Ideal Standard’ın Red Dot’tan ödüllü tasarımı “Evo Jet Diamond” | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
Ideal Standard’ın Red Dot’tan ödüllü tasarımı “Evo Jet Diamond”
10 Agustos 2018, Cuma 11:26:49
Ideal Standard’ın Red Dot’tan ödüllü tasarımı “Evo Jet Diamond”
Ideal Standard, dünyanın en köklü ve prestijli tasarım ödülü olan Red Dot ile ödüllendirildi. Yüzlerce inovatif tasarımın yer aldığı “Uluslararası Red Dot“ ödüllerinde “En İyi Ürün Tasarımı Ödülü’’ne Ideal Standard’ın yeni 3 fonksiyonel özelliğe sahip Evo Jet Diamond el duşu layık görüldü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

1955 yılından beri düzenlenen dünyanın en prestijli ve en büyük çaplı tasarım yarışmalarından biri olarak kabul edilen, ürünlerin tasarım alanındaki performanslarını değerlendiren Red Dot Design 2018 Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl 59 ülkeden tasarımın yer aldığı ve 40’a yakın jüri üyesinin değerlendirme yaptığı yarışmada “En İyi Ürün Tasarım Ödülü” Ideal Standard’ın oldu. Ödüle layık görülen Evo Jet Diamond el duşu serisi yenilikçi ve sofistike duş teknolojisi ile dikkat çekiyor.

Idealrain serisinden yeni Evo Jet Diamond el duşu

Tasarım stüdyosu Artefakt tarafından tasarlanan Evo Jet Diamond el duşu, karakteristik elmas şeklindeki tasarımının yanı sıra yuvarlak formda da göz alıcı bir fark yaratıyor. Aynı zamanda düğme değiştirme NAVIGO özelliği ile rahat yağmur duşları ve canlandırıcı masaj efektleri arasında rahat bir sprey tipi değişimi sağlıyor.

Maliyetleri azaltan uzun ömürlü zarafet

Evo Jet Diamond el duşu, kullanıcılara çiziklere ve kireçlere karşı oldukça dayanıklı bir tasarım konforu sağlıyor. Cool Body teknolojisi ile su sıcaklığını iletmiyor ve elde tutulan jet, yanıklara karşı koruma sağlıyor. Evo Jet el duşları düşük su ve enerji tüketimiyle çevreyi de koruyor. Çıkarılabilen bir akış kısıtlayıcısı ile normal basınç koşullarında herhangi bir konfor kaybı olmaksızın su tüketimini 18,5 litreden 8 litreye düşürerek büyük ölçüde tasarruf sağlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım573 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ideal Standard, Red Dot, Evo Jet Diamond,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ideal Standard’ın Red Dot’tan ödüllü tasarımı “Evo Jet Diamond”


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Volvo, Fatih Tataroğlu, Serdar Bilgili, Murat Yetişgen, EvinparkAda, Özbostanİnşaat, Diesel, İstanbul Maden ve Metaller İhracatçıları Birliği, Skate LED aydınlatma, TekfenEmlakGeliştirme, fiyat, Home Aves Projesi, (HABİTAT)Recep Tayyip Erdoğan, The European Property Awards 2012, Kaya Grubu, demirclub, EgeCansen, Massimiliano Zanardi, Mikropor, Floransa, Moroso for Diesel, Mar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Münir Özkök, Kadıköy-Kartal Metro, Richard Tobin, Millenium ve Fairmont, WWF Dünya Saati k, Prof. Dr. Mehmet Turan Söylemez, TMMOB, Four Seasons Hotel, Vintage Collection,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.