Kısa sürede banyolarını yenilemek isteyenler için; Geberit Monolith Rezervuar Modülü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Kısa sürede banyolarını yenilemek isteyenler için; Geberit Monolith Rezervuar Modülü
06 Agustos 2018, Pazartesi 16:55:35
 Kısa sürede banyolarını yenilemek isteyenler için; Geberit Monolith Rezervuar Modülü
Geberit, geliştirdiği teknolojik ürünleriyle banyolarda konforu hedeflemenin ötesinde kısa sürede takipçilerini yepyeni bir banyoyla buluşturacak akıllı çözümler sunuyor. Minimalist tasarımını inovatif bakış açısıyla harmanlayan Geberit Monolith Rezervuar Modülü, modern banyoların vazgeçilmez bir parçası oluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Birbirinden şık ve inovatif tasarımların altına imza atan Geberit, her tarza uygun akıllı çözümleriyle yaşam kalitenizi yükseltmeye devam ediyor. Kısa sürede, çok fazla tadilat gerektirmeden banyolarını yenilemek isteyenlere çözümler sunan Geberit Monolith serisi, banyolarınızı ferah ve şık bir görünüme kavuşturuyor.

Modern banyoların vazgeçilmez parçası

Teknolojiyi tasarım ile birleştiren Geberit, Monolith rezervuar modülüyle hem yeni inşaatlarda hem de renovasyonlarda kullanıcısına büyük avantaj sağlıyor. Montajı esnasında banyoda yapısal bir değişiklik gerektirmeden monte edilen modüllerin aynı zamanda birden çok fonksiyonu bulunuyor. Geberit Monolith rezervuar; fonksiyonelliği ve güçlü bir tasarımı yan yana getiriyor.

Ön cam paneli temperli (ESG) cam malzemeden üretilen modül, banyonuza kolaylıkla monte edilebiliyor. Monolith’in AquaClean akıllı klozetlerle de uyumlu olan ve siyah, beyaz, bej ya da toprak rengi seçenekleriyle banyolara uyum sağlayan Monolith ailesi, yaşam alanlarınızı kişiselleştirmenize eşlik ediyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


513 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kısa sürede banyolarını yenilemek isteyenler için; Geberit Monolith Rezervuar Modülü


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Cem Eriç, Haluk Kaya, EVKO&MEOT, Karma kullanım, İzmirKemalpaşaOSB, POTAIN, Orca, sihirli donanımlar, Volkan Müller, UEVF 2012 - 3. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, Murat Kıran, Nuvo Dragos, Güzelbahçe, Coşkun Şentürk, Can Tanrıyar, AQA PERLA, Dolphin, Bien TasarımEkibi, CM1000ETR, Narven Termal, Sabancı Holding Çimento Grubu, i Ali Çürük, Angelo Bucarelli, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ve Bilim, Mehmet Şimşek, WAFMimarlıkFestivali , Cushman&Wakefield, Sakıp Sabancı Müzesi, Design District, Berk Kuter ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.