Erzurum’da huzurlu yaşamın yeni adresi: Şehristan Konutları | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
Erzurum’da huzurlu yaşamın yeni adresi: Şehristan Konutları
12 Eylul 2018, Carsamba 15:16:09
Erzurum’da huzurlu yaşamın yeni adresi: Şehristan Konutları
Aile sıcaklığında huzurlu bir yaşam sunan ve Erzurum’un marka projelerine örnek olan Şehristan Konutları’nda anahtar teslimlerine başlandı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

HALK GYO ve ER KONUT ortaklığında hayata geçirilen Şehristan Konutları, Erzurum merkezindeki Yakutiye’de kaliteli, sağlıklı, güvenli bir yaşam alanı isteyenleri bekliyor. İnşaat kalitesi, sosyal alanları ve muhtesem peyzajı ile tüm seçenekleri bir arada sunan Şehristan Konutları’nda dairelerin ve ticari ünitelerin büyük bir kısmı satılmış durumda.

Şehre değer katan proje

Erzurum’un kalbinde konumlanan Şehristan Konutları, sahip olduğu özellikler itibarıyla konforlu ve modern kent yaşamını Erzurum şehir merkezine taşıyor. Kenti bölgesel cazibe merkezi haline getirecek Şehristan Konutları ticari üniteleri ile bölgeye yatırım yapmayı düşünenler için de önemli fırsatlar sunuyor. Erzurum’un merkezinde yükselen ve 24 bin metrekarelik alanda hayata geçirilen Şehristan Konutları 13’er katlı 13 blokta 2+1, 3+1, 4+1 ve 6+1 olmak üzere 632 daireden oluşuyor. Ailelere özel yaşam alanı olarak planlanan proje klasik site konseptinin dışında kendine özel detaylarıyla ön plana çıkıyor.

Güven, lüks ve eğlence bir arada…

Sunduğu imkânlarla dikkat çeken Şehristan Konutları, sıcak komşulukların yaşanacağı, özgürce çocukların oyun oynayabileceği, hep birlikte toplanıp vakit geçirebilecek alanları ile fark yaratıyor. Aile sıcaklığında sosyal imkanlara özlem duyan Şehristan Konutları sakinleri, nezih bir ortamda güvenli, lüks ve eğlenceli bir yaşamı bir arada bulma imkanına kavuşuyor. Projede geniş peyzaj alanı ile birlikte ticari üniteler, açık ve kapalı otopark alanları, yönetim ofisleri, oyun parkı, kreş, sauna, hamam ve fitness merkezi, spor alanları, 7/24 güvenlik hizmeti bulunuyor.

Şehir merkezine, toplu ulaşım, sağlık ve spor gibi alanlara yakın konumda bulunan Şehristan Konutları, Havalimanı'na 10 kilometre, otogora 8 kilometre, tren garına 5 kilometre, kayak merkezine 10 kilometre, devlet hastanesine 5 kilometre, şehir merkezine 3 kilometre, MNG Mall'a 500, toplu taşımaya 100 metre mesafede konumlanıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım570 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Erzurum, Şehristan Konutları, HALK GYO, ER KONUT,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Erzurum’da huzurlu yaşamın yeni adresi: Şehristan Konutları


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Focus Membran, Trakya Cam Sanayi AŞ, İstanbu, Bursagazi Altensis, Zorlu Enerji Grup, Ajans Başkanı İlker Aycı, Altın Çember, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun, AEMimarlık, StefanLöcherbach, MESA Cadde, Arkiv Seçkileri, TAYSAD, Cansel Turgut, Premium, İsmail Akçura, TİMFED Zirvesi, “Kazandıran Mutfak”, AYEDAŞ, Şükrü Koçoğlu, MaksemGrup, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Dap Royal Center, KemalKılıçdaroğlu, İstanbul Lounge, Antalya Royal Dragon Otel, Radius Elements, Doğuş İnşaat, Eurosmart Cosmopolitan, Entegre Project Management,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.