Kısa sürede banyolarını yenilemek isteyenler için; Geberit Monolith Rezervuar Modülü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Kısa sürede banyolarını yenilemek isteyenler için; Geberit Monolith Rezervuar Modülü
06 Agustos 2018, Pazartesi 16:55:35
 Kısa sürede banyolarını yenilemek isteyenler için; Geberit Monolith Rezervuar Modülü
Geberit, geliştirdiği teknolojik ürünleriyle banyolarda konforu hedeflemenin ötesinde kısa sürede takipçilerini yepyeni bir banyoyla buluşturacak akıllı çözümler sunuyor. Minimalist tasarımını inovatif bakış açısıyla harmanlayan Geberit Monolith Rezervuar Modülü, modern banyoların vazgeçilmez bir parçası oluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Birbirinden şık ve inovatif tasarımların altına imza atan Geberit, her tarza uygun akıllı çözümleriyle yaşam kalitenizi yükseltmeye devam ediyor. Kısa sürede, çok fazla tadilat gerektirmeden banyolarını yenilemek isteyenlere çözümler sunan Geberit Monolith serisi, banyolarınızı ferah ve şık bir görünüme kavuşturuyor.

Modern banyoların vazgeçilmez parçası

Teknolojiyi tasarım ile birleştiren Geberit, Monolith rezervuar modülüyle hem yeni inşaatlarda hem de renovasyonlarda kullanıcısına büyük avantaj sağlıyor. Montajı esnasında banyoda yapısal bir değişiklik gerektirmeden monte edilen modüllerin aynı zamanda birden çok fonksiyonu bulunuyor. Geberit Monolith rezervuar; fonksiyonelliği ve güçlü bir tasarımı yan yana getiriyor.

Ön cam paneli temperli (ESG) cam malzemeden üretilen modül, banyonuza kolaylıkla monte edilebiliyor. Monolith’in AquaClean akıllı klozetlerle de uyumlu olan ve siyah, beyaz, bej ya da toprak rengi seçenekleriyle banyolara uyum sağlayan Monolith ailesi, yaşam alanlarınızı kişiselleştirmenize eşlik ediyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


2022 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kısa sürede banyolarını yenilemek isteyenler için; Geberit Monolith Rezervuar Modülü
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
CumhurKaur, Güneş Enerjisi Santrali Projesi, Tarım, Ottomare Palace, Yavuz Değirmencioğlu, Baumit Türkiye, TEROSON, FugaMobilya, Dünya Rüzgar Enerjisi Birliği, Halil İbrahim Boztepe, Gizem Moral Kunter, Tamer Öztoygar, Yenilikçi ofis, Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı, Home Spa – Aqua Zones, Shaheen Group, Karayolları Genel Müdürlüğü, BodrumBodrum, The Address, New Developments-LArge, AksuİplikDokumaFabrikası, İnoksan’ın Pazarlama Müdürü ve Genel Müdür Vekili Esra Altay, GE Sağlık, İstanbul Altın Rafinerisi, Concorde Luxury Resort, SemPlastik, Dia İnşaat, İstanbul Üniversitesi, Faruk Güler, ASEAN,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.