Çimsa ‘Yaz Çocukları’ Projesi 8. Yılını Tamamladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Çimsa ‘Yaz Çocukları’ Projesi 8. Yılını Tamamladı
06 Agustos 2018, Pazartesi 12:29:53
Çimsa ‘Yaz Çocukları’ Projesi 8. Yılını Tamamladı
Çimsa, çocukların yaz tatilinde de eğitimlerine devam etmesi amacıyla yürüttüğü ‘Yaz Çocukları’ Projesi ile Niğde’de 8. yılını tamamladı. Bu yıl Kayseri ve Niğde’de gerçekleşen proje, toplamda 863 çocuğun fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimine katkı sağladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Çimsa, çocukların yaz tatilinde de eğitimlerine devam etmesi amacıyla yürüttüğü ‘Yaz Çocukları’ Projesi ile Niğde’de 8. yılını tamamladı. Bu yıl Kayseri ve Niğde’de gerçekleşen proje, toplamda 863 çocuğun fiziksel, zihinsel ve duygusal gelişimine katkı sağladı. Gücünü Türkiye’nin Sabancısı’ndan alan Çimsa tarafından 2011 yılında başlatılan ‘Yaz Çocukları’ kurumsal sosyal sorumluluk projesi bu yıl Niğde’de 8. kez gerçekleşti. Farklı yaş grupları için ayrı ayrı hazırlanan eğitim programları ile ‘Yaz Çocukları’ projesi, Çimsa Niğde Fabrikası çalışanlarının çocukları ile civar köylerde ikamet eden toplam 94 çocuğun katılımıyla tamamlandı.

Çimsa, ‘Yaz Çocukları’ Projesi ile geleceğe yatırım yapıyor

Çimsa, toplumsal sorumluluk anlayışının odağına yerleştirdiği eğitim yoluyla, her geçen yıl daha fazla çocuğun gelişimine destek oluyor. Alanında uzman eğitmenler tarafından hedef yaş gruplarına özel olarak tasarlanan eğitimler ile çocukların çok yönlü gelişimine katkı sağlanıyor.

Her bir dönemi 2 hafta süren proje kapsamında çocuklar sanat, drama, müzik ve spor temalı eğitimler ile iletişim, empati, problem çözme, algı gelişimi, yaratıcılık, basketbol, voleybol ve koordinasyon çalışmaları gibi bir dizi eğlenceli etkinlikte yer aldı. Duygu, düşünce ve davranışlarını geliştirme, arkadaşlık bağlarını güçlendirme ve yeteneklerini keşfetme fırsatı yakalayan çocuklar; hayallerini resmetme, kilden heykeller yapma, yaratıcı senaryo yazma gibi birbirinden farklı beceriler geliştirdi. Çimsa ‘Yaz Çocukları’ dönem sonu gösterilerinde ise kendi yazdıkları oyunları, el becerileriyle hazırladıkları kostüm ve dekorlarla ailelerine sergilediler.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1084 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Çimsa,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Çimsa ‘Yaz Çocukları’ Projesi 8. Yılını Tamamladı
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Gıda, Vahap Küçük, İdris Güllücü, nükleer santral, Bilent Dindar, Greenpeace, Yasemin Turizm, Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Vakıfspor, Dumankaya Grubu, İnoksan Fırın Ailesi, CNR 2015 Emlak Fuarı, Teşvik, Harput Holding, Çevre Koruma, WBCSD, Yıldırım Demirören, Epping Forest District Belediye, Ducournau Taşımacılık, İstinye, AppStore, Original Style, mercan kırmızısı, Metsan İnşaat, Ofisci, KırcıGrup, Floral, Adlon Residence Bodrum, ALMİnşaat, Grand Slam,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.