Bebeklikten çocukluğa; Çilek’ten Natura Baby | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Bebeklikten çocukluğa; Çilek’ten Natura Baby
07 Agustos 2018, SALI 10:21:40
Bebeklikten çocukluğa; Çilek’ten Natura Baby
Tasarımlarıyla tüm dünya çocuklarına seslenen Çilek, çocuklardan ilham alarak tasarladığı Natura Baby Bebek Odası ile ebeveynlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tasarımlarıyla tüm dünya çocuklarına seslenen Çilek, çocuklardan ilham alarak tasarladığı Natura Baby Bebek Odası ile ebeveynlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bebeklik ve ilk çocukluk dönemi için uygun olan Natura Baby, tasarımındaki ahşap detaylarıyla göz doldururken beyaz rengi sayesinde de her yaşam alanına uyum sağlıyor. İnovatif tasarımlarıyla herkesin beğenisini kazanan Çilek, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı Natura Baby ile minikleri birer masal dünyasına davet ediyor. 

Tasarımlarıyla çocukların güvenliğini ebeveynleri kadar düşündüğünü kanıtlayan Çilek, Natura Baby’deki asansörlü korkuluk sayesinde bu düşüncesini bir kez daha kanıtlıyor. Çocuğundan ayrı kalmak istemeyen ebeveynleri düşünerek karyolanın altına ilave yatak modülü ekleyen Çilek, bu bölümün aynı zamanda oyuncak deposu olarak kullanılabilmesiyle tasarımlarındaki işlevselliği kanıtlıyor.

Çocuğun büyümesiyle yatak ölçülerinin de büyümesine el veren tasarım, ikiye bölünmüş kesonlu karyolasıyla dağınıklıkları toparlayacak bir çözüm önerisi sunuyor. Renkleriyle her dekorasyona uyum sağlayabilecek Natura Baby, uzun yıllar kullanım sağlayan tasarımıyla alıcılarını Çilek mağazalarında ve Çilek’in online sitesinde bekliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım518 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Çilek Mobilya, Natura Baby Bebek Odası ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bebeklikten çocukluğa; Çilek’ten Natura Baby


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Reha Özkaya, FH16 700, AkzoNobel Marshall Boya Ustalarının Eğitimi ve Semineri Programı, vanucci, Avrupa Konseyi RoHs Yönergesi, renkdanisma@filliboya.com.tr , TRTtürk, Sheraton Tashkent Hotel & Towers, Kur, Hakan Yalçın, VIP Villas Dalyan, Charme d’Orient, ZOW İstanbul 2014, Didier Gaudoux, Moment İstanbul, Sultangazi Belediyesi, Gürhan Bakırküre, Airport 24, Haydar Yenigün, Akşan Yapı, ConradOtel, 113, Zeyrek Sarnıcı, Arzuhan Doğan Yalçındağ, PolisanYalıtımSigortası, Ömer Cihad Vardan, Rengin İnşaat, Rüzgar Enerjisi Santrali Yatırımcıları Derneği , Hande Tözün, Selenium,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.