Luftsis A.Ş. İSKİD Üyesi oldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Luftsis A.Ş. İSKİD Üyesi oldu
07 Agustos 2018, SALI 09:55:30
Luftsis A.Ş. İSKİD Üyesi oldu
Luftsis A.Ş. Genel Müdürü Uğur Darcan: Bu sektörün bir paydaşı olarak İSKİD üyeliğimizle sektöre katkı sağlamak istiyoruz.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İklimlendirme sektörüne önemli markaları kazandıran Uğur Darcan tarafından 2017 yılında kurulan ve Boysis Şirketler Topluluğu işbirliği ile daha da güçlü bir yapıya kavuşan Luftsis A.Ş., iklimlendirme sektörünün önde gelen sivil toplum kuruluşu İSKİD’e üye oldu. 

Türkiye'de iklimlendirme, soğutma ve klima cihazları imalatçısı ve/veya ithalatçısı olan üyeleri arasında işbirliğini sağlayarak üyelerin sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalar yapan iSKİD, sektör firmalarının haklarını ulusal ve uluslararası düzeyde korumak üzere kuruldu. İSKİD, ülkenin ısıtma, soğutma klima ihtiyaçlarının karşılanması sırasında çevreye duyarlı ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak faaliyetlerde bulunuyor. 100'ün üzerinde üye sayısı ile İSKİD, Türkiye İklimlendirme Pazarı'nın %90’ını temsil ediyor. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Luftsis A.Ş. Genel Müdürü Uğur Darcan, İSKİD iklimlendirme sektöründe çok önemli bir yere sahip sivil toplum kuruluşu olarak ülkemiz ve sektörümüz için çok değerli çalışmalar yapıyor. Bu sektörün bir paydaşı olarak İSKİD’in söz konusu çalışmalarına katkı sağlamak istiyoruz.” açıklamasında bulundu.   

Yakın zamanda HVAC sistemleri bataryaları için korozyon kaplama sistemleri üretimi ve uygulamaları yapan Blygold markasının da Türkiye temsilcisi olan Luftsis A.Ş. 25 bin m2 kapalı alana sahip Bandırma fabrikasında; Konfor ve Hijyen Modüler Klima Santralları, Kompakt Klima Santralları, Endüstriyel Boyahane Klima Santralleri, Ekzost Fanları, Isı Geri kazanım Cihazları, Mutfak Ekolojik Üniteleri, Fan Coiller, Jet Fanları-Tünel Fanları, Isıtıcı Apareyler, Havuz Nem Alma Cihazları, Endüstriyel Kondensing ünitelerin üretimini gerçekleştiriyor.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1045 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Luftsis A.Ş., İSKİD, Uğur Darcan, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Luftsis A.Ş. İSKİD Üyesi oldu
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Türkiye Varlık Fonu, Fuga Loft Koleksiyonu, Maslak1453, Ekstrüde Polistren - XPS, TOFED, Marshall ColourFuture 2014 Kataloğu, Karşıyaka Yalı, Asfora Plus, Netsis, Türkiye Kongre Turizmi Raporu, ArkasLojistik, (MACEF, Sultan Makamı, Mah İnşaat, HenryN.Cobb, Matil Malzeme Test ve İnovasyon Laboratuvarları A.Ş. , Maraş, Nullifire, AltunArchitectureandDesign, Royal Institute of British Architects, PalmiyeParkMare, IDCCIOSummitAwards2017, Celil Özdemir, TEM Samandıra, Metin Türk, 11’inci Mahalle, Maximoon Evleri, vergi, ProPlan Proje, Sonbahar-Kış koleksiyonu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.