Akıllı depolama fikirleriyle banyolar artık çok daha kullanışlı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
Akıllı depolama fikirleriyle banyolar artık çok daha kullanışlı
12 Eylul 2018, Carsamba 10:16:28
Akıllı depolama fikirleriyle banyolar artık çok daha kullanışlı
Günümüz banyoları, gerek evlerimizin gerek ofislerimizin, gerekse sosyal hayatımızı kapsayan tüm iç mekanların tasarımında tamamlayıcı bir öğe olarak karşımıza çıkıyor. Banyo dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken detayların başında ise kullanışlı ve fonksiyonel depolama alanları geliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Günümüz banyoları, gerek evlerimizin gerek ofislerimizin, gerekse sosyal hayatımızı kapsayan tüm iç mekanların tasarımında tamamlayıcı bir öğe olarak karşımıza çıkıyor. Banyo dekorasyonunda dikkat edilmesi gereken detayların başında ise kullanışlı ve fonksiyonel depolama alanları geliyor. Özellikle küçük banyolar için kurtarıcı niteliğinde olan depolama alanları, banyoları daha kullanışlı, daha rahat hareket edilebilen ve estetik açıdan da keyif alınan bir mekana dönüştürüyor. Banyo dekorasyon trendlerine yön veren ISVEA’nın baş tasarımcısı Ettore Giordano, banyoları daha kullanışlı hale getirecek pratik depolama önerilerini sunuyor.  

Banyolar, depolama çözümlerine en çok ihtiyaç duyulan yaşam alanlarının başında geliyor.  Raflardan dolaplara, ünitelerden çekmecelere hatta aynalara varıncaya kadar birbirinden işlevsel tasarımlarla en küçük banyoları bile kullanışlı hale getirebilirsiniz. 

Derinliği olan çekmece ve üniteleri seçin

Banyo dekorasyonunda kullanım alanı önemli bir kriter haline geldi. Banyonuz küçükse derinliği olan çekmeceleri ve depolama üniteleri olan tasarımları tercih etmelisiniz. Böylece banyonuzda kendinize daha çok boş alan bırakabilirsiniz.

Boy dolapları kurtarıcı niteliğinde

Boy dolapları, banyoda ihtiyaç duyulabilecek her şey için düzenli yerleşim olanağı sağlayarak geniş depolama imkanı sunuyor. Banyoları dağınık ve kalabalık gösteren her türlü malzemeyi kolayca yerleştirme imkanı bulabileceğiniz boy dolapları, özellikle küçük banyolar için kurtarıcı niteliğinde. 

Son trend: Duvar nişleri

Duvar nişleri hem pratik hem de şık yapıları ile her stil ve özellikte banyo için muhteşem bir depolama çözümü sunuyor. Banyolara estetik bir görünüm kazandıran nişleri ışıklandırarak da kullanabilirsiniz.

Aynalı dolaplar

Her banyo kuşkusuz bir ayna gerektirir. Ancak aynanın tek bir işlevi olmak zorunda değil. Örneğin düz ayna kullanmak yerine aynalı dolap tercih edebilirsiniz. Özellikle yüksek tavanlı banyolar için ince ve uzun tasarımlar banyo mekanlarında hem şık hem de fonksiyonel bir çözüm olabilir. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


647 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ISVEA, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Akıllı depolama fikirleriyle banyolar artık çok daha kullanışlı


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kış Güneşi Kampanyası, Exen Projesi, Emir Salari, Umicore , Halil Vurarak, MyTowerlandAtaşehir, Çevik Dönüşüm Projesi, İmpoİmar, Enerji Günleri, yeni şube, Adnan Ertem, Güneşli Home Aves, Wacker Neuson, Bumerang Menkul Değerler A.Ş., PakDoor PVC Kompozit İç Kapı Sistemleri, Tuskon Türkiye Dünya Ticaret Köprüsü Fuarı, ADesign Award and Competition, SelahattinKeten, Teksas Üniversitesi, M. Süha Aktaş, Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş, Beyazhane, BEBKA, Toçoğlu, Endülüs, Yapı Yönetim, “Enerji Verimliliği ve Binalarda Isı Yalıtımı Tüketici Algı Araştırması”, Bizimevler Proje Koordinatörü Recai Akdoğan, SERTRANS Logistics, Bursaray Osmangazi İstasyonu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.