İstanbul’a gelen öğrenciler Kuleli Evleri’ni tercih ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İstanbul’a gelen öğrenciler Kuleli Evleri’ni tercih ediyor
10 Agustos 2018, Cuma 11:39:05
İstanbul’a gelen öğrenciler Kuleli Evleri’ni tercih ediyor
Üniversite öğrencilerinin tercih hazırlıkları başladı. En fazla üniversitenin bulunduğu İstanbul’a şehir dışından gelen öğrenciler için aileler ev kiralamaktansa yatırım amaçlı ev almayı tercih ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Üniversite öğrencilerinin tercih hazırlıkları başladı. En fazla üniversitenin bulunduğu İstanbul’a şehir dışından gelen öğrenciler için aileler ev kiralamaktansa yatırım amaçlı ev almayı tercih ediyor. İstanbul’un merkezinde lokasyonu ve konforu ile üniversite için İstanbul’u tercih edenlere cazip bir yaşam alanı sunan Kuleli Evleri’nden ev alanların yüzde 40’ını öğrenciler oluşturuyor.

Üniversite için büyük şehirleri tercih eden gençler şehri doyasıya yaşayacağı semtleri tercih ederken, aileler çocuklarının güvende olduğunu bilmek istiyor. Yıldırım Yapı Grubu imzası ile İstanbul’un kalbi Bomonti’de yükselen Kuleli Evleri hem aileleri hem de gençleri uygun çözümler ile buluşturuyor. 

Kuleli Evleri Projeleri’nden ev satın alanların yüzde 30’unun Anadolu’dan İstanbul’a okumak için gelen öğrenciler olduğuna dikkat çeken Yıldırım Yapı Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Batuhan Yıldırım, “Kuleli Evleri, merkezi lokasyonu ile özellikle beyaz yakalıların ve Anadolu’dan gelen öğrencilerin tercih noktası. Aileler ev kiralayacakları veya yurt için ödeyecekleri bütçeyi yatırıma harcamayı tercih ediyor. Pek çok üniversiteye yakın lokasyonda olmamız ve ulaşım kolaylığımızla konut projelerimizde oturanların yüzde 40’ını öğrenciler oluşturuyor. Öğrencilerin ve gençlerin yoğunlukta olduğu Kuleli Evleri projelerinde aileler de çocuklarının güvende olduğunu hissediyor” şeklinde konuştu. 

Teraslı 1+1 seçenekleri ile özgür yaşam

İçerisinde yatak odası, banyo ve salon ile birlikte mutfağı bulunan 1 + 1 evler, gençlerin ihtiyaçlarına cevap verecek konforlu ve fonksiyonel bir tasarım ile hayatlarını kolaylaştırıyor.  Şehir manzarasıyla sıcak ambiyansın kombinlendiği Kuleli Evleri projelerinin konforlu geniş terasları, yaz akşamlarına ferah ve şehir ışıklarıyla dolu bir yaşam alanı sunuyor. 

Öğrencilerin en önemli kriteri ulaşım kolaylığı

İstanbul’un kalbi Şişli’de konumlandırılan Kuleli Evleri, Avrupa yakasının önemli iş, eğlence, kültür, sanat ve alışveriş merkezlerine, üniversitelere yakınlığı ile öne çıkıyor. Toplu taşımaya olan yakınlığı ve ulaşım alternatiflerinin çokluğu ile öğrencilere ulaşım kolaylığı sağlayan Kuleli Evleri, Osmanbey, Perpa, Mecidiyeköy metro duraklarına yürüme mesafesinde bulunuyor. Proje, şehrin kalbinin attığı Beşiktaş, Nişantaşı ve Taksim’e beş dakikalık mesafede yer alıyor. 

7/24 Güvenlik ile ailelerin içi rahat

Tasarımlarında şehrin merkezinde huzurlu bir yaşamı öncelikli olarak değerlendiren Yıldırım Yapı Grubu, Kuleli Evleri projelerinde 7/24 güvenlik hizmeti sunuyor. Bina girişlerinde güvenlik odasından kontrol edilen kamera sistemleri ve 7/24 hizmet sağlayan güvenlik görevlileri ile sakinlerine güvenli bir yaşam alanı sunuyor. Ücretsiz sunulan fitness center, çocuk oyun alanı, toplantı salonu ve cep sineması gibi sosyal alanları ile yaşam standartlarını yükseltmeyi hedefleyen proje, sosyal, nitelikli ve modern yaşam alanları ile mutlu, kaliteli ve güvenli bir hayat sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


1506 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kuleli Evleri Projeleri, İstanbul,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İstanbul’a gelen öğrenciler Kuleli Evleri’ni tercih ediyor


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mehmet Tevfik Göksu , KonyaaltıSahiliProjesi, Imm Köln 2013 Ticaret Fuarı, Ankara-İstanbul Hızlı Tren Hattı , Gediz Üniversitesi, AİMAD, apı ve Yapı Malzemeleri Fuarı Confair, Alper İnşaat, BİEN 2015, Müjdat Altay, Almanya LGA, Sarıyer, Boyner, AssanAlüminyum, Osman Eken, Salih Aydın, SEClub , YağmurProje, Zafer Mutlu, Valente, İyon Yolu, “İlk İşim Okullarda Değişim” , Veryeriİnşaat , Sigma60 , 2M Kablo, İstanbul Light Fuarı’, YDA, Koçoğlu İnşaat, M.Emre Çamlıbel, MSA Mimarlık,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.