Ofis Dekorasyonu Hakkında İpuçları | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
Ofis Dekorasyonu Hakkında İpuçları
07 Eylul 2018, Cuma 16:29:36
Ofis Dekorasyonu Hakkında İpuçları
Bursa çıkışlı f2ms Grup Mimarlarından Figen Erdağ Demircan; yeni dönemde ofislerini yenilemek isteyenler için ipuçları verdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Estetik, kalıcı mobilyalar alın. Uzun yıllar modası geçmeyecek olan ürünleri tercih ederseniz sık sık ofisinizi yenilemek zorunda kalmazsınız.

Mobilyaların fonksiyonel olmasına özen gösterin.

Şık, stil sahibi bir tarzı yakalamaya çalışın. Mimarlık ofislerinden bu konuda destek alın.

Doğal kumaşlar, organik tekstil ürünleri bir ofisi ciddi ve şık göstermek için birebirdir. Ayrıca böyle bir tercihle doğaya olan sorumluluğunuzu da yerine getirmiş olursunuz. 

Ofisinizde konforu yabana atmayın.Kendiniz ve personeliniz için dinlenme alanları yaratın,bu hem çalışma veriminizi arttırır hemde ofiste sıcak diyaloglar kurulmasını sağlar.

Altın, bronz,prinç gibi tonları musluk, kapı kolu gibi aksamlarda kullanabilirsiniz. Bu tonlar ofisinize aristoktatik bir dokunuş katacaktır. 

Ofisinizi tablosuz bırakmayın. İşinizi yansıtan ya da sizi ve misafirlerinizi dinlendirecek, huzur verecek tablolar seçin. 3D tablolar ofislere yakışır, bir göz atmayı isteyebilirsiniz.

Ofisinizde iş yerinize özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş seramik panolar da kullanabilirsiniz, bulunduğunuz şehirde mutlaka bir seramik atölyesi vardır. Araştırın.

Beton, cam ve ahşabın bir arada kullanımı her zaman dikkat çekmeye devam edecek. Modüler mobilyalar tercih edin, böylelikle ihtiyacınıza göre değişiklikler yapabilirsiniz. Ofisiniz yaptığınız işi ve sizi yansıtmalı, kişilik sahibi bir ofis yaratmaya çalışın bunun için profesyonel destek alın.en ufak detaylara kadar herşeye özen gösterin. Müşteriye ikramda bulunduğunuz kahve fincanı bile sizi yansıtır.

Modern ile doğu formlarını birleştirmekten çekinmeyin. Modern mobilyaların arasında bir doğu kilimi çok cazip duracaktır. 70’lerin, 80’lerin stilleri geri dönüyor. Ofisinize Retro bir hava katabilirsiniz. Tek bir parça yerleştirmek (eski bir radyo veya aydınlatma) bile yeterli olacaktır. Renklere, şekillere de açık olun; desenleri Retro olan birkaç yastık da ofisinizin havasını bir anda değiştirecektir.

Ofisinizdeki ışık kullamınına dikkat edin .doğru yerde doğru ışığı ve armatürü kullanmak sizin ve personelinizin çalışma konforunu arttıracaktır. Bu da müşterilerinize olumlu olarak yansıyacaktır.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1873 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Figen Erdağ Demircan,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ofis Dekorasyonu Hakkında İpuçları


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Light & Building, 36. YAPI FUARI – TURKEYBUILD İstanbul 2013, Fibrobeton, Kapodokya, MuratDönmez, Novella S Slider Dimmer, Bakırköy-Beylikdüzü, 7.Ulusal MobilyaTasarımYarışmas, 11’inci Mahalle, Orson Mimarlık, Tunceli, Halit Dumankaya, Ateksis, Termoset Hammadde İşleme Sistemlerinde Yenilikler’ VİKO, Millenium ve Fairmont, Combo, Murat Çiftçi, Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk, Altuğ Yaka, İTÜ Otomasyon Laboratuvarı, kartela, GENÇ AQUA, NextLevelÇayyolu, İstanbul Maratonu, Goldman Sachs, Magnet City, Åke Zander, NMT, EceCeylanBaba, ATAÇ proje,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.