Geberit HDPE borular ile her koşulda güçlü direnç | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Geberit HDPE borular ile her koşulda güçlü direnç
08 Agustos 2018, Carsamba 10:48:47
Geberit HDPE borular ile her koşulda güçlü direnç
Geberit HDPE atık su boruları, ısıya, basınca ve agresif maddelere karşı maksimum seviyede dirençli oluşuyla kullanıcısının beğenisini kazanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Geberit HDPE atık su boruları, ısıya, basınca ve agresif maddelere karşı maksimum seviyede dirençli oluşuyla kullanıcısının beğenisini kazanıyor. 80 dereceye varan sıcaklarda ve -40 dereceye varan soğuklarda dahi rahatlıkla kullanılabilen Geberit HDPE boruları, dayanıklı oluşuyla direncini ortaya koyuyor. HDPE borular ve fittingler ile Geberit, bağlantı teknolojisinde kalıcı sızdırmazlık ve yüksek çekme dayanıklılığını garanti eden sistem, şantiyelerde kolay montajı garanti ediyor

Geberit mühendisleri tarafından son teknoloji kullanılarak tasarlanan Geberit HDPE atık su boruları ısıya, basınca ve agresif maddelere karşı maksimum seviyede dirençli oluşuyla kullanıcısının beğenisini kazanıyor. Hafif olduğu kadar olağanüstü güçlü olan HDPE borular, DN32’den DN315’e kadar tüm bilinen çaplarda ve özel bağlantı fitting çeşitleriyle kullanıcıyla buluşuyor.

Kalıcı sızdırmazlık

Özel teknolojisi sayesinde HDPE borular ve fittingler; darbelere ve/veya 1.5 bara kadar varan basınçlara kırılmadan veya kalıcı deformasyon göstermeden dayanabiliyor. Geberit HDPE borularının birleşim kaynakları uzun yıllar boyunca kalıcı sızdırmazlık oluşturarak yapı sahiplerine ve tesisatçılara yüksek seviyede güvenlik sağlıyor. Ayrıca özel fittingler ve aksesuarlar da içeren geniş fitting yelpazesiyle Geberit HDPE borular, sayısız drenaj işlevi için evrensel çözümler sunuyor.

Kimyasallara karşı dayanıklı

Geberit HDPE borular endüstri laboratuvarlarındaki çok sayıdaki işleme uygulanabilirliğiyle göze çarpıyor. Standart alkalilerin, asitlerin ve kimyasalların çoğuna karşı dayanıklı olan sistem, UV ışınlarına karşı özel katkı maddeleri içermektedir. Yeni nesil teknolojisi sayesinde tüm hava koşullarına dayanıklı HDPE borular, dışarıda da rahatlıkla depolanabilir.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1112 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit HDPE ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Geberit HDPE borular ile her koşulda güçlü direnç
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hareket Sensörleri, Avrasya Maratonu, eliot, Philips LSM, Baht Köşkü, Thomas Culhane, Arçelik A.Ş., 7. Betonik Fikirler Proje Yarışması , fabrika, LUXERA Gayrimenkul, FlexiDome HD , BTM Shingle , Aytunç Günay, MoreLED, IT Sektörü, Gümüşdoğa, Dynafleet, EmreIlıcalı, Metropole, Sakıp Sabancı Müzesi, zmir Büyükşehir Belediyesi, “Diamond Clean” , Sadettin Saran, ÇalıkHolding, Gehrlicher Merk Solar, Catoni Deniz İşleri A, Talip Şen, Akyapı Ofis, MOM Yapı, Gelirvergisi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.