Günsan Elektrik’te üst düzey atama Yeni CEO Francisco Gil Garcia | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Günsan Elektrik’te üst düzey atama Yeni CEO Francisco Gil Garcia
08 Agustos 2018, Carsamba 10:34:49
Günsan Elektrik’te üst düzey atama Yeni CEO Francisco Gil Garcia
Elektrik anahtarı ve priz sektörünün öncü şirketlerinden Günsan Elektrik’in yeni CEO’su Francisco Gil Garcia oldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İnşaat sektörü için; anahtar, priz gibi elektrik tesisat ekipmanları ürünleri üreten, Türkiye’nin yanı sıra dünyanın birçok ülkesine ürünlerini ulaştıran Günsan Elektrik’te üst düzey görev değişikliği gerçekleşti. 2014 yılından bu yana şirketin üst düzey yöneticisi olan Stephane Nuss’ın yerine, Francisco Gil Garcia getirildi. 

Günsan Elektrik’in yeni CEO’su Francisco Gil Garcia’nın Konut & Ticari B2B ürün kanallarında 18 yılı aşkın tecrübesi bulunuyor. Kariyerine 2000 yılında Fransa’da Elektrik Mühendisi & Proje Yöneticisi olarak başlayan Francisco Gil Garcia; operasyon yönetimi, iş geliştirme, strateji tanımı ve uygulaması alanlarında yöneticilik görevlerinde bulundu. 2014 yılından bu yana Schneider Electric Strateji ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olan Gil Garcia, 2018 Ağustos ayı itibariyle Günsan Elektrik’te CEO görevini yürütecek. 

Sektörünün öncüsü 

1982’de ilk anahtar priz ve elektrik aksesuarları imalatını yapan Günsan Elektrik, 1995 yılında halen üretimin devam ettiği Samandıra’daki endüstriyel tesisine geçti. Türkiye’nin sektöründe öncü şirketlerinden biri olan Günsan Elektrik, Türkiye’nin lokomotif sektörü inşaat sektöründe elektrik tesisatı ürünleri olan elektrik anahtar priz serileri, grup priz, otomatik sigortalar, kompakt şalterler, kaçak akım röleleri, sigorta kutuları ve aksesuarlarını, iş ortakları aracılığı ile hem Türkiye’nin hem de dünyanın dört bir köşesine ulaştırıyor. 2014 yılında Fransız mühendislik devi Schneider Electric tarafından satın alınan Günsan Elektrik, Türkiye çapında sahip olduğu 54 bayi ve 50’den fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatıyla sektörün önde gelen firmaları arasında yer alıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1101 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Günsan Elektrik, Francisco Gil Garcia,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Günsan Elektrik’te üst düzey atama Yeni CEO Francisco Gil Garcia
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Smart Business, GLOW3, Tunçmatik, Radisson Blu Hotel & Spa, Cevahir Yapı, hijyen, Le Monde, Adnan Polat, ArenaVision, Daser Mühendislik, Salih Esen, Tarihi Yarımada, Durak Plus Gayrimenkul A.Ş, Selami Özel, Autoban Mimarlık, DubaiGulfood2016Fuarı, Zafer Işık, EYG Grubu, Kavi Yapı Güneşli, SMG, ZOW İstanbul Fuarı, Marmara Adası, City Multi WY Heat Pump ve WR2, Doğru Aydınlatma, BorusanGrubu, The Newyork Times, Bodrum Turgutreis, Safkan Çimento, PaşaKaradeniz, ÇekmeköyMetrosu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.