Ideal Standard’ın Red Dot’tan ödüllü tasarımı “Evo Jet Diamond” | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
Ideal Standard’ın Red Dot’tan ödüllü tasarımı “Evo Jet Diamond”
10 Agustos 2018, Cuma 11:26:49
Ideal Standard’ın Red Dot’tan ödüllü tasarımı “Evo Jet Diamond”
Ideal Standard, dünyanın en köklü ve prestijli tasarım ödülü olan Red Dot ile ödüllendirildi. Yüzlerce inovatif tasarımın yer aldığı “Uluslararası Red Dot“ ödüllerinde “En İyi Ürün Tasarımı Ödülü’’ne Ideal Standard’ın yeni 3 fonksiyonel özelliğe sahip Evo Jet Diamond el duşu layık görüldü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

1955 yılından beri düzenlenen dünyanın en prestijli ve en büyük çaplı tasarım yarışmalarından biri olarak kabul edilen, ürünlerin tasarım alanındaki performanslarını değerlendiren Red Dot Design 2018 Ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl 59 ülkeden tasarımın yer aldığı ve 40’a yakın jüri üyesinin değerlendirme yaptığı yarışmada “En İyi Ürün Tasarım Ödülü” Ideal Standard’ın oldu. Ödüle layık görülen Evo Jet Diamond el duşu serisi yenilikçi ve sofistike duş teknolojisi ile dikkat çekiyor.

Idealrain serisinden yeni Evo Jet Diamond el duşu

Tasarım stüdyosu Artefakt tarafından tasarlanan Evo Jet Diamond el duşu, karakteristik elmas şeklindeki tasarımının yanı sıra yuvarlak formda da göz alıcı bir fark yaratıyor. Aynı zamanda düğme değiştirme NAVIGO özelliği ile rahat yağmur duşları ve canlandırıcı masaj efektleri arasında rahat bir sprey tipi değişimi sağlıyor.

Maliyetleri azaltan uzun ömürlü zarafet

Evo Jet Diamond el duşu, kullanıcılara çiziklere ve kireçlere karşı oldukça dayanıklı bir tasarım konforu sağlıyor. Cool Body teknolojisi ile su sıcaklığını iletmiyor ve elde tutulan jet, yanıklara karşı koruma sağlıyor. Evo Jet el duşları düşük su ve enerji tüketimiyle çevreyi de koruyor. Çıkarılabilen bir akış kısıtlayıcısı ile normal basınç koşullarında herhangi bir konfor kaybı olmaksızın su tüketimini 18,5 litreden 8 litreye düşürerek büyük ölçüde tasarruf sağlıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım2636 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Ideal Standard, Red Dot, Evo Jet Diamond,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ideal Standard’ın Red Dot’tan ödüllü tasarımı “Evo Jet Diamond”


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Accor Grubu, Sami Bektaş, Vartaş A.Ş. , Dr. Feyzullah Yetgin, ALUEXPO, BostancıDeluxe, Gayrimenkul Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi, YPU Yapı Proje, Zahid Poyraz, Christoph Hallier EED, Creavit Çocuk Takımı, Limak Yatırım, MÜSİAD İnşaat ve Çevre Sektör Kurulu, WAFMimarlıkFestivali , CS Enerji AŞ, argos in Cappadocia, Neksan, Akılcı Bina Çözümleri, Bursa Endüstri Zirvesi, MARCATO, Oxford Grey , VİKO Light, HYGrup, SEClub , Somfy Home Alarm, LEGO®, Nar, SmartLEDStreetlight, Joyou, Levent Özler,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.