Silestone Integrity evyeler ile pratik çözüm | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Silestone Integrity evyeler ile pratik çözüm
06 Agustos 2018, Pazartesi 16:51:47
Silestone Integrity evyeler ile pratik çözüm
Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino, çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı, leke tutmayan hijyenik yüzeye ve göz kamaştırıcı tasarıma sahip Silestone Integrity evyeleri ile mutfaklara estetiği getiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan dünyanın lider kuvars yüzey üreticisi Cosentino, dünyada tek parça olarak üretilen ilk ve tek kuvars evye olan Silestone Integrity ile kullanıcılara konfor vadediyor. Silestone’un tüm üstün özelliklerine sahip Integrity evyeleri, çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklılık, kolay temizlenebilir, leke tutmayan hijyenik yüzeyi ve göz kamaştırıcı tasarımıyla mutfaklarda uyumlu bir estetik sağlıyor.  

Tek parça halinde kolay montaj

Cosentino’nun, en son teknolojiyle geliştirdiği, benzersiz dokunuş ve yumuşaklık, yüksek kalite ve estetik standartlardaki Integrity evyeler, tezgahlarla birebir aynı renkte ve dokuda olduğundan mutfakta bütünlük hissi sağlıyor. Kurulum kolaylığı ve üstün koruma performansıyla öne çıkan Integrity evyeler, alternatif renk seçenekleriyle mutfaklara farklı dekoratif görünümler sunuyor. Tek parça halinde tezgah üstünden kolayca monte edilen Integrity evye ile birlikte montaj için gerekli malzemeler aksesuar paketinde tüketicilere sunuluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım546 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Cosentino, Silestone Integrity,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Silestone Integrity evyeler ile pratik çözüm


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Tanju Verda Akın, kör kalıp, Dekorawall, Neo Studio, Mehmet Gerz, Fatih Belediye, Timur Demirel, UluslararasıAsansörİstanbulfuarı, WINEurasiaFuarları, kibrIDMATERIAL, Taşyünü, Celal Demirli, Stüdyo 24, Osman Ağca, İspanyol, Total İnşaat, Altın Boynuz , RealEstateStars, Berhad ve Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı AŞ, MyVia Bahçe, Cigs, Ali Öztürk, Afganistan, İlke Frenkel, Türkiye Seramik Federasyonu Başkanı Zeynep Bodur Okyay, Zorlu Grubu, Networks, YDA, Besa Nova, Chicago,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.