Evinizde yeşil ve tonlarının rahatlatan etkisine yer açın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Evinizde yeşil ve tonlarının rahatlatan etkisine yer açın
07 Agustos 2018, SALI 10:19:14
Evinizde yeşil ve tonlarının rahatlatan etkisine yer açın
Dinginliği, huzuru ve doğayı temsil eden yeşil renklerle donatılmış bir yaşam alanı kulağa çok hoş geliyor değil mi?
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dinginliği, huzuru ve doğayı temsil eden yeşil renklerle donatılmış bir yaşam alanı kulağa çok hoş geliyor değil mi? Özellikle de yoğun geçen bir iş gününün ardından huzuru yakaladığımız evlerimizin dekorasyonunda kullanacağımız yeşil ve tonları içsel dinginlik ve tazelik hissi yaratılmasına yardımcı oluyor. Oturma odalarındaki koltuk takımlarından ev aksesuarlarına kadar kullanacağınız yeşil tonlarıyla yaşam alanlarınıza derinlik katabilirsiniz. 

Ev dekorasyonuna doğanın arındırıcı etkisini yansıtan ve mekana derinlik katan yeşil tonları; yatıştıran, güven ve huzur veren bir renk olarak mekanlarda denge sağlıyor. Her mekana tazelik ve canlılık katan bu renge yaşam alanlarınızda daha fazla yer vererek, şehir hayatının olumsuz etkilerini azaltabilirsiniz. Her bütçeye uygun ve rahatlığı ön planda tutan mobilyalardan oluşan koleksiyonları ve ev aksesuarlarıyla Buka, yeşil ve tonları için sayısız alternatif sunuyor. 

Evlerde bir uğurböceği 

Uğurböceğinin kanatlarından esinlenerek tasarlanan ve kullanıcısını geçmişteki güzel anılara götüren Beetle koltuk, yeşilin farklı tonlarındaki seçenekleriyle evinizin havasını değiştirmeye aday. Şık ve sevimli tasarımının yanı sıra dayanıklı oturum sağlayan kaliteli bir sünger yapısına sahip Beetle, değiştirilebilir kılıflarıyla da orta sert bir oturum konforu sunuyor. Beetle koltuğu, krem, beyaz, bej gibi renklerle kombinleyerek ortamın enerjisini dengeleyebilirsiniz. 

Aksesuarlarla dengeleyin 

Buka; yeşil konseptine uygun olarak özgün, modüler, inovatif ve özelleştirilebilir mobilyalarının yanı sıra bu rengi dengeleyeceğiniz aksesuarlar için de birçok seçenek sunuyor. Vintage ama bir yandan da modernizmden vazgeçemeyenler için patchwork halılardan, mumluk ve yastıklara kadar dekorasyonunuzda kullanacağınız aksesuarlar, dekorasyonunuzu tamamlamanıza yardımcı olacak. Yeşil yapraklı ve çiçekli desenlerinden oluşan birbirinden şık koltuk kırlent alternatifleriyle dekorasyonunuza canlılık katabilirsiniz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


2030 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Buka, yeşil,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Evinizde yeşil ve tonlarının rahatlatan etkisine yer açın
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Erol Dervişoğlu, Adapazarı, İzmirKörfezi, Yatağan, DünyaEnerjiBirliği, kuraklık, GROHE SPA® F-digital Deluxe, VaillantGroupTürkiye, Serkan Sevim, Mehmet Çankaya, Ömerli, Villeroy&Boch , İberya, Ödül İstanbul, Chief Design Officer, BaşYapı, Logamax U072 , KazımGökhanElgin, YOİKK, GAMA Enerji, Yılmaz Erdoğan, shop.apolena.com, Arslan Çağlayan Gürel, Kale Güvenlik Sistemleri A.Ş. , Erdoğan Büyükboyacı, Üsküdar Belediyesi, GIO Serisi, Trudy Rautio , ‘SENSEable, Alanya,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.