Silestone Integrity evyeler ile pratik çözüm | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Silestone Integrity evyeler ile pratik çözüm
06 Agustos 2018, Pazartesi 16:51:47
Silestone Integrity evyeler ile pratik çözüm
Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino, çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı, leke tutmayan hijyenik yüzeye ve göz kamaştırıcı tasarıma sahip Silestone Integrity evyeleri ile mutfaklara estetiği getiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan dünyanın lider kuvars yüzey üreticisi Cosentino, dünyada tek parça olarak üretilen ilk ve tek kuvars evye olan Silestone Integrity ile kullanıcılara konfor vadediyor. Silestone’un tüm üstün özelliklerine sahip Integrity evyeleri, çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklılık, kolay temizlenebilir, leke tutmayan hijyenik yüzeyi ve göz kamaştırıcı tasarımıyla mutfaklarda uyumlu bir estetik sağlıyor.  

Tek parça halinde kolay montaj

Cosentino’nun, en son teknolojiyle geliştirdiği, benzersiz dokunuş ve yumuşaklık, yüksek kalite ve estetik standartlardaki Integrity evyeler, tezgahlarla birebir aynı renkte ve dokuda olduğundan mutfakta bütünlük hissi sağlıyor. Kurulum kolaylığı ve üstün koruma performansıyla öne çıkan Integrity evyeler, alternatif renk seçenekleriyle mutfaklara farklı dekoratif görünümler sunuyor. Tek parça halinde tezgah üstünden kolayca monte edilen Integrity evye ile birlikte montaj için gerekli malzemeler aksesuar paketinde tüketicilere sunuluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2083 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Cosentino, Silestone Integrity,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Silestone Integrity evyeler ile pratik çözüm
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
“GREAT”, “Konut Konferansı 2012, HeinzPeter , Toçoğlu, Zigana Tüneli, ZÜCDER, Murat Yalçıntaş, Texhong, 330 Milyar, İSTMarine, Kızılcahamam Asya Termal Otel , Artuğ Çetin, Eyüp Park, Bakırköy City2, Konakkale Bosphorus, Coloration İkibinonbeş / İkibinonaltı Renk Eğilimleri, kent, SKY F, Hafif çelik, Şeyh Maktoum, VMware Türkiye, 4 Ülke, Haramidere Parklar, Konya Sanayi Odası, Mahir Hocaoğlu, Marmara Evleri 3, Neyzen Yapı Market, Sherpa, Rolls-Royce Power Systems, Nmerkez,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.