Kadifemsi yumuşak dokusuyla yeni Dekton Opera | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Kadifemsi yumuşak dokusuyla yeni Dekton Opera
07 Agustos 2018, SALI 10:24:56
Kadifemsi yumuşak dokusuyla yeni Dekton Opera
Kuvars yüzeylerde dünyanın lider firmalarından Cosentino tarafından üretilen ultrakompakt taş Dekton, Natural koleksiyonuna kadifemsi yumuşak Velvet yüzeyiyle dikkat çeken Opera’yı ekledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzey üretiminde dünyanın lider firmalarından Cosentino’nun, doğal taşlardan ilham alarak tasarladığı, mükemmel teknik özelliklere ve eşsiz tasarıma sahip Natural koleksiyonuna yeni kadifemsi Velvet yüzeyiyle Dekton Opera katıldı. Birbirinden çarpıcı renklere sahip ultrakompakt taş Dekton’un yeni Velvet yüzeyi, estetik ve yumuşak bir doku arayan mimarlar ve tasarımcılar için mükemmel bir seçenek oluyor.

Zengin teknolojik donanım, ekstra zarafet

Açık gri tonları ve yumuşak dokusuyla klasik sade bir yüzeye derinlik katan Opera, şık İtalyan Carrara mermerinden ilham alıyor ve yüzeylere ekstra zarafet katıyor. Dekton Opera, diğer modeller gibi UV ışınlarına, çizilmelere, lekelere, termal değişime ve darbelere karşı yüksek dirence sahip. Zeminler, cepheler, duvarlar ve tezgahlar dahil hem iç hem de dış projeler için zengin olanaklar sunan bu teknolojik donanımı, yüzeylerin bakımını ve temizliğini de kolaylaştırıyor, gözeneksiz yapısı maksimum hijyen sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım494 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Dekton Opera,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kadifemsi yumuşak dokusuyla yeni Dekton Opera


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TOSB Otomotiv, Ali Ülker, TSM Global, Güral Premier Tekirova, Trabzonspor, GörkemÖğüt, Daikin Europe, DenizİstanbulMarinaEvleri, “weber konsantre serisi” , PANASONIC, KaşmirYapı, Live-in-English, Çevrenin Korunmasına Katkı, Mustafa Ateş, Revox, Orhan Turan, Hayat Holding, Beyttürk İnşaat , Mehmet Ali Korkmaz, Dow Corning® , Katı Atık Değerlendirme Tesisi, Selin Yapı, Antalya, Sapelli, Pekin İstatistik İdaresi, İstanbul-İzmir, GE Aydınlatma, İstanbul Finans Merkezi, İkiz Kule, Mitsubishi Plastics,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.