Panasonic Eco Solutions Türkiye’den Çalışanlarına Coşku Dolu Organizasyon | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
İnşaat&Yatırım Sayı 171
Ekim 2018 Sayı 171
İnşaat&Yatırım Sayı 170
Eylül 2018 Sayı 170
İnşaat&Yatırım Sayı 169
Ağustos 2018 Sayı 169
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
Panasonic Eco Solutions Türkiye’den Çalışanlarına Coşku Dolu Organizasyon
13 Eylul 2018, Persembe 10:02:09
Panasonic Eco Solutions Türkiye’den Çalışanlarına Coşku Dolu Organizasyon
Panasonic Eco Solutions Türkiye, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Bizden Bize Piknik Organizasyonu kapsamında tüm çalışanlar ve ailelerinin katılımı ile örnek bir programa imza attı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Panasonic Eco Solutions Türkiye, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Bizden Bize Piknik Organizasyonu kapsamında tüm çalışanlar ve ailelerinin katılımı ile örnek bir programa imza attı. Organizasyona Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa, icra kurulu üyeleri, yöneticiler, çalışanlar ve aileleri olmak üzere yaklaşık bin kişi katılım gösterdi. 

 “Tek Takım, Tek Hedef”

Polonezköy’de gerçekleştirilen organizasyonda, Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin çalışanları ve ailelerinden oluşan yaklaşık bin kişi gurur verici bir birlikteliğe imza attı. Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa, çalışanlara yönelik yaptığı konuşmasında “Panasonic Eco Solutions Türkiye olarak bizler; ülke ekonomisine ve istihdama katkı sunmaya, şirketimizin her geçen gün daha da güçlenmesi için var gücümüzle çalışmaya kararlılıkla devam ediyoruz. Sarsılmaz prensiplerle donatılmış bu yönetim anlayışımızı; 100 yıllık köklü ve global bir marka olan Panasonic Corporation’a bağlı bir şirket olmamızdan aldığımız güce borçluyuz. Panasonic Eco Solutions Türkiye ailesi olarak, önümüzde ulaşmamız gereken birçok hedef bulunuyor. Bunları gerçekleştirmenin ise ‘Tek Takım, Tek Hedef’ anlayışımızı yürekten sahiplenmekle mümkün olacağına inanıyor, hepinize iyi eğlenceler diliyorum.” dedi. 

Yaklaşık 100 Ödül Sahibini Buldu… 

Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin güçlü kurumsal imajını en üst düzeyde yansıtmak ve tüm paydaşlarının beklentilerini karşılamak üzere yapımı yeni tamamlanan “tanıtım filmi” ilk kez bu organizasyonda çalışanlarla paylaşıldı. Büyük beğeni toplayan tanıtım filminin ardından program, Kıdem Teşvik Ödüllerinin sunulması ile devam etti. Bu kapsamda 5, 10, 15, 20 ve 30. yıllarını dolduran çalışanlara, şirketin üst yönetimi tarafından birer plaket takdim edildi. Aileleri ile birlikte sahneye çıkan Panasonic Eco Solutions Türkiye çalışanlarının yaşadığı gurur ve mutluluk ise görülmeye değerdi. Ödül töreninin ardından gerçekleşen piknik oyunları, takım çalışması adına örnek bir tablo oluşturdu. Tüm konuklar gün boyu gerçekleşen konser, akrobasi gösterisi, çeşitli animasyon ve aktiviteler eşliğinde doyasıya eğlenerek güzel bir hafta sonu yaşadı.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


670 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Panasonic Eco Solutions, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Panasonic Eco Solutions Türkiye’den Çalışanlarına Coşku Dolu Organizasyon


Baku Build Azerbeycan ?n?aat Fuar? 2018


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bticino otel çözümleri, Kıyıİstanbul, 24GPY, Kıvanç Memişoğlu, Kolin İnşaat, Aralık, Ege Suits, Nezihe Kılınç, Granito Süper Siyah karo, Akca İskele, Boğaziçi Bölgesel Ortaklık Zirvesi, EMEA Finance, İç Mimari, Büyükçekmece Hadımköy, İş Sağlığı ve Güvenliği yönetim programı, Şehnaz Atak Askeroglu, Trump Towers İstanbul Genel Müdürü Bülent Kural, Mohammed Yahya Müferrah, AdanaŞehirHastanesi, Vehbi Koç Vakfı Ford Otosan Sosyal Yaşam Merkezi, Orhan Türk Kahvesi, Swissôtel Hotels & Resorts , Akademetre, Altın Boynuz Haliç, seramik, Çevresel Ürün Deklarasyonu, Arabian Business Achievement Awards, Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi’ Ödülü, BabylonÇeşme, GENÇ Poliüretan Panel Kapı Boyası,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.