NATUZZI /Svevo Koleksiyonu ile 1950'lerin sade ve elit havası! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
NATUZZI /Svevo Koleksiyonu ile 1950'lerin sade ve elit havası!
09 Agustos 2018, Persembe 11:20:55
NATUZZI /Svevo Koleksiyonu ile 1950'lerin sade ve elit havası!
İtalyan "tasarım" mobilya devi Natuzzi; Svevo Koleksiyonu ile sadeliği, çeliğin gücünü ve ahşabın zarafetini naif ve elit bir havayla yeniden harmanlayarak farklı bir mobilya yaklaşımını beğeniye sundu: Svevo System...
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İtalyan "tasarım" mobilya devi Natuzzi; Svevo Koleksiyonu ile sadeliği, çeliğin gücünü ve ahşabın zarafetini naif ve elit bir havayla yeniden harmanlayarak farklı bir mobilya yaklaşımını beğeniye sundu: Svevo System... Svevo System'da iki başarılı tasarımcının imzası var: Maurizio Manzoni ve Roberto Tapinassi... İkilinin çizgileriyle hayat bulan Svevo System'in özellikle yatak odası takımı oldukça farklı. 1950'li yılların mobilya tasarımlarına hâkim olan karakteristik özellikleri yeniden yorumlayan Manzoni ve Tapinassi, kent insanın ihtiyacı olan huzur ve dinginliği yuvarlak hatlarda bir araya getiriyor.

Elit bir zevk ve ince işçilik

Svevo System'in yatak odası takımında yer alan parçalar mobilya tutkunlarını daha ilk bakışta 1950'li yıllara götürüyor. Gözünüzün önünde canlanan ise önce 1950'li yıllara sonra da dünya sinema tarihine damgasını vurmuş Yüksek Sosyete, Arka Pencere, Yastık Sohbeti gibi filmlerden kareler oluyor. Çizgiler sade olmanın yanı sıra gereksiz ve abartılı yaklaşımdan uzak... Yatak odalarına ferah bir atmosferle birlikte genişlik de vaat eden elit bir zevk, ince işçilikle bütünleşmiş bir kalite... Svevo System'ın yatak odası takımında yer alan karyola, komodin, şifoniyer ve tuvalet masasında masif ahşap ve has çelik, yuvarlak hatlarla da bütüncül bir ahengi yansıtıyorlar.

Svevo System yatak odası mobilyaları, Fatih Kıral Mobilya ve Dekorasyon bünyesinde Cemil Topuzlu, Levent, İzmir mağazalarında ve Florya ile Bodrum mağazalarındaki corner'larda, nostaljik ve ferah bir yaklaşımı özleyenlerle buluşmayı bekliyor!

KAYNAK: İnşaat&Yatırım557 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Svevo System,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

NATUZZI /Svevo Koleksiyonu ile 1950'lerin sade ve elit havası!


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Maptriks, AEMimarlık, RoyalHalı, Edra, MIPIMFuarı, IBRC, Kenan Koyuncu, Hydro Aluminium, Onur Çimento Yapı A.Ş, Eyfel Yapı, “Dünya Madenciler Günü”, Freon 134, erPASCal Pencere Serisi, Boreas Klima Santralleri, Eker, İstanbul CNR Expo, Laleli Hotelciler Platformu, Hakan Gençoğlu, KenanYavuz, UğurİbrahimAltay, CSR, Smart LED TV, Liman Dönüşüm Projesi, Sinpaş Liva, İstanbul Bomonti, BM6480MG bulaşık makinesi , Ak Gıda, Emaar Properties, PrensAdaları, Temel Bulut,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.