Luftsis A.Ş. İSKİD Üyesi oldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Luftsis A.Ş. İSKİD Üyesi oldu
07 Agustos 2018, SALI 09:55:30
Luftsis A.Ş. İSKİD Üyesi oldu
Luftsis A.Ş. Genel Müdürü Uğur Darcan: Bu sektörün bir paydaşı olarak İSKİD üyeliğimizle sektöre katkı sağlamak istiyoruz.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İklimlendirme sektörüne önemli markaları kazandıran Uğur Darcan tarafından 2017 yılında kurulan ve Boysis Şirketler Topluluğu işbirliği ile daha da güçlü bir yapıya kavuşan Luftsis A.Ş., iklimlendirme sektörünün önde gelen sivil toplum kuruluşu İSKİD’e üye oldu. 

Türkiye'de iklimlendirme, soğutma ve klima cihazları imalatçısı ve/veya ithalatçısı olan üyeleri arasında işbirliğini sağlayarak üyelerin sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalar yapan iSKİD, sektör firmalarının haklarını ulusal ve uluslararası düzeyde korumak üzere kuruldu. İSKİD, ülkenin ısıtma, soğutma klima ihtiyaçlarının karşılanması sırasında çevreye duyarlı ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak faaliyetlerde bulunuyor. 100'ün üzerinde üye sayısı ile İSKİD, Türkiye İklimlendirme Pazarı'nın %90’ını temsil ediyor. 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Luftsis A.Ş. Genel Müdürü Uğur Darcan, İSKİD iklimlendirme sektöründe çok önemli bir yere sahip sivil toplum kuruluşu olarak ülkemiz ve sektörümüz için çok değerli çalışmalar yapıyor. Bu sektörün bir paydaşı olarak İSKİD’in söz konusu çalışmalarına katkı sağlamak istiyoruz.” açıklamasında bulundu.   

Yakın zamanda HVAC sistemleri bataryaları için korozyon kaplama sistemleri üretimi ve uygulamaları yapan Blygold markasının da Türkiye temsilcisi olan Luftsis A.Ş. 25 bin m2 kapalı alana sahip Bandırma fabrikasında; Konfor ve Hijyen Modüler Klima Santralları, Kompakt Klima Santralları, Endüstriyel Boyahane Klima Santralleri, Ekzost Fanları, Isı Geri kazanım Cihazları, Mutfak Ekolojik Üniteleri, Fan Coiller, Jet Fanları-Tünel Fanları, Isıtıcı Apareyler, Havuz Nem Alma Cihazları, Endüstriyel Kondensing ünitelerin üretimini gerçekleştiriyor.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım431 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Luftsis A.Ş., İSKİD, Uğur Darcan, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Luftsis A.Ş. İSKİD Üyesi oldu


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
IF DESIGN Ödülleri, Nano Halı, STFA Holding, MimarSinanOSB, samet, Ahmet Sarıcalı, Toroslar Elektrik Dağıtım, Narman Belediye Başkanlığı, “Alüminyumun Üretim Süreci” , “Pompa Teknolojileri ve Enerji Verimliliği” , KONEAsansör, Kleemann Design, O&G ve Enerji Verimliliği, Naturalm Çiftlik Evleri, ÇalıkHolding, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, DerinYeşilMimarlık, HydrodanPlus, Lobi, ECEKiremit, Müteahhitlik , Sağlık, MODDA Mavişehir, BirgülDalgakıran , Türkiye-Hindistan Ekonomik ve Teknik İşbirliği Karma Komitesi, Nef Merter 12, EOOS tasarım grubu, Zeytinburnu Yeni Kent Meydanı, Adana Ticaret Odası İnşaat Meslek Komitesi Başkanı Halil Avcı, Abu Dabi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.