Kayseri Mobilyakent’te Gerçek Konfor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Kayseri Mobilyakent’te Gerçek Konfor
06 Agustos 2018, Pazartesi 16:47:55
Kayseri Mobilyakent’te Gerçek Konfor
Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi Kayseri Mobilyakent’te Alarko Carrier’ın yüksek verimli bina yönetim sis­temi kullanılıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kayseri’de 300 bin metrekare alana kurulan Mobilyakent’te Alarko Carrier’ın yüksek verimli 19XR santrifüj kompresörlü su soğutmalı soğutma grubu ve Carrier/Automated Logic marka bina yönetim sis­temi kullanılıyor. Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi olarak planlanan Mobilyakent Kayseri’de, atölye düzeninde mobilya üreten küçük işletmeleri, modern teknolojiyle donatılmış ‘ortak kullanımlı’ işyerlerinde bir araya getirecek. 

TOKİ tarafından ‘Mobilya Altyapısını Güçlendirme Projesi’ kapsamında inşa edilen Mobilyakent Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Kayseri Marangozlar Mobilyacılar ve Döşemeciler Odası ile Kocasinan Belediyesi’nin işbirliği ile hayata geçiyor. 700 küçük işletmeyi bir araya getirecek ev-ofis dekorasyon merkezinde işyerlerinin en küçüğü 92, en büyüğü ise 1847 me­trekare genişliğinde inşa ediliyor. 

 Çevreye zarar vermeyen üstün verimlilik…

Mobilyacıların modern şartlarda üretim imkanına kavuşacağı Mobilyakent’te soğutma sistemi için 5 adet Carrier ürünü 19 XR santrifuj kompresörlü su soğutma grubu tercih edildi. Carrier 19XR su soğutmalı Ev­ergreen® soğutma grubu, çevreye zarar vermeden üstün ver­imlilik sağlıyor. Sınıfında en yüksek verime sahip olan 19XR su soğutma grupları; artırılmış yüzey alanı, yüksek teknoloji borulama ve yüksek verimli mo­toruyla dikkat çekiyor. Hermetik sıkıştırma özelliği, modüler yapısı, pozitif basınçlı tasarımı ve yalıtımı, elektrik kutusu bağlanabilmesi gibi özel seçenekleri ile sektöründe öncü verimli cihazlar arasında yer alıyor. 

 Bina yönetim sistemi kapsamında tüm HVAC ekipmanları Carrier/Automated Logic marka kontrolörler ve WebCTRL yazılımı ile çalışıyor. Her türlü işletim sisteminde çalışabilen (Windows, Linux, MacOS vb.) WebCTRL yazılımı, hiçbir ek yazılım kurulumuna gerek kalmadan yalnızca bir tarayıcı (Internet Explorer, Safari, Chrome vb.) ile son kullanıcının sisteme müdahale etmesine imkan tanıyor. Sistemin geçmişteki arızalarını veya tepkilerini ise görsel olarak oynatıp-durdurma imkanı sağlayarak, işletme ve kontrol imkanını kolaylaştırıyor.

 KAYNAK: İnşaat&Yatırım1064 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kayseri, Mobilyakent, Alarko Carrier,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kayseri Mobilyakent’te Gerçek Konfor
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mustafa Çağan, Ahmet Durmuş, BabacanYapı, Mersin İl Özel İdaresi İmar İnşaat Daire Başkanlığı, ihracatçılar, Şehir Hastanesi, HITA, ITC, Hilton Otel, Ceram Protected, LİVZA Zeytinburnu, Müşfik Cantekinler, Dektora, KYK Yapı Kimyasalları, Alsancak Stadı, Celalettin Güvenç, Memoria, Georg Fischer, Multitek Elektronik A.Ş., MehmetOnur, EDUPLUS, Mehmet Yalçıntepe, sigorta, SBK Holding, Bakırköy, LED spotlar, TNL Gayrimenkul Geliştirme, Nova Banyo Mobilyası , JEMUS, LarsWahlund,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.