Evinizde yeşil ve tonlarının rahatlatan etkisine yer açın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Evinizde yeşil ve tonlarının rahatlatan etkisine yer açın
07 Agustos 2018, SALI 10:19:14
Evinizde yeşil ve tonlarının rahatlatan etkisine yer açın
Dinginliği, huzuru ve doğayı temsil eden yeşil renklerle donatılmış bir yaşam alanı kulağa çok hoş geliyor değil mi?
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dinginliği, huzuru ve doğayı temsil eden yeşil renklerle donatılmış bir yaşam alanı kulağa çok hoş geliyor değil mi? Özellikle de yoğun geçen bir iş gününün ardından huzuru yakaladığımız evlerimizin dekorasyonunda kullanacağımız yeşil ve tonları içsel dinginlik ve tazelik hissi yaratılmasına yardımcı oluyor. Oturma odalarındaki koltuk takımlarından ev aksesuarlarına kadar kullanacağınız yeşil tonlarıyla yaşam alanlarınıza derinlik katabilirsiniz. 

Ev dekorasyonuna doğanın arındırıcı etkisini yansıtan ve mekana derinlik katan yeşil tonları; yatıştıran, güven ve huzur veren bir renk olarak mekanlarda denge sağlıyor. Her mekana tazelik ve canlılık katan bu renge yaşam alanlarınızda daha fazla yer vererek, şehir hayatının olumsuz etkilerini azaltabilirsiniz. Her bütçeye uygun ve rahatlığı ön planda tutan mobilyalardan oluşan koleksiyonları ve ev aksesuarlarıyla Buka, yeşil ve tonları için sayısız alternatif sunuyor. 

Evlerde bir uğurböceği 

Uğurböceğinin kanatlarından esinlenerek tasarlanan ve kullanıcısını geçmişteki güzel anılara götüren Beetle koltuk, yeşilin farklı tonlarındaki seçenekleriyle evinizin havasını değiştirmeye aday. Şık ve sevimli tasarımının yanı sıra dayanıklı oturum sağlayan kaliteli bir sünger yapısına sahip Beetle, değiştirilebilir kılıflarıyla da orta sert bir oturum konforu sunuyor. Beetle koltuğu, krem, beyaz, bej gibi renklerle kombinleyerek ortamın enerjisini dengeleyebilirsiniz. 

Aksesuarlarla dengeleyin 

Buka; yeşil konseptine uygun olarak özgün, modüler, inovatif ve özelleştirilebilir mobilyalarının yanı sıra bu rengi dengeleyeceğiniz aksesuarlar için de birçok seçenek sunuyor. Vintage ama bir yandan da modernizmden vazgeçemeyenler için patchwork halılardan, mumluk ve yastıklara kadar dekorasyonunuzda kullanacağınız aksesuarlar, dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olacak. Yeşil yapraklı ve çiçekli desenlerinden oluşan birbirinden şık koltuk kırlent alternatifleriyle dekorasyonunuza canlılık katabilirsiniz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


447 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Buka, yeşil,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Evinizde yeşil ve tonlarının rahatlatan etkisine yer açın


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Galeri 5, Radisson Blu Ataköy, Pekin, Temmuz, Gürhan Akdoğan, HayatKimya, Avrupa Konutları İlkokulu, Seba Gacemer, Süleyman Çetinsaya, Erdal Caferoğlu, Blancoseda, 240 ay, Ensari Şirketler Grubu, Özgür Beyaz, EviyaGayrimenkul, Akıllı Kaldırım, Yelda Altürk, LEED sertifikası, Tom Szaky, 330 Milyar, hi-Fit, Sultanbeyli Metrosu, Artefakt Tasarım Stüdyosu, Square Meter Real Estate, Torkam İnşaat, Ali Çandır, Onur İnşaat, Arkiv, çelik kapı, Denizcilik,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.