Evlerinizi Marshall’ın sonbahar renkleriyle aydınlatın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Evlerinizi Marshall’ın sonbahar renkleriyle aydınlatın
09 Agustos 2018, Persembe 10:55:59
Evlerinizi Marshall’ın sonbahar renkleriyle aydınlatın
Sonbahar, mevsimlik bir renk şölenidir. Yazın gösterişli yeşillerinin ardından ağaçların yaprakları altın sarısına dönüşmeye başlar.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sonbahar, mevsimlik bir renk şölenidir. Yazın gösterişli yeşillerinin ardından ağaçların yaprakları altın sarısına dönüşmeye başlar. Sararıp dallarından kopana kadar yeşil bir yaprağın turuncuya, kırmızıya, altın sarısına dönüştüğüne tanık oluruz. Farklı ağaçlar farklı sonbahar tonlarına bürünür ve mevsim soğusa da renkler sayesine ortaya sıcak görüntüler çıkar.

“Renklendir Hayatı” sloganıyla mekanlara ve hayata renk katmaya devam eden Marshall,sonbaharın sıcak renklerini ve tonlarını evine taşımak isteyenlere yeni renk koleksiyonundan seçtiği önerileri var. Alev ve Yanık Portakal ile doğal ahşap tonlarının uyumu odalara tatlı sonbahar tonlarının sıcaklığını taşırken, rahat ve sıcacık bir yatak odası için Fuşya Çiçeği, Nar ve Cafe Latte renklerini harmanlamak mükemmel bir sonuç veriyor. Eğer sonbahar tonları sizi mutlu ediyorsa, Bal Arısı, Sabah Güneşi, Aslan Ağzı ve Yaban Mersini gibi sonbahar tonlarına bir göz atın. Sarı ve turuncuların farklı tonlarını eşleştirerek bu renk kombinasyonunu evinizde canlandırmayı deneyin. Sarı tonlarının titreşimlerini dengelemek için de bu kombinasyona, Sıcak Çikolata ya da Sepya gibi sıcak ve sofistike nötrler de ekleyebilirsiniz.

Marshall’ın uzman renk tasarımcıları tarafından oluşturulan yeni renk koleksiyonunda yer alan 96 farklı renk, her dekorasyon zevkine ve yaşam alanlarına uygun renk ve ton önerileri sunuyor, evlere sonbaharın sıcak renklerini taşıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2336 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Marshall,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Evlerinizi Marshall’ın sonbahar renkleriyle aydınlatın
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
DaireKartal, Çilek Mobilya, Suruç Ovası Pompaj Sulaması Projesi, Arma Kontrol, Mustafa Albayrak, Hasan Çubukçu, GESağlık, Ozan Çakıtlı, Demirland GYG A.Ş. , Ali Gedik , 2012 Teknoloji Ödülü, Quick Mount Smart Dock , Sweet Life Center, SahraYemekOdası, Bio City Development Company, Woodline Pencere Sistemleri, SENSEable City Laboratuvarı, XXL No Frost Buzdolabı, 333 proje, İstanbul Light Fuarı’, Özer Matlı, Halil Kuzu, GOPSİAD, Bankalararası Kart Merkezi, hanrahanMeyers, LNG, ı M. İlker Aycı, Hakan Özman, Salon Architects, Nas İnşaat,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.