Kadifemsi yumuşak dokusuyla yeni Dekton Opera | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Kadifemsi yumuşak dokusuyla yeni Dekton Opera
07 Agustos 2018, SALI 10:24:56
Kadifemsi yumuşak dokusuyla yeni Dekton Opera
Kuvars yüzeylerde dünyanın lider firmalarından Cosentino tarafından üretilen ultrakompakt taş Dekton, Natural koleksiyonuna kadifemsi yumuşak Velvet yüzeyiyle dikkat çeken Opera’yı ekledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimari ve tasarım amaçlı yenilikçi yüzey üretiminde dünyanın lider firmalarından Cosentino’nun, doğal taşlardan ilham alarak tasarladığı, mükemmel teknik özelliklere ve eşsiz tasarıma sahip Natural koleksiyonuna yeni kadifemsi Velvet yüzeyiyle Dekton Opera katıldı. Birbirinden çarpıcı renklere sahip ultrakompakt taş Dekton’un yeni Velvet yüzeyi, estetik ve yumuşak bir doku arayan mimarlar ve tasarımcılar için mükemmel bir seçenek oluyor.

Zengin teknolojik donanım, ekstra zarafet

Açık gri tonları ve yumuşak dokusuyla klasik sade bir yüzeye derinlik katan Opera, şık İtalyan Carrara mermerinden ilham alıyor ve yüzeylere ekstra zarafet katıyor. Dekton Opera, diğer modeller gibi UV ışınlarına, çizilmelere, lekelere, termal değişime ve darbelere karşı yüksek dirence sahip. Zeminler, cepheler, duvarlar ve tezgahlar dahil hem iç hem de dış projeler için zengin olanaklar sunan bu teknolojik donanımı, yüzeylerin bakımını ve temizliğini de kolaylaştırıyor, gözeneksiz yapısı maksimum hijyen sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2396 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Dekton Opera,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kadifemsi yumuşak dokusuyla yeni Dekton Opera
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Vileroy&Boch, SEAŞ, Hale Kuyucu , Buildist, TİDE, Fetihpaşa, Dekton, Fuar, Cihan İnşaat, TunaOfis, Tipi Ergün, Aquatherm Fuarı, ‘İs7anbul Aura, Bulvar216, ZegnaSerisi, BİLGİ Mimarlık Fakültesi, (RICS), Gmarin, Bahçeşehir Hayat , Miranda, Murahhas Azası Dr. İbrahim Bodur, İstanbul Nükleer Santraller Zirvesi, Bursa Bilim Merkezi, Erdemir, Chaing Mai, Birikim Kablo, GWh, Floransa, V-Flow, Paris,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.