Panasonic Eco Solutions Türkiye’den Çalışanlarına Coşku Dolu Organizasyon | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
İnşaat&Yatırım Sayı 173
Aralık 2018 Sayı 173
İnşaat&Yatırım Sayı 172
Kasım 2018 Sayı 172
Panasonic Eco Solutions Türkiye’den Çalışanlarına Coşku Dolu Organizasyon
13 Eylul 2018, Persembe 10:02:09
Panasonic Eco Solutions Türkiye’den Çalışanlarına Coşku Dolu Organizasyon
Panasonic Eco Solutions Türkiye, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Bizden Bize Piknik Organizasyonu kapsamında tüm çalışanlar ve ailelerinin katılımı ile örnek bir programa imza attı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Panasonic Eco Solutions Türkiye, her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Bizden Bize Piknik Organizasyonu kapsamında tüm çalışanlar ve ailelerinin katılımı ile örnek bir programa imza attı. Organizasyona Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa, icra kurulu üyeleri, yöneticiler, çalışanlar ve aileleri olmak üzere yaklaşık bin kişi katılım gösterdi. 

 “Tek Takım, Tek Hedef”

Polonezköy’de gerçekleştirilen organizasyonda, Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin çalışanları ve ailelerinden oluşan yaklaşık bin kişi gurur verici bir birlikteliğe imza attı. Şirket Başkanı Tatsuya Kumazawa, çalışanlara yönelik yaptığı konuşmasında “Panasonic Eco Solutions Türkiye olarak bizler; ülke ekonomisine ve istihdama katkı sunmaya, şirketimizin her geçen gün daha da güçlenmesi için var gücümüzle çalışmaya kararlılıkla devam ediyoruz. Sarsılmaz prensiplerle donatılmış bu yönetim anlayışımızı; 100 yıllık köklü ve global bir marka olan Panasonic Corporation’a bağlı bir şirket olmamızdan aldığımız güce borçluyuz. Panasonic Eco Solutions Türkiye ailesi olarak, önümüzde ulaşmamız gereken birçok hedef bulunuyor. Bunları gerçekleştirmenin ise ‘Tek Takım, Tek Hedef’ anlayışımızı yürekten sahiplenmekle mümkün olacağına inanıyor, hepinize iyi eğlenceler diliyorum.” dedi. 

Yaklaşık 100 Ödül Sahibini Buldu… 

Panasonic Eco Solutions Türkiye’nin güçlü kurumsal imajını en üst düzeyde yansıtmak ve tüm paydaşlarının beklentilerini karşılamak üzere yapımı yeni tamamlanan “tanıtım filmi” ilk kez bu organizasyonda çalışanlarla paylaşıldı. Büyük beğeni toplayan tanıtım filminin ardından program, Kıdem Teşvik Ödüllerinin sunulması ile devam etti. Bu kapsamda 5, 10, 15, 20 ve 30. yıllarını dolduran çalışanlara, şirketin üst yönetimi tarafından birer plaket takdim edildi. Aileleri ile birlikte sahneye çıkan Panasonic Eco Solutions Türkiye çalışanlarının yaşadığı gurur ve mutluluk ise görülmeye değerdi. Ödül töreninin ardından gerçekleşen piknik oyunları, takım çalışması adına örnek bir tablo oluşturdu. Tüm konuklar gün boyu gerçekleşen konser, akrobasi gösterisi, çeşitli animasyon ve aktiviteler eşliğinde doyasıya eğlenerek güzel bir hafta sonu yaşadı.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


763 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Panasonic Eco Solutions, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Panasonic Eco Solutions Türkiye’den Çalışanlarına Coşku Dolu Organizasyon 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kadir Mısıroğlu, Sultantepe Ortaokulu, Zhao Gang, Yapı Kanunu, Türkiye Elektrik İletim Anonim Şirketi, TÜÇSİAD, TFSF, OnaltıDokuz İstanbul, Modüler Ev, Bien Unicera, Özer+Tulgan Mimarlık, ÜÇKatlıBüyükİstanbulTüneliProjesi, Dual Filtre Elektrikli Süpürge, RotaOffice, HaticeKolçak, Prosteel, Best Western Citadel Hotel, Convoy, Vodafone Türkiye, Adana Çimento, Bosphorus Otel, SEZ, Anahtar Seminerleri, AKO, Özyeğin, Bariş Can Yıldırımer, Müteahhitlik , ErseCup 2013, Ulusal Hijyen ve Halk Sağlığı Enstitüsü, Capital,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.