Bebeklikten çocukluğa; Çilek’ten Natura Baby | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Bebeklikten çocukluğa; Çilek’ten Natura Baby
07 Agustos 2018, SALI 10:21:40
Bebeklikten çocukluğa; Çilek’ten Natura Baby
Tasarımlarıyla tüm dünya çocuklarına seslenen Çilek, çocuklardan ilham alarak tasarladığı Natura Baby Bebek Odası ile ebeveynlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tasarımlarıyla tüm dünya çocuklarına seslenen Çilek, çocuklardan ilham alarak tasarladığı Natura Baby Bebek Odası ile ebeveynlerin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bebeklik ve ilk çocukluk dönemi için uygun olan Natura Baby, tasarımındaki ahşap detaylarıyla göz doldururken beyaz rengi sayesinde de her yaşam alanına uyum sağlıyor. İnovatif tasarımlarıyla herkesin beğenisini kazanan Çilek, son teknolojiyi kullanarak tasarladığı Natura Baby ile minikleri birer masal dünyasına davet ediyor. 

Tasarımlarıyla çocukların güvenliğini ebeveynleri kadar düşündüğünü kanıtlayan Çilek, Natura Baby’deki asansörlü korkuluk sayesinde bu düşüncesini bir kez daha kanıtlıyor. Çocuğundan ayrı kalmak istemeyen ebeveynleri düşünerek karyolanın altına ilave yatak modülü ekleyen Çilek, bu bölümün aynı zamanda oyuncak deposu olarak kullanılabilmesiyle tasarımlarındaki işlevselliği kanıtlıyor.

Çocuğun büyümesiyle yatak ölçülerinin de büyümesine el veren tasarım, ikiye bölünmüş kesonlu karyolasıyla dağınıklıkları toparlayacak bir çözüm önerisi sunuyor. Renkleriyle her dekorasyona uyum sağlayabilecek Natura Baby, uzun yıllar kullanım sağlayan tasarımıyla alıcılarını Çilek mağazalarında ve Çilek’in online sitesinde bekliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2201 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Çilek Mobilya, Natura Baby Bebek Odası ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bebeklikten çocukluğa; Çilek’ten Natura Baby
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İtalyan BTicino, 15. Uluslararası Asansör İstanbul Fuarı, STFA Holding, Volvo Trucks , YiğitİDKGroup , By Otel, SMG, Cannes JW Mariott Otel, NedimKeçeli, Prof. Dr. Hans Zilch, SüleymanÇetinsaya, GSH 11 VC Professional, (TÜRKÇEDER, Prof. Dr. İsmail Yüksek, Emniyet Kemeri ve Hız Kontrol, Mutfak-Banyo, TAVHavalimanları, GLİ, pobpa, pop-up sergi, Narlife, New York Filarmoni, Gezi İstanbul Maslak, ÇevreveŞehircilikBakanlığı, Gloss Banyo Mobilyaları, Saraylı koleksiyonu, Trabzon Havalimanı, Paşabahçe projesi, ZEN-SPİRİTÜEL, Areon Bağ Evleri Residence,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.