Ateco Zemin güvencesiyle… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Ateco Zemin güvencesiyle…
08 Agustos 2018, Carsamba 10:42:33
Ateco Zemin güvencesiyle…
Alüminyum süpürgelikler ile mekanlar işlevsel ve şık bir görünüme kavuşuyor…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ateco Zemin Malzemeleri, zeminlerin duvar ile birleşim noktalarında oluşabilecek hasarları önlemek üzere yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Birleşim noktalarındaki kötü görüntüyü kapamak amacıyla geliştirdiği alüminyum süpürgeliklerle Ateco Zemin, yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarıyor; köşeler, işlevsel ve şık bir görünüme dönüşüyor.

2008 yılında inovatif ürünler tasarlamayı hedefleyerek markalaşma sürecine başlayan Ateco Zemin Malzemeleri, işlevsel ürünleri sayesinde hedeflerine ulaşmayı sürdürüyor. Ateco Zemin, yaşam alanlarına özel tasarladığı ürünlerinin yanı sıra alüminyum süpürgeliklerle de tercih ediliyor.

Yaşam alanları daha estetik…

Alüminyum süpürgelik profilleri, duvar ve zemin birleşiminde farklı iki materyalin birleştiği köşeye döşenerek yaşam alanlarına estetik bir görünüm katıyor. Ayrıca ortamdaki kablo yığınlarını kamufle etme özelliğine sahip bu tasarımlar, dağınık görüntüyü gidererek mekanı şık bir görünüme kavuşturuyor. Montajı için alüminyum klips veya silikon gereken süpürgelikler, yaşam alanlarını eloksal alüminyum ve krom kaplama metal yüzeyleri aracılığıyla parlak ve hoş bir görüntüyle buluşturuyor. Alüminyum süpürgelik profili serilerinden biri olan Velo Alüminyum Süpürgelik, birbirinden farklı renkleriyle her yaşam alanına uyum sağlayacak bir seçenek sunuyor. Aynı zamanda estetik görünümüyle odaları daha dekoratif hale getiren Velo alüminyum süpürgelikler, her rengin bir parlak bir mat seçeneğini içeriyor. Ateco Zemin’deki diğer alüminyum süpürgelik profilleri Crispo, Lato, Sentio, Wish, Leather, MPS-F serileri oluşturuyor.

6 / 8 / 10 / 12 cm yüksekliğe sahip seçenekleri bulunan alüminyum süpürgeliklere sahip olmak isteyen herkesi Ateco Zemin Malzemeleri, İstinye’de bulunan mağazasına davet ediyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım480 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ateco Zemin Malzemeleri, Alüminyum,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ateco Zemin güvencesiyle…


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
AgencyGayrimenkul, kamu bankaları, Turhan Turhangil, Dilek Holding, celest , C İçtaş Enerji Üretim ve Ticaret AŞ , HakanÇağlar, AvrupaYapısalÇelikBirliği, Recep Tayyip Erdoğan, Kavanlar İnşaat, Kabil, Griler, 1915ÇanakkaleKöprüsü, AZERİ doğalgazı, İhsan Bilgin, Wall-door-floor, Renovasyon Hizmet Paketi, Düşük Karbon Kahramanları, Eğitim Konferansı, Ceylin Akdemir, Fiberli, Rainer Wendelberger, ı İsmail Güleroğlu, Sürdürülebilir Sanayi Politikası Eylem Planı, M. Emre Çamlıbel, KırklareliİlaçFabrikası , Antalya Ticaret Borsası, Can Tabakoğlu, YalçınKıroğlu, BX280,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.