Decovita, doğanın en güzel renklerini yaşam alanlarına taşıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
Decovita, doğanın en güzel renklerini yaşam alanlarına taşıyor
09 Agustos 2018, Persembe 10:59:06
Decovita, doğanın en güzel renklerini yaşam alanlarına taşıyor
Decovita Seramik, ağaçlardan, ormanlardan esinlenerek doğanın bu muhteşem güzelliklerini ürünlerine taşıyor. Eylül ayının gelmesi, yazdan sonbahara geçişin de başlamasıyla doğanın en güzel dönüşümü ve renklerin dansı iç mekanlarda kendine yer buluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İlhamını doğadan alan tasarımlarını sırlı porselen seramik kalitesiyle buluşturan Decovita Seramik, ağaçlardan, ormanlardan esinlenerek doğanın bu muhteşem güzelliklerini ürünlerine taşıyor. Eylül ayının gelmesi yazdan sonbahara geçişin de başlamasıyla doğanın en güzel dönüşümü ve renklerin dansı iç mekanlarda kendine yer buluyor.

Duvarlarınızı yapraklarla süsleyin

Doğanın olmazsa olmaz renkleri olan yeşil ve kahve tonlarını evlere getiren Decovita Seramik yaprakların, ağaçların dinginliğini yaşam alanlarına taşıyor. İnce çizgilerin derin bir damarla birleştiği görüntüsüyle yaprağı andıran Onyx Leaf serisinde beyaz üzerine açıklı koyulu yayılan çizgiler ürünü hareketlendirirken, full lappato yüzey ise ışıltı katıyor. Seri, başta banyo ve mutfak olmak üzere ev ve ticari mekanların iç kısımlarında, hem yer hem de duvar uygulamalarında kullanılabiliyor.

Doğayı hissedin

Ağaçların huzur veren görüntüsünü seramik karolara aktaran Windsor, naturel renkleri ve minimal dokusuyla yaşam alanlarına modern bir görünüm kazandırıyor. Ahşap karo dokusuyla Lurid Wood, bir çınarın 4 mevsim yaşanmışlığına tanıklık ediyor. Tekstürlü dokusu, doğal renk paletiyle, dokunduğunuzda doğanın tüm samimiyetini size hissettiriyor. Artprint serisinde, doğal renk tonlarının üzerinde geometrik desenler, yazı - rakam ve hoş bir görünüm sunan objelerin sanatsal baskıları yer alıyor. Fildişi, cappuccino, boz kahverengi, kum ve moka gibi seçeneklerin olduğu seri evinize doğanın en güzel kesitlerini sunuyor.

İlhamını ipeksi görünüme sahip sirüs bulutlarından alan Cirrus seri, bu aydınlık ve ferahlığı mekanlara yansıtıyor. Full lappato yüzeyiyle iç mekanlarda parıldayan ürün, sugar effect yüzey seçeneğiyle ise, bu ışıltıyı yaya trafiğinin en yoğun olduğu alanlara dahi taşıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2422 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Decovita Seramik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Decovita, doğanın en güzel renklerini yaşam alanlarına taşıyor


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Nurullah Ercan, T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı, Anna, “3 Kadın 3 Çağ”, sahibinden.com, VİKO Karre, REIDINOfisKiraEndeksi, Christoph M. Grosser , Necati Şahin, UğurBayram, KasperskyLab, Süleyman Çağlı, 4 farklı derece, Renault, ByOtell Flora Residence, 35. Sokak projesi, ‘suma’ , Republika Academic Aparts Ortaköy, Can Ersoy, Akkök Grubu, Prof. Dr. Necdet Altuntop, Sundance Residences & Boutique Hotel, “Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Şirketi”, Samandıra Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Eğitim Laboratuvarı, Palladium, Gökdelen Kule, Ormanada, Vira Mutfak, Yılsan Yatırım Holding, WavinPilsa,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.