Warmhaus Yeni Duvar Tipi Premix Sistemli Yoğuşmalı Kazanlarını Piyasaya Sürdü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Warmhaus Yeni Duvar Tipi Premix Sistemli Yoğuşmalı Kazanlarını Piyasaya Sürdü
07 Agustos 2018, SALI 10:30:58
Warmhaus Yeni Duvar Tipi Premix Sistemli Yoğuşmalı Kazanlarını Piyasaya Sürdü
İklimlendirme sektöründeki 20 yılı aşkın tecrübesi ile ürünlerini 30’dan fazla ülkeye ihraç eden Warmhaus, ürün gamına yenilikçi ürünler eklemeye devam ediyor. Duvar tipi yoğuşmalı Viwa kazan serisini Temmuz ayı itibari ile piyasaya sunacağını duyuran Warmhaus. 50, 65, 90, 115, 125 ve 150 kW seçenekleri ile merkezi sistemler için çözümler üretiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İklimlendirme sektörünün global oyuncularından Warmhaus, yenilikçi ürünleriyle piyasada fark yaratmaya devam ediyor. Warmhaus’un, Türk mühendis ve tasarımcılarından oluşan AR-GE ekibi tarafından geliştirilen ve yüzde 100 yerli sermaye ile üretilen duvar tipi yoğuşmalı yüksek kapasiteli kazanı Viwa, kompakt boyutları, hafif yapısı ve mesafe bırakmadan yan yana monte edilebilmesi ile kolay kurulum imkanı sunuyor. Dahili arabirim kartı sayesinde kaskad kontrol paneli olmadan da çalışabilen Viwa kazan serisi, kazanlar arasında kolay bağlantı ve haberleşme imkanı sunuyor.

Ayrıca kaskad kontrol ünitesi, harici arabirim kartı ve kablolama maliyetini de ortadan kaldırıyor. Akıllı fiş sistemi ile maksimum sekiz kazan ve 1.200 kW'a kadar merkezi sistem ısıtma gücüne ulaşabilen Viwa, ek bir panele ihtiyaç duymadan 2 ısıtma bölgesini ve bir boyler pompasını kontrol edebiliyor. Ek bir panel kullanılarak da 15 kazan ile 2.250 kW’a kadar 4 ısıtma bölgesi ve bir boyler pompasını da kontrol edebiliyor. 

Dış Hava Sıcaklık Sensörü ile anlık dış hava sıcaklık değişimlerini algılayan ve buna göre kalorifer suyu sıcaklığını otomatik olarak ayarlayan Viwa, yoğuşma teknolojisi ile yüzde 108’e kadar verim sağlıyor. Viwa 50 ve 65 kW kapasiteli cihazlarda 1:8 ,90-150 kW kapasiteli cihazlarda ise 1:6 olan modülasyon oranı ile tüm ısıtma sezonu boyunca daha az gaz tüketimi ve daha yüksek tasarruf sağlıyor. Bununla birlikte tüm ısıtma bölgeleri, oda termostatları ile hem haftalık olarak programlanabiliyor hem de ortam sıcaklığına göre kazanları modülasyonlu olarak çalıştırabiliyor. Viwa 50 ve 65 kazanlar ise kendi segmentinde ilk gaz adaptif olma özelliğini taşıyor ve sürekli sezonsal verimlilik sağlıyor.

 Viwa’da bulunan dahili mini tortu tutucu, hava ayırıcı ve çıkış manifoldu üzerindeki hava ayırıcı sayesinde sistemdeki hava ve tortuların eşanjöre zarar vermesi engelleniyor. Paslanmaz çelik eşanjör ve brülöre sahip 50 ve 65 kW Viwa kazanlar daha uzun kullanım ömrüne sahipken Al-Si-Mg alaşımlı eşanşöre sahip 90-150 kW kazanlar ise daha düşük hacimle daha yüksek ısıtma kapasitesi sağlıyor. Viwa kazan serisinin diğer önemli bir özelliği ise kazan gövdesinden ısı kaybını engelleyen ve ses seviyesini düşüren 10 mm kalınlığında izolasyona sahip olması. 

Temmuz ayında piyasaya sunulan ürünler Türkiye genelinde yaygın Warmhaus yetkili servisi güvencesi ile 200’den fazla satış noktasında bulunabiliyor. Ayrıca 0850 225 15 15 numaralı Warmhaus Müşteri Memnuniyet Merkezi ise kazan ile ilgili tüm çağrılara 7/24 destek veriliyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım502 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Warmhaus, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Warmhaus Yeni Duvar Tipi Premix Sistemli Yoğuşmalı Kazanlarını Piyasaya Sürdü


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Baumacol PremiumFuge, Domino Izgara, SMD Studio, AtaYatırım, topgrain, TEVİD, SaintGobainRigipsTürkiye, Ekşioğlu, BaşYapı, Yatırım Teşvik Belgeleri , Quigo, Tavaş Yem, Karşıyaka ve Bayraklı Yat Limanları, GeneralElectric, İMMİB İhracat Onur Ödülü , 2012, Belediyeler, Braas, C72 – D71, hızlı tren, Emlak Konut GYO, Ce­lal Ko­loğ­lu, ToshibaVRFSistemleri, AstaşHolding, Phuket, Mürdüm, Valmet, Bektaş Mimarlık, Nordic Office of Architecture, STFA Grubu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.