DemirDöküm dört 4'lük yoğuşmalı kazan ailesini satışa sundu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
DemirDöküm dört 4'lük yoğuşmalı kazan ailesini satışa sundu
06 Agustos 2018, Pazartesi 13:58:19
DemirDöküm dört 4'lük yoğuşmalı kazan ailesini satışa sundu
Türkiye'de ve dünyanın 50 ülkesinde on binlerce ailenin ilk tercihi olan DemirDöküm, yoğuşmalı ürünleriyle yenilikte hız kesmiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye'de ve dünyanın 50 ülkesinde on binlerce ailenin ilk tercihi olan DemirDöküm, yoğuşmalı ürünleriyle yenilikte hız kesmiyor. 21 Nisan'da ülkemizde de uygulanmaya başlanan ErP Yönetmeliği ile birlikte yoğuşmalı kombisi Atromix'i, geçtiğimiz günlerde ısı pompasını tüketicileri ile buluşturan DemirDöküm, şimdi de kaskad ürün kategorisinde MaxiCondense yoğuşmalı kazan ailesinin yeni üyelerini satışa sundu.

 Türkiye'nin ilk kombi ve ilk yoğuşmalı kombi üreticisi DemirDöküm, MaxiCondense ile kaliteli ve yüksek tasarruflu ürünlerini tüketiciyle buluşturmaya devam ediyor. DemirDöküm’ün kaskad ürün kategorisindeki yeni ürünü duvar tipi yoğuşmalı kazan MaxiCondense, 4 farklı kapasite seçeneği ile satışa sunuldu.

 Yoğuşma teknolojisi sayesinde yüzde 109’a varan verimliliği ve yüksek tasarruf imkânı ile MaxiCondense, her cihaza entegre kontrol panosu sayesinde kullanıcılara kolay, düşük maliyetli kurulum ve uzun ömürlü kullanım imkânı sunuyor. Düşük emisyon ve elektrik değerleri ile ön plana çıkan MaxiCondense yeni yoğuşmalı kazan ailesi, yüksek metrekareli evlerin ısıtma ihtiyacını 48 - 65 ile apartman, rezidans, alışveriş merkezleri ve hastane gibi toplu kullanım alanlarının ihtiyacını ise 110 – 150 ile karşılayacak.


64 CİHAZA KADAR KASKAD YAPILABİLİYOR

Premix eşanşör sayesinde merkezi ısıtmada kullanıcısına yüksek verim sunan MaxiCondense, kolay ve düşük maliyetli kuruluma, uzun ömürlü kullanıma sahip. Yüksek verimli pompası (HEP) ile enerji tasarrufunda yeni bir dönem başlatacak olan MaxiCondense, 64 cihaza kadar (*110 & 150 modelleri) kaskad yapabilme imkanıyla yüksek kapasite ihtiyaçlarına en uygun çözümü sunuyor. 

Hem hermetik hem de standart bacaya montaja uygun olarak geliştirilen DemirDöküm'ün yeni duvar tipi yoğuşmalı kazan ailesi, kaskad sisteminde her ünite değişebilir ısı yükünde çalışıyor. İlk ünite belli bir verime ulaştığında bir sonraki modül kaskad sisteminde çalışıyor. Müstakil dairelerden yüksek metrekareli çoklu kullanım alanlarının ihtiyacı için geliştirilen MaxiCondense'de yer alan elektronik sistem, tüm cihazları otomatik olarak kontrol ederek, sıralı çalışma veya gerekli kapasiteyi tüm cihazlara paylaştırarak eşit yükte çalışmaya olanak tanıyor. 

Düşük emisyon değerleriyle çevre dostu olan MaxiCondense, kompakt boyutlarının yanı sıra kontrol paneliyle de bina yöneticileri ve görevlilerin işini kolaylaştıracak. Sahip olduğu özelliklerle eski nesil kazanlara kıyasla ilk yatırım ve işletme maliyetini kısa sürede amorti eden MaxiCondense’in kullanıcısına sunduğu avantajlar şöyle;

• Premix eşanjör sayesinde kullanıcısına yüzde 109'a kadar verim, daha düşük baca gazı sıcaklığı, daha fazla yoğuşma ve uzun ömürlü kullanım imkanı sağlıyor.

• Dört farklı kapasite seçeneği bulunan MaxiCondense ile 64 cihaza kadar kaskad yapılabiliyor (*110 ve 150 modelleri)

• Hem hermetik hem de standart baca ile çalışabilen ürün, her yere montaj imkanı tanıyor.

• Bina otomasyon sistemine (BMS) entegre olabilen MaxiCondense 110 - 150, kontrol kolaylığı sağlıyor.

• MaxiCondense, yüksek verimli pompası (HEP) ile yüksek enerji tasarrufu sunuyor.

• Entegre kontrol panosu bulunan MaxiCodense, Master cihazda yaşanacak herhangi bir problemde diğer cihazların Master cihaz olarak kullanımına imkan tanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1078 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DemirDöküm,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

DemirDöküm dört 4'lük yoğuşmalı kazan ailesini satışa sundu
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Patronlar Okulu, Şişli Esentepe, Yeşil İş 2013, SatyaYayalar, Kazım Algın, SVR Grup, Keleşoğlu, köstebek, Elginkan Topluluğu, EWE, Natural Stone, EMO, Besa Kule İş Merkezi, Öğrenci, Selen Ersü, Yeşilyurt Grup, stanbul Büyükşehir Belediyesi, QentIstinye, Murat Karaçay, Doç. Dr. Sadullah Çelik, Route İstanbul, Güneş Enerjisi, Samara İbis Otel, Kapalıçarşı, inşaat ruhsatı, Y.Mimar Umut, BahçeşehirOkulları , AtusMimarlık, Innovia Beylikdüzü, Selçuklu Kongre Merkezi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.