Evlerinizi Marshall’ın sonbahar renkleriyle aydınlatın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Evlerinizi Marshall’ın sonbahar renkleriyle aydınlatın
09 Agustos 2018, Persembe 10:55:59
Evlerinizi Marshall’ın sonbahar renkleriyle aydınlatın
Sonbahar, mevsimlik bir renk şölenidir. Yazın gösterişli yeşillerinin ardından ağaçların yaprakları altın sarısına dönüşmeye başlar.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sonbahar, mevsimlik bir renk şölenidir. Yazın gösterişli yeşillerinin ardından ağaçların yaprakları altın sarısına dönüşmeye başlar. Sararıp dallarından kopana kadar yeşil bir yaprağın turuncuya, kırmızıya, altın sarısına dönüştüğüne tanık oluruz. Farklı ağaçlar farklı sonbahar tonlarına bürünür ve mevsim soğusa da renkler sayesine ortaya sıcak görüntüler çıkar.

“Renklendir Hayatı” sloganıyla mekanlara ve hayata renk katmaya devam eden Marshall,sonbaharın sıcak renklerini ve tonlarını evine taşımak isteyenlere yeni renk koleksiyonundan seçtiği önerileri var. Alev ve Yanık Portakal ile doğal ahşap tonlarının uyumu odalara tatlı sonbahar tonlarının sıcaklığını taşırken, rahat ve sıcacık bir yatak odası için Fuşya Çiçeği, Nar ve Cafe Latte renklerini harmanlamak mükemmel bir sonuç veriyor. Eğer sonbahar tonları sizi mutlu ediyorsa, Bal Arısı, Sabah Güneşi, Aslan Ağzı ve Yaban Mersini gibi sonbahar tonlarına bir göz atın. Sarı ve turuncuların farklı tonlarını eşleştirerek bu renk kombinasyonunu evinizde canlandırmayı deneyin. Sarı tonlarının titreşimlerini dengelemek için de bu kombinasyona, Sıcak Çikolata ya da Sepya gibi sıcak ve sofistike nötrler de ekleyebilirsiniz.

Marshall’ın uzman renk tasarımcıları tarafından oluşturulan yeni renk koleksiyonunda yer alan 96 farklı renk, her dekorasyon zevkine ve yaşam alanlarına uygun renk ve ton önerileri sunuyor, evlere sonbaharın sıcak renklerini taşıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım395 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Marshall,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Evlerinizi Marshall’ın sonbahar renkleriyle aydınlatın


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Gayrettepe, Bodrum İbis Hotel, Açık-Kapalı Yüzme Havuzları, Thea Neva, EvimYüksekdağ, Trump®International Hotel&Tower, Ray, Tepe Prime Avenue, stanbul Büyükşehir Belediyesi, Duncan Swinhoe, DUNHAM BUSH, yetim çocuklar, aliağa, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri, Zena Antibacterial, İstanbulYeniHavalimanı, taşeron işçi, LUXERA Gayrimenkul, EvraGroup, değerleme, GfK, İz Tower, Hulusi Belgü, Banyo&Banyo, KarbonNötr, alone del Mobile 2012 fuar, Levent Gökçe, Hazır Beton, Nissara AVM, Fertaş A.Ş.Beytepe,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.