Bien Banyo'nun yeni tasarımı "Dor Asma Klozet" esnek ve estetik | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Bien Banyo'nun yeni tasarımı "Dor Asma Klozet" esnek ve estetik
07 Agustos 2018, SALI 09:29:37
Bien Banyo'nun yeni tasarımı
Islak alanlara yönelik ürünler tasarlayan Bien Banyo’nun vitrifiye koleksiyonları arasında yer alan Dor Asma Klozet, banyolara şıklık, modernlik ve estetik bir görünüm kazandırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bien Banyo’nun 2018 tasarımlarından olan, ‘’Dor’’ asma klozet düzgün geometrik formu ile hem doğal hem esnek bir görünüme sahip. Bien tasarım ekibinin modern çağın tüm ihtiyaçları ve gerektirdikleri göz önünde bulundurularak inovatif olarak tasarladığı Dor, estetik ve çarpıcı görünümü ile de dikkat çekiyor. Bien Banyo’nun doğadan ilham alarak tasarladığı ürün grubuna yeni eklediği Dor Asma Klozet, formu ile banyolarınıza farklı bir dinamizm ve esneklik getiriyor.

DOR KLOZET’İN ÖZELLİKLERİ

Dor Asma Klozet, geometrik ve modern bir forma sahip. Yavaş kapanan kapağı, beyaz renkte üretilen, çok daha az kirlenen ve kolay temizlenen, minimum 2,5 litre maksimum 4 litrede temizleme sağlanan bu ürün hijyen standartlarını da yükseltiyor. Bien Banyo’nun Seramik Sağlık Gereçleri ailesine yeni katılan ürünü Dor Asma Klozet ile ultra modern, kullanışlı ve doğal banyolar sizleri bekliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım425 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bien Seramik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bien Banyo'nun yeni tasarımı "Dor Asma Klozet" esnek ve estetik


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TürkiyeCumhuriyetMerkezBankası, Adilcevaz, Faruk Akdoğan, mandalay, Minta Touch , 120 milyon TL, Mimar Sinan, Riskli Bina, İSO İkinci 500, Turkcell, Endülüs, GYODER Başkanı Aziz TORUN, YükselProje, Kuzey Irak, KavuklarGY, Birleşmiş Mimarlık , mimarlık, GÜNDER, Smart, MASTER LED, Tedarikçi Ödülü, parke, Kilyos, AKBAK Otel, Mehmet Sarı, Uluslararası Yatırım Zirvesi, Dmarin, Prenta, Danışmanlık, Tatsuya Kumazawa,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.