katkı sağladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Çimsa, çocukların yaz tatilinde de eğitimlerine devam etmesi amacıyla yürüttüğü ‘Yaz Çocukları’ Projesi ile Niğde’de 8. yılını tamamladı. Bu yıl Kayseri ve Niğde’de gerçekleşen proje, toplamda 863 çocuğun fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimine katkı sağladı. Gücünü Türkiye’nin Sabancısı’ndan alan Çimsa tarafından 2011 yılında başlatılan ‘Yaz Çocukları’ kurumsal sosyal sorumluluk projesi bu yıl Niğde’de 8. kez gerçekleşti. Farklı yaş grupları için ayrı ayrı hazırlanan eğitim programları ile ‘Yaz Çocukları’ projesi, Çimsa Niğde Fabrikası çalışanlarının çocukları ile civar köylerde ikamet eden toplam 94 çocuğun katılımıyla tamamlandı.

Çimsa, ‘Yaz Çocukları’ Projesi ile geleceğe yatırım yapıyor

Çimsa, toplumsal sorumluluk anlayışının odağına yerleştirdiği eğitim yoluyla, her geçen yıl daha fazla çocuğun gelişimine destek oluyor. Alanında uzman eğitmenler tarafından hedef yaş gruplarına özel olarak tasarlanan eğitimler ile çocukların çok yönlü gelişimine katkı sağlanıyor.

Her bir dönemi 2 hafta süren proje kapsamında çocuklar sanat, drama, müzik ve spor temalı eğitimler ile iletişim, empati, problem çözme, algı gelişimi, yaratıcılık, basketbol, voleybol ve koordinasyon çalışmaları gibi bir dizi eğlenceli etkinlikte yer aldı. Duygu, düşünce ve davranışlarını geliştirme, arkadaşlık bağlarını güçlendirme ve yeteneklerini keşfetme fırsatı yakalayan çocuklar; hayallerini resmetme, kilden heykeller yapma, yaratıcı senaryo yazma gibi birbirinden farklı beceriler geliştirdi. Çimsa ‘Yaz Çocukları’ dönem sonu gösterilerinde ise kendi yazdıkları oyunları, el becerileriyle hazırladıkları kostüm ve dekorlarla ailelerine sergilediler.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım444 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Çimsa,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Çimsa ‘Yaz Çocukları’ Projesi 8. Yılını Tamamladı


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
LEED yeşil bina, “Çevre Teşvik Ödülü”, Mustafa Hakan Özelmacıklı, Rüdiger Gurny, Propa Plus Residences, Park Avenue, DünyaÇiment Birliği, TunaOfis, Nidakule Göztepe, Trakya Cam Sanayi AŞ, Mir Holding Yön. Krl. Bşk. İbrahim Mirmahmutoğulları, Otopark, weightless, İSKOMDER, Expo Turkey by Qatar, Emre Arolat, Bina Enerji Sınıflandırması, BAU Münih 2015 Fuarı, Şofben, Sektörle Buluşma Yemeği, Keyifli Yaşam Evleri , AND Gayrimenkul, ADPF, Şahika Grup, BTM Shingle , LG Electronics Türkiye, Turyap İnşaat, 2013 iF Tasarım Ödülleri, Uğur Erdener, Viento Butik Otel,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.