İhlas Yapı projelerinde GF Hakan Plastik kalite ve güvencesi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İhlas Yapı projelerinde GF Hakan Plastik kalite ve güvencesi
10 Agustos 2018, Cuma 10:58:09
İhlas Yapı projelerinde GF Hakan Plastik kalite ve güvencesi
İhlas Yapı’nın İstanbul’daki önemli projelerinin tesisat sistemlerinde GF Hakan Plastik ürünleri tercih ediliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İhlas Yapı’nın İstanbul’daki önemli projelerinden Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4  projeleri, GF Hakan Plastik’in SILENTA FR Yanmaya Dayanıklı Sessiz Boru Sistemleri ile donatılıyor. Yapı mevzuatı ve yangın yönetmeliğine uygun olarak GF Hakan Plastik tarafından geliştirilen SILENTA FR ile konutların konforunun ve tesisatlarının güvenliğinin Avrupa standartlarında sağlanması hedefleniyor. SILENTA FR Yanmaya Dayanıklı Sessiz Boru Sistemleri, olası yangınlarda alev iletiminin en aza indirgenmesi ve 4lt/s akış hızında sadece 12 dB ses şiddeti seviyesine ulaşılması gibi üstün özellikler taşıyor.

709 konut ve 35 ticari üniteden oluşacak Bizim Evler Güzelce ile 640 daire ve 44 ticari üniteden oluşacak Marmara Evleri 4 projelerinde ayrıca temiz su sistemlerinde de GF Hakan Plastik’in PP-R ürünleri kullanılacak. GF Hakan Plastik’in Aquasystem PP-R boru sistemleri, konutlarda suya sağlıklı ve güvenli şekilde ulaşılması; tesisat sistemlerinin sorunsuz bir şekilde uzun ömürlü çalışması açısından tercih ediliyor.

Projelerin yerden ısıtma sistemleri de yine GF Hakan Plastik’ten. Konforlu oda ortamlarının yaratılması açısından en ideal çözüm olarak gösterilen döşeme altı ısıtma sistemlerinde kullanılan %100 hijyenik Pex borular, tesisatın metalik aksamlarının korozyona uğramaması ve paslanmamasını  sağlayarak hem tesisatın ömrünü uzatıyor, hem de gereksiz bakım ve tadilat masraflarının önüne geçiyor. 

Alt yapı sistemlerinde ise dayanıklı ve sızdırmazlık özelliği taşıyan PVC boru sistemleri ile projelerin atık su drenajlarının sağlıklı bir şekilde yapılması sağlanacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


500 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İhlas Yapı, Bizim Evler Güzelce, Marmara Evleri 4, GF Hakan Plastik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İhlas Yapı projelerinde GF Hakan Plastik kalite ve güvencesi


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
HakanGünderen, Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş, DoubleTreebyHiltonIstanbul , Cansuyu Derneği, Urban Land Institute (ULI), Harvey TV Ünitesi, İsdemir, Property Awards, MediaMarkt, Avcı Architects, Sun City, Rönesans Eğitim Vakfı, Soma Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş, Kale Endüstri Holding, Citrino, Mistral Tower, Sihir Boutique® , AquaMassage, ikinciyarı, NihatZeybekci, Carlson Rezidor Otel Grubu, 42 Maslak Projesi, Antique Wood , Şükrü Kakillioğlu, alldesign, Zaffiro, Ev Dekorasyon Mağazaları, Kuyumcukent, Hindistan, Sağlık Haftası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.