Düfa Zeolit Banyo&Spa Boyasi İle Sağlığınız Küflenmesin! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Düfa Zeolit Banyo&Spa Boyasi İle Sağlığınız Küflenmesin!
08 Agustos 2018, Carsamba 11:54:21
Düfa Zeolit Banyo&Spa Boyasi İle Sağlığınız Küflenmesin!
Özel saf akrilik esaslı, mat görünümlü dekoratif iç cephe su bazlı son kat duvar boyası Düfa Zeolit Banyo&SPA boyası nemin yüksek olduğu yaşam alanlarını koruma altına alıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Banyo, mutfak ve spa gibi rutubetli ortamlarda boya filmi üzerindeki yüksek nemin neden olduğu yoğuşma (terleme) probleminin önlenmesi amacıyla geliştirilmiş iç cephe boyası Düfa Zeolit Banyo&SPA boyası, içerdiği mikro kapsüller sayesinde zemin ile boya yüzeyi arasında ısı yalıtımı sağlar. Sıcaklık farkı ile oluşan yoğuşmayı ve duvar küfünün oluşumunu engeller. Her türlü yüzeye mükemmel yapışan Düfa Zeolit Banyo&Spa Boyası çatlama, dökülme ve sararma yapmaz. Kokusuz, insan sağlığına ve çevreye dosttur.

Her türlü sıva, brüt- gaz beton, eternit, betopan, tugla, alçıpan vb. yüzeye kolayca uygulanabilen Düfa Zeolit Banyo&SPA boyası, 24 saat içerisinde tam kuruma sağlar.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım462 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Düfa, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Düfa Zeolit Banyo&Spa Boyasi İle Sağlığınız Küflenmesin!


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Zer Tuzla Marina, İthalMobilya, Eray Asil, İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu, Davutpaşa Hamamı, Haziran2015Raporu, Aksoy Holding, Siemens Audiology Solutions, Seba Ofis, METROPROPERTIES, International Air Conditioning, Schaeffler, Zurich Sigorta, İzzet Karaca, CDP, Bauman İnşaat , Gezi Parkı Koruma ve Güzelleştirme Derneği, EDGE, Arda Ermut, Akıllı Bosch i-DOS, LeventLIFE Residence, Rixos Grand Ankara, Hakkâri, MakromYapı, ‘Hayatın her alanında yenilik’ , Calvin Cho, Kaçak Akım Korumalı Kompakt Şalterler, Kakha Kaladze, Mutlusan Elektrik, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.