Ateco Zemin güvencesiyle… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Ateco Zemin güvencesiyle…
08 Agustos 2018, Carsamba 10:42:33
Ateco Zemin güvencesiyle…
Alüminyum süpürgelikler ile mekanlar işlevsel ve şık bir görünüme kavuşuyor…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ateco Zemin Malzemeleri, zeminlerin duvar ile birleşim noktalarında oluşabilecek hasarları önlemek üzere yeni ürünler geliştirmeye devam ediyor. Birleşim noktalarındaki kötü görüntüyü kapamak amacıyla geliştirdiği alüminyum süpürgeliklerle Ateco Zemin, yaşam alanlarını sıradanlıktan kurtarıyor; köşeler, işlevsel ve şık bir görünüme dönüşüyor.

2008 yılında inovatif ürünler tasarlamayı hedefleyerek markalaşma sürecine başlayan Ateco Zemin Malzemeleri, işlevsel ürünleri sayesinde hedeflerine ulaşmayı sürdürüyor. Ateco Zemin, yaşam alanlarına özel tasarladığı ürünlerinin yanı sıra alüminyum süpürgeliklerle de tercih ediliyor.

Yaşam alanları daha estetik…

Alüminyum süpürgelik profilleri, duvar ve zemin birleşiminde farklı iki materyalin birleştiği köşeye döşenerek yaşam alanlarına estetik bir görünüm katıyor. Ayrıca ortamdaki kablo yığınlarını kamufle etme özelliğine sahip bu tasarımlar, dağınık görüntüyü gidererek mekanı şık bir görünüme kavuşturuyor. Montajı için alüminyum klips veya silikon gereken süpürgelikler, yaşam alanlarını eloksal alüminyum ve krom kaplama metal yüzeyleri aracılığıyla parlak ve hoş bir görüntüyle buluşturuyor. Alüminyum süpürgelik profili serilerinden biri olan Velo Alüminyum Süpürgelik, birbirinden farklı renkleriyle her yaşam alanına uyum sağlayacak bir seçenek sunuyor. Aynı zamanda estetik görünümüyle odaları daha dekoratif hale getiren Velo alüminyum süpürgelikler, her rengin bir parlak bir mat seçeneğini içeriyor. Ateco Zemin’deki diğer alüminyum süpürgelik profilleri Crispo, Lato, Sentio, Wish, Leather, MPS-F serileri oluşturuyor.

6 / 8 / 10 / 12 cm yüksekliğe sahip seçenekleri bulunan alüminyum süpürgeliklere sahip olmak isteyen herkesi Ateco Zemin Malzemeleri, İstinye’de bulunan mağazasına davet ediyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1127 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ateco Zemin Malzemeleri, Alüminyum,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ateco Zemin güvencesiyle…
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
plaj, ArivaYakaII, Çalık Gayrimenkul Genel Müdürü Feyzullah Yetgin, Eneji, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, HotelViento, 
GebzeOrhangaziİzmirOtoyoluProjesi, Akbıyıklar Derneği, Özgül Group, Kyoto Protokolü, Anadolu Türk Uygarlığı, CarlsonRezidorHotel, Mehmet Tuza, Aksu, Nihat YILDIRIM, Korozo, Monoblok, Mutfak “Kazandıran Mutfak” Akser Mutfak, JCI, kazıcı-yükleyici, Modernin İcrası: ATATÜRK KÜLTÜR MERKEZİ, Onur Sürmeli, YeşilBinalar, Milli Eğitim, @LegrandTR, ZehnderCharleston, “İSO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2012, NefMerter13, MODGayrimenkulYatırımAŞ, CELLİNİ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.