Ofis Dekorasyonu Hakkında İpuçları | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
Ofis Dekorasyonu Hakkında İpuçları
07 Eylul 2018, Cuma 16:29:36
Ofis Dekorasyonu Hakkında İpuçları
Bursa çıkışlı f2ms Grup Mimarlarından Figen Erdağ Demircan; yeni dönemde ofislerini yenilemek isteyenler için ipuçları verdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Estetik, kalıcı mobilyalar alın. Uzun yıllar modası geçmeyecek olan ürünleri tercih ederseniz sık sık ofisinizi yenilemek zorunda kalmazsınız.

Mobilyaların fonksiyonel olmasına özen gösterin.

Şık, stil sahibi bir tarzı yakalamaya çalışın. Mimarlık ofislerinden bu konuda destek alın.

Doğal kumaşlar, organik tekstil ürünleri bir ofisi ciddi ve şık göstermek için birebirdir. Ayrıca böyle bir tercihle doğaya olan sorumluluğunuzu da yerine getirmiş olursunuz. 

Ofisinizde konforu yabana atmayın.Kendiniz ve personeliniz için dinlenme alanları yaratın,bu hem çalışma veriminizi arttırır hemde ofiste sıcak diyaloglar kurulmasını sağlar.

Altın, bronz,prinç gibi tonları musluk, kapı kolu gibi aksamlarda kullanabilirsiniz. Bu tonlar ofisinize aristoktatik bir dokunuş katacaktır. 

Ofisinizi tablosuz bırakmayın. İşinizi yansıtan ya da sizi ve misafirlerinizi dinlendirecek, huzur verecek tablolar seçin. 3D tablolar ofislere yakışır, bir göz atmayı isteyebilirsiniz.

Ofisinizde iş yerinize özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş seramik panolar da kullanabilirsiniz, bulunduğunuz şehirde mutlaka bir seramik atölyesi vardır. Araştırın.

Beton, cam ve ahşabın bir arada kullanımı her zaman dikkat çekmeye devam edecek. Modüler mobilyalar tercih edin, böylelikle ihtiyacınıza göre değişiklikler yapabilirsiniz. Ofisiniz yaptığınız işi ve sizi yansıtmalı, kişilik sahibi bir ofis yaratmaya çalışın bunun için profesyonel destek alın.en ufak detaylara kadar herşeye özen gösterin. Müşteriye ikramda bulunduğunuz kahve fincanı bile sizi yansıtır.

Modern ile doğu formlarını birleştirmekten çekinmeyin. Modern mobilyaların arasında bir doğu kilimi çok cazip duracaktır. 70’lerin, 80’lerin stilleri geri dönüyor. Ofisinize Retro bir hava katabilirsiniz. Tek bir parça yerleştirmek (eski bir radyo veya aydınlatma) bile yeterli olacaktır. Renklere, şekillere de açık olun; desenleri Retro olan birkaç yastık da ofisinizin havasını bir anda değiştirecektir.

Ofisinizdeki ışık kullamınına dikkat edin .doğru yerde doğru ışığı ve armatürü kullanmak sizin ve personelinizin çalışma konforunu arttıracaktır. Bu da müşterilerinize olumlu olarak yansıyacaktır.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım5471 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Figen Erdağ Demircan,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ofis Dekorasyonu Hakkında İpuçları 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Tema Holding, “GREAT”, Turhan Çakar, Tony Hayward, Cosentino Center, Siemens A.Ş., “Yeşil Üretim Temiz Gelecek”, Guido Kerkhoff, The Green Park Ankara, Türk İslam Eserleri Müzesi, koordinat, jadin eden, İntermob 16. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, NG Residence’, POOLX, Depaan, Otoyol Projesi ÇED, TuanaEvleri, AC Yapı , 13. PROSteel Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması, Salih Eruslu, 53 santral , Soyak Yapı, Çatı Sanayici ve İş Adamları Derneği (ÇATIDER), SwissotelTheBosphorus, Bosch İnşaat, GEYenilenebilirEnerji, Soyak Park Aparts, KALİSDER, Abu Dabi Havalimanı ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.