Ödüllü kültür merkezi açıldı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
Ödüllü kültür merkezi açıldı
04 Eylul 2018, SALI 10:20:55
Ödüllü kültür merkezi açıldı
Teknik Yapı tarafından inşa edilen ve Sign of The City Awards’ta “En iyi Sosyo-Kültürel projesi” ödülünü alan Denizli Kültür Merkezi, 35 milyon liralık bir yatırım sonucunda hizmete girdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kültür merkezinin açılışında konuşan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, Denizli’ye yakışan bir eser inşa etmekten gurur duyduğunu vurguladı. Teknik Yapı’nın, Emlak Konut GYO güvencesi altında 2016 yılında Evora Denizli’ye başlarken proje kapsamında yaklaşık 5 bin metrekarelik bir sosyal tesis yapmayı taahhüt ettiğini hatırlatan Durbakayım “Belediye Başkanımız Muhammet Subaşıoğlu’nun maddi ve manevi destekleri hep yanımızda oldu. Başkanımızın telkini ve teşviki ile 5 bin metrekarelik sosyal tesis inşaatını 16 bin metrekareye çıkardık.

Çünkü Denizli ve güzide Denizli halkı bunu hak ediyor” dedi. Denizli’de önemli bir ihtiyaca cevap verecek olan kültür merkezi, ayrıca çok amaçlı salonda kültürel birçok etkinlik, sinema, tiyatro, konferans, tanıtım, toplantı, seminer, gösteri, konser gibi birçok etkinliğe ev sahipliği yapabilecek. 8 dönüm arsa üzerinde yükselen kültür merkezinin etrafında 3.8 dönümlük alan peyzaja ayrıldı.

KAYNAK: Hürriyet


850 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Teknik Yapı, Nazmi Durbakayım, Sign of The City Awards,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ödüllü kültür merkezi açıldı
Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Petrobras, Grand Tower, Tapu, ComfortLine, Emek Boru AŞ, Sektörel Fuarcılık 19. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı, ecoTEC Plus, Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu, ÖzenKuzu, Novoart, Renzo Piano, Cüneyt Ağca, enior Director, Kastamonu Entegre, Elazığ OSB, Lojistik Departmanı, ArdıçElektrik, 44. Cenevre Uluslararası Buluşlar Fuarı, Hidrokon Yönetim Kurulu Başkanı Memiş Kütükçü, Viaport Venezia AVM, Neva Nehrini, Prof.Dr. Jan Blomgren, FİFA, TUNNELExpoTurkey, CONDUCTOR, Apollon Solar Car Ekib, Turuncu Residence, ThyssenKrupp Asansör, Tarık YILMAZ, HakanBucak,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.